Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(agotas @ 2006 10 23, 12:07)
As tai visas formavimo priemones: krema, klijus, geli, o dabar uzsisakiau ir laka naudoju tik profesionalius Davines firmos. Esu tikrai labai patenkinta thumbup.gif

O kokios ju kainos g.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif Visada naudodavau šampūną tik brangų, pirktą kirpykloj ar kur kitur, na žodžiu iš profesionalios kosmetikos (aš naudoju purinantį). Vakar nežinau kas man užėjo doh.gif bet nusipirkau rusišką irgi purinantį už 5 Lt. (negaila bus išmest jei ką). Įdomumo dėlei namie sulyginau rusiško ir brangaus šampūnų cheminę sudėtį: ir ką jūs manote - o gi sudėtis vos ne viens prie vieno ta pati doh.gif Dar nebandžiau su rusišku plaut galvos, bet jei sudėtis beveik vienoda - logiškai mąstant rezultatas irgi turėtų nenuvilti g.gif Tai kam mokėt beveik dešimtkart brangiau mirksiukas.gif Na taip pakuotė, reklama ir visa kita. Bet man tiesą sakant - tik rezultatas svarbu cool.gif . Čia kaip su kremais - perku tik pas kosmetologę (įdeda man į paprastą indelį), o jei tokį pat pirkčiau parduotuvėj - mokėčiau dvigubai, nes kremo indelis mat labai gražus.
Atsakyti
Na as jua pribandziusi visokiu firmu paluku prieziuros priemoniu, vis kaitalioju: nuo brangiu pereinu prie kokiu pigiaku is Eurokos ir tikrai geru priemoniu randu ir tarp tu pigiu ir prastu tarp brangiu. Labai gaila pinigu ismestu ant davines serijos sad.gif Man asmeniskai, kazkoks nesusipratimas: plaukai tapo matiniai, negaliu sakyt, kad visai sausi, bet tokie styrantys, nepaklusnus, kaip siaudai. Dabar naudoju kauke Calibelle (is Eurokos 15,99) su medvilnes pienu ir roziu ekstraktu, liuks, kvepia, riebi, plaukuciai svelnus smile.gif Neseniai nusipirkau balzama ir sampuna (labai sausiems plaukams) su sviestmedzio ekstraktu is L'occitane parduotuves, tai sampunas nepatiko, nes labai sausina plaukus, o balzamas nieko, tik labai skystas, tai daug susinaudoja. Gerai, kad pirkau uz dovanota ceki, nes tikrai butu gaila daugiau nei 100lt uz netikusias prekes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 11 10, 08:59)
Merginos  4u.gif Visada naudodavau šampūną tik brangų, pirktą kirpykloj ar kur kitur, na žodžiu iš profesionalios kosmetikos (aš naudoju purinantį). Vakar nežinau kas man užėjo  doh.gif bet nusipirkau rusišką irgi purinantį už 5 Lt. (negaila bus išmest jei ką). Įdomumo dėlei namie sulyginau rusiško ir brangaus šampūnų cheminę sudėtį: ir ką jūs manote - o gi sudėtis vos ne viens prie vieno ta pati  doh.gif Dar nebandžiau su rusišku plaut galvos, bet jei sudėtis beveik vienoda - logiškai mąstant rezultatas irgi turėtų nenuvilti  g.gif Tai kam mokėt beveik dešimtkart brangiau  mirksiukas.gif Na taip pakuotė, reklama ir visa kita. Bet man tiesą sakant - tik rezultatas svarbu  cool.gif .  Čia kaip su kremais - perku tik pas kosmetologę (įdeda man į paprastą indelį), o jei tokį pat pirkčiau parduotuvėj - mokėčiau dvigubai, nes kremo indelis mat labai gražus.



Esu aš irgi mačius tokių vienodąsudėtinių biggrin.gif Bet kitų tai skiriasi sudėtis , be to o kiekiai ingredientų irgi vienodi?

