Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 16, 13:57)
Aš irgi ketinu užbaigti savo visokius Fructis,Avon šampūnus,balzamus ir kaukes ir įsigyt kažką profesionalaus slenkantiems, garbanotiems, sausiems plaukams, tik va išsirinkt bus sunku  blush2.gif



Mano lygiai tokie pat plaukai. Nusipirkau Joico K-Pak serijos, negaliu atsidžiaugti. thumbup.gif
Atsakyti
jopico sampunai super as kazkada jau rasiau tik kad kainos nezmoniskos
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2006 10 04, 12:38)

Beje apie Alfa parf, kirpeja sake, jei perki aSemi de lino linija, tai ji plaukus papurina ir isryskina garbanas, o Midolo - tiesina. Kadangi mano plaukuciai linke banguotis, o kartais net garbanotis, tai kai sunaudojau visa Midolo buteliuka, tikrai pajutau, kad plaukai graziau krenta ir nesigarbanoja (bet dar ir kirpimas geras turi buti).


o cia tai geras.... blink.gif mano plaukai jau gal puse metu banguojas ir nesupratau nuo ko, nes pries tai buvo visiskai tiesus doh.gif o cia, matai, sampunas galejo prisidet... kaip tik mazdaug tuo metu vietoj midolo pradejau naudoti semi di lino....
Atsakyti
sveikutes. gavau dovanu Loreal krema plaukams, man labai patiko tik dabar niekur nerandu jo pirkti. gal kas zino kur yra vilniuje parduotuviu, kuriose parduodamos loreal profesional priemones?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etaira: 16 spalio 2006 - 21:56
QUOTE(Etaira @ 2006 10 16, 21:58)
sveikutes. gavau dovanu Loreal krema plaukams, man labai patiko tik dabar niekur nerandu jo pirkti. gal kas zino kur yra vilniuje parduotuviu, kuriose parduodamos loreal profesional priemones?


Buržua salonas Akropolyje. Galbūt dar Salon +, irgi Akropolyje g.gif Taip pat Šiaurės miestelyje Norfos pastate yra kosmetikos parduotuvė, kur prekiauja šia kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(Etaira @ 2006 10 16, 22:58)
sveikutes. gavau dovanu Loreal krema plaukams, man labai patiko tik dabar niekur nerandu jo pirkti. gal kas zino kur yra vilniuje parduotuviu, kuriose parduodamos loreal profesional priemones?


Žinau, kad Femina Bona salonuose taip pat prekiaujama šia produkcija.
Atsakyti
Salon+ smile.gif
Atsakyti
As tai visas formavimo priemones: krema, klijus, geli, o dabar uzsisakiau ir laka naudoju tik profesionalius Davines firmos. Esu tikrai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotas: 23 spalio 2006 - 11:10
Gal žinot kokių nors šampūnų be sodium laureth sulfato?
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 10 25, 21:53)
Gal žinot kokių nors šampūnų be sodium laureth sulfato?

O jis kenksmingas? Koks jo poveikis??
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 10 25, 22:53)
Gal žinot kokių nors šampūnų be sodium laureth sulfato?


Pavarciau savo Selective Balsama. Cia sio sulfato sudetyje nera. Gaila, pabaigiau sampuna, bet gal ir jame nera.

Siaip Selective Pofessional man labai tinka ir patinka. O palyginus ir kainos normalios. As sias priemones perku salonams skirtoje parduotuveje.
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 11 09, 12:30)
Pavarciau savo Selective Balsama. Cia sio sulfato sudetyje nera. Gaila, pabaigiau sampuna, bet gal ir jame nera.

O šampūnuose jo yra ax.gif
Atsakyti