Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Nusipirkau Loreal - patinka, tik tik labai jau ryte buna riebus plaukuciai g.gif
Alfa parf - sutvarke galvos oda, plaukai nesiriebaluodavo, graziai stovedavo net keleta dienu drinks_cheers.gif , o Kerastase - nerealus, kiek turejau, pats geriausias thumbup.gif
Beje apie Alfa parf, kirpeja sake, jei perki aSemi de lino linija, tai ji plaukus papurina ir isryskina garbanas, o Midolo - tiesina. Kadangi mano plaukuciai linke banguotis, o kartais net garbanotis, tai kai sunaudojau visa Midolo buteliuka, tikrai pajutau, kad plaukai graziau krenta ir nesigarbanoja (bet dar ir kirpimas geras turi buti).
Atsakyti
Man labai patinka goldwell.
Bet ju sunku gaut. Gal kuri patartumet kokia priemoniu galiukams is profesionaliu ir kur galima isigyt. 4u.gif
Atsakyti
labai sunku pasakyti kuri firma pati geriausia,vienoje firmoje,geras balzamas,kitu-kauke,kitos-modeliavimo priemones,siuo metu apsistojus prie tigi priemoniu,tai sampunai-siaip sau,serumas irgI nelabai,bet va kondicionieriai,kaukes-laaabai geros.
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 10 04, 13:20)
Man labai patinka goldwell.
Bet ju sunku gaut. Gal kuri patartumet kokia priemoniu galiukams is profesionaliu ir kur galima isigyt.  4u.gif


SALON+ visokio profesionalaus gerio plaukams pilna smile.gif
QUOTE(aschenputtel @ 2006 10 04, 15:57)
labai sunku pasakyti kuri firma pati geriausia,vienoje firmoje,geras balzamas,kitu-kauke,kitos-modeliavimo priemones,siuo metu apsistojus prie tigi priemoniu,tai sampunai-siaip sau,serumas irgI nelabai,bet va kondicionieriai,kaukes-laaabai geros.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man pačiai patinka priemonės iš Kerastase , Lorealio , Tigi , Leonor Greyl ir kai kurios Henna Plus visai neblogos priemonės , pavyzdžiui nuo galiukų skilinėjimo , apie šampūnus ar balzamus nelabai žinau , nes nebandžiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo {GlOsSy}: 04 spalio 2006 - 21:59
QUOTE(Malena @ 2006 10 04, 15:46)
SALON+ visokio profesionalaus gerio plaukams pilna smile.gif
drinks_cheers.gif


Akropoly?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atech: 06 spalio 2006 - 15:38
QUOTE(Atech @ 2006 10 06, 16:39)


Vilniuje Akropoly arba Mandarine fabijoniskese.
Atsakyti
O bandėt gal kas nors salon+ plaukų atgaivinimo procedūrą?
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 10 06, 23:01)
O bandėt gal kas nors salon+ plaukų atgaivinimo procedūrą?


cia pasiskaityk 4u.gif tikrai rasi atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 10 07, 09:12)
cia pasiskaityk  4u.gif  tikrai rasi atsiliepimu  mirksiukas.gif


Ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kam teko girdeti apie plauku prieziuros priemones Lisap(ar Lisop), po pavadinimu dar raso Milano.
pirma kart pamaciau kirpykloje, niekad pries tai neteko susidurti rolleyes.gif ?
Atsakyti
Aš irgi ketinu užbaigti savo visokius Fructis,Avon šampūnus,balzamus ir kaukes ir įsigyt kažką profesionalaus slenkantiems, garbanotiems, sausiems plaukams, tik va išsirinkt bus sunku blush2.gif
Atsakyti