Geriausiai tai buvo kai žiūrėjau kažkada balzamą plaukams su migdolų pienu ir rožių ekstraktu. Nu jis toks papigiaja buvo , tai žvilgtėlėjau į sudėtį , pažiūrėt kiek to migdolų pieno ir rožių ekstrakto yra. Pauosčiau dar prieš atsukus biggrin.gif Nu kvepėjo migdolais. O toj sudėty any velnio to migdolų pieno ir rožių , nei lašelio , pavadinimus tikrai būčiau atpažinus , nes ne vieną kart esu mačius kaip rašos. Tik įdėtas atrodo 5 vietoj parfum lotuliukas.gif Tai vat čia maždaug skaitosi su migdolų pienu ir rožių ekstraktais... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 16, 12:57)
Aš irgi ketinu užbaigti savo visokius Fructis,Avon šampūnus,balzamus ir kaukes ir įsigyt kažką profesionalaus

Aš ir noriu taip padaryt, tik kur jų ieškot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 11, 18:55)
Aš ir noriu taip padaryt, tik kur jų ieškot unsure.gif

Spec.parduotuvėse arba pas kirpėją mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi teko naudoti profesionalia kosmetika plaukams, is sampunu db naudoju Kadus , nu galiu pasakyti drasiai tikrai nieko ypatingo ,turetu drekinti ir panasiai , bet nepastebejau tokio pozymio ,tai man jie nelabai.Patiko vienas vadinos Hair Cur ,tipo nuo pleiskanu ,tik ju ne kiek nenaikini, tiktai kad plaukai po jo labai graziaia atrode, blizgeo ,nebuvo issauseje.ka is kitu naudojau tai ispudzio nepaliko, nors pripazystu kad geriau jau naudoti is profesionalios serijos negu is paprastu parduotuviu, nes visokiose droguose ir pan ,tie sampunai buna tokia skysti ,kad net per pirstus bega.Taigi as uzprofesionlia kosmetika.

Tik girdejau labai idomu dalyka ,nzn ar tiesa ,tai noriu paklausti , ar tiesa ,kad sakykim tuos profesionalius sampunus reikia skiesti? as juos naudoju tokius kokie jie yra ,bet mane labai prigasdino , kad plaukus galima susigadinti ,tipo jie labai stiprus gali nudeginti ir pan. g.gif tai nzn ka ir daryti.....

ir gal galite kas nors parekomenduoti :gera kauke arba balzama ,kad plaukus gerai drekintu ,nes mano labai jau jie sausi verysad.gif ir labai issipesa sukuojant.
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 11 09, 19:04)
O kokios ju kainos g.gif



Gelis kainuoja apie 40 lt., klijai apie 35 lt., o kremas kazkur irgi apie 35 lt.
Atsakyti
mergaites, gal kas naudojat tigi sampunus? tikslaus pavadinimo nepamenu..kazkaip self absorbed g.gif . didele butelka 1 litro apie virs 100 lt kainuoja bigsmile.gif , ar verta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 13, 23:49)
mergaites, gal kas naudojat tigi sampunus? tikslaus pavadinimo nepamenu..kazkaip self absorbed  g.gif . didele butelka 1 litro apie virs 100 lt kainuoja  bigsmile.gif , ar verta?  bigsmile.gif

Kazkurioj temoj apie plaukus rase gerus atsiliepimus, nepatingek paieskot bigsmile.gif O kiek mazesne talpa kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 13, 22:49)
mergaites, gal kas naudojat tigi sampunus? tikslaus pavadinimo nepamenu..kazkaip self absorbed  g.gif . didele butelka 1 litro apie virs 100 lt kainuoja  bigsmile.gif , ar verta?  bigsmile.gif

as dabar ji naudoju,tai sampunas kaip sampunas,skaniai kvepia,o skirtumo tarp supermarketinio sampuno ir tigi nejauciu.As po sampuno jauciu plauku neissisukuociau.
bet labai geras kondicionierius self absorbed,dar nesu geresnio kondicionieriaus turejusi uz ji
Atsakyti
Gal kas esat bande wella SP linija plaukams? Ar bent jau is sios linijos kauke plaukams power mask.. Man ja rekomendavo kirpeja, bet negaliu dar apsispresti, gal ka kita pirkti...
Atsakyti