Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

naudojau Wellos SP drekinanti sampuna,pieneli,tai sampunas man dar baisesnis uz tigi self absorbed.O pienelis labai fainas,plaukai tampa svelnus,paklusnus,blizga.Deja kaukiu nebandziau.
Atsakyti
Aš naudoju Wela SP šampūną dažytiems plaukams. Man nepatinka - riebina plauką, sunaudojusi daugiau nepirksiu tokio
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2006 11 14, 12:17)
Gal kas esat bande wella SP linija plaukams? Ar bent jau is sios linijos kauke plaukams power mask.. Man ja rekomendavo kirpeja, bet negaliu dar apsispresti, gal ka kita pirkti...


Aš iš wellos naudojau purinantį (violetinį) šampūną ir kondicionierių. Man patiko: neblogas kvapas, plaukai lengvi bet standūs buvo. Ir dar labai patiko purškalas su saulėgražom: kai su cheminiu vaikščiojau - tai gelbėjo mano plaukiukus. LAbai jie blizgėjo ir gražiai formavosi garbanikės.
Atsakyti
Tai kaip su tuo skiedimu sampunu, gal del to daug kam nuo lorealio priemoniu galva niezti, gal tikrai reiktu praskiesti?
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 11 16, 20:40)
Tai kaip su tuo skiedimu sampunu, gal del to daug kam nuo lorealio priemoniu galva niezti, gal tikrai reiktu praskiesti?


Loreali tai tikrai reik praskiest.As visad is dellniuka vandeniuko tada truputi Lorealio vitamino color tadu jau ant plaukuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 16, 20:43)
Loreali tai tikrai reik praskiest.As visad is dellniuka vandeniuko tada truputi Lorealio vitamino color tadu jau ant plaukuciu smile.gif



o idomu kitu firmu produktus irgi skiesti reikia?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 11 16, 20:44)
o idomu kitu firmu produktus irgi skiesti reikia?


Daug kur esu skaiciusi,kad geriau atskiest vos vos cool.gif
Atsakyti
Aš tai kai plaunu galvą tai praskiedžiu šampūną pirmam plovimui su vandeniu ir šampūno imu labai nedaug, kad neputotų, o kad tik nuplautų dulkes, prakaitą ir pan. nuo plaukų. Paskui plaunu antrąkart tai tada irgi nedaug šampūno imu, bet pamuilinu kad suputotų wub.gif ir šiek tiek palaikau apie 1 min., o tada nuplaunu drungnu vandeniu. Nežinau, bet man tokis būdas pats geriausias. Dar priklauso nuo šampūno, aišku. Reikia žiūrėt. Kurie labai tiršti, koncentruoti, tai tikrai manau reikėtų skiest.
Atsakyti
Aisku, tai reiks db ir man pabandyti atskiesti,nes mano Kadus gana tirstas,ir as ji toki vartojau beveik visa laika. As ir glvoju kodel jis man nedrekina tu plauku,nes jie tokie kaip siaudai atrodo.Tai dabar galvoju ar nepakenkiau plaukams naudodama toki? g.gif
Atsakyti
O aš turiu tokį klausimą, gal kas galėtų atsakyti:
Nusipirkau priemonę TIGI catwalk Thickening Conditioner ir man kyla įtarimas, kad aprašymas lietuvių kalba nesutampa su tuo, kas parašyta ant buteliuko.

Nors užsienio kalbų normaliai nemoku, bet užrašas , pvz., prancūzų-les cheveuxetv laisser agir pendant 1a 2 minutes man kužda, kad kalba eina apie priemonės laikymą ant plaukų, gal...

Bet štai liet. aprašyme išvis priemonė pavadinta: thickening cream g.gif ir rašo: 'pakratykite 1-2 kartus ir patrinkite tarp delnų blink.gif , užtepkite ant drėgnų plaukų ir formuokite šukuoseną blink.gif

Nors žodis "conditioner' , man atrodo tą ir reiškia- kondicionierių. blink.gif Šiaip tai aš ją pirkau kaip kondicionierių ir tas aprašymas mane nervuoja biggrin.gif .

bandžiau paieškoti informacijos internete-nemoku rast arba nėra lietuvių kalba...
na dar parašysiu angliškai, gal kas išvers:To Use: Shampoo and remove excess moisture or towel dry hair. Distribute evenly through hair and leave in for 1 to 2 minutes. Rinse thoroughly. For extra therapy, leave in for 3 to 10 minutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 17 lapkričio 2006 - 20:22
Is to ka parasei tikrai susidaro ispudis kad Lietuviskas aprasymas skirtas kitam produktui.O angliskame variante siulome istrinkti sampunu,nusausinti,palikti 1-2min ir isskalauti.Jei nori stiprenio poveikio palik 3-10min.
Jei ka as anglu studinu tai jei dar reiks ka paverst kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 17, 22:36)
Is to ka parasei tikrai susidaro ispudis kad Lietuviskas aprasymas skirtas kitam produktui.O angliskame variante siulome istrinkti sampunu,nusausinti,palikti 1-2min ir isskalauti.Jei nori stiprenio poveikio palik 3-10min.
Jei ka as anglu studinu tai jei dar reiks ka paverst kreipkis mirksiukas.gif


Ačiū smile.gif .Nors ir nemoku anglų, bet kažkaip intuityviai jaučiau tą , ką tu išvertei ax.gif
Atsakyti