Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Sviripilė @ 2006 05 29, 13:56)
Na o aš turėjau Joico kaukę plaukams, reconstructor (kur atstato pažeistus plaukus). Rezultatas? bent jau aš nepastebėjau nieko tokio, už ką buvo verta išmesti 95 litus blink.gif , tikrai esu turėjus žymiai geresnio efekto kaukių ir aišku žymiai pigesnių ax.gif , tačiau ar verta jas pirkti, spręsti kiekvienam biggrin.gif

turėjau ir aš tą kaukę, tikrai gaila išleistų pinigų, nes poveikio nepastebėjau jokio schmoll.gif žymiai efektyvesnė pasirodė L'oreal Absolut repair kaukė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(figa @ 2006 05 31, 10:34)
turėjau ir aš tą kaukę, tikrai gaila išleistų pinigų, nes poveikio nepastebėjau jokio schmoll.gif žymiai efektyvesnė pasirodė L'oreal Absolut repair kaukė smile.gif


drinks_cheers.gif 100% sutinku
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 30, 22:29)
o as ir sakiau kad po 2 sav jie nusiplauna, buvot ispetos. smile.gif


Na va, laiku neperspėjau įspėjimo doh.gif , teko įsitikinti savo kailiu, tiksliau plaukais doh.gif O kirpėja tarp kitko dar gyrė, kad jie gerai laiko g.gif
Atsakyti
Na patu6tinau savo piniginę kaip reikian doh.gif bet plaukučiai tikrai atrodo nuostabiai thumbup.gif Dažiausi si joico dažais ir esu labai patenkinta plaukų spalva. Bus matyt po kiek laiko ji nusiplaus ir ar nereikės gailėtis išmetus tiek pinigėlių blush2.gif Tuo pačiu įsigijau Joiko šampūną, kondicionierių bei kaukę pažeistiems plaukučiams-lauksiu rezultatų cool.gif Beje, vieno ko nesigailiu, kad atradau fainą kirpyklą ir dar fainesnį kolektyvą drinks_cheers.gif
Atsakyti
joico dazuose visos spalvos iseina, ka pamatei paletei beveik viska galima padaryt (net imantresnius blondus) ir idomus