Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(geguzevasaris @ 2006 11 17, 19:48)
Ačiū smile.gif .Nors ir nemoku anglų, bet kažkaip intuityviai jaučiau tą , ką tu išvertei ax.gif

zinokit cia su tuo lietuvisku vertimu as visiskai nepasitikiu juo... schmoll.gif Jau ne pirma karta man, kad naudojimas aprasytas ne taip kaip is tikruju yra, t.y. kitaip parasyta nei angliskai.. man viena kart buvo su nagu silku, naudojimo instrukcija atvirksiai parasyta,kad ant nago reikia pirma deti silka paskui klijus, o is tikruju klijus silka klijus.. tai kai dariau kaip pirma karta,nesilaikydavo silkas visai.. tai kilo itarimas, kad kazkas netaip.. nulupau lietuviska vertima ir tada viskas paaiskejo.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad "siuo metu "Leonor Grey" yra pats prestiziskiausias plauku prieziuros priemoniu prekiu zenklas. 1999 metais visa LEONOR GREY produkcija buvo apdovanota prestiziniu rizu "Uz tobuluma". Tais paciais metais profesionalai iteike ir "Vartotoju priza" bei "Oskara" uz kosmetikos naujoves". Na, kol kas tikrai neplanuoju pirkt, bettiesiog smalsu, idomu, kaip tos priemones, gal kazkas bande, ar tikrai stebuklingos? g.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 10 25, 22:53)
Gal žinot kokių nors šampūnų be sodium laureth sulfato?


henna plus yra be sodium laureth sulfato, PEG, EDTA ir dar kokiu 4 komponentu, kurie sukelia galvos niezuli, aliergija. Cia tas zaliam ipakavime ax.gif
Atsakyti
mane domina sis daikciukas:
user posted image
gal kas bandet? kokie atsiliepimai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
taip mane irgi labai domina TIGI priemones ar zinot gal jau yra tokia tema , nes as kiek ieskojau tai niekur neradau smile.gif))sakau gal apzlibau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 11 16, 20:40)
Tai kaip su tuo skiedimu sampunu, gal del to daug kam nuo lorealio priemoniu galva niezti, gal tikrai reiktu praskiesti?


Skiedžiu aš tas priemones, įpilu šiek tiek prioemonės į gelną, tada tarp delnų patrinu, kad suputotų ir tik tada tepu galbą. O mano pastebijimai tokie:
Dirgino odą tik vitamino color šampūnas. Dabar naudoju "Sebo control" ir Volume extreme" ir dar pienelį "Absolute repair" viskas su jais gerai.
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2006 12 03, 03:14)
taip mane irgi labai domina TIGI priemones  ar zinot gal jau yra tokia tema , nes as kiek ieskojau tai niekur neradau smile.gif))sakau gal apzlibau  g.gif

Apie Tigi priemones, tema yra prie kosmetikos gamintoju 4u.gif
Atsakyti
000189.gif help.gif help.gif gal zinot kur tokiu priemoniu galima isigyt Vilniuje?
http://www.cutrin.lt...ic_problem2.htm
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 12 03, 19:49)
000189.gif  help.gif  help.gif gal zinot kur tokiu priemoniu galima isigyt Vilniuje?
http://www.cutrin.lt...ic_problem2.htm


Cutrin Oyster ir BIO+ tikrai būna eurovaistinėse.
Gal ir šitų būtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 03, 18:54)
Cutrin Oyster ir BIO+ tikrai būna eurovaistinėse.
Gal ir šitų būtų  blink.gif

tai va kad nera doh.gif doh.gif sako buna kirpykose, ale gal kuri zinot kokia kirpykla kur situo geriu prekiautu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 12 03, 20:26)
tai va kad nera  doh.gif  doh.gif  sako buna kirpykose, ale gal kuri zinot kokia kirpykla kur situo geriu prekiautu?  blush2.gif


Tai tu pasiskambink jiem ryt ir paklausk kur galėtum nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 03, 19:48)
Tai tu pasiskambink jiem ryt ir paklausk kur galėtum nusipirkt.

reiks bandyt g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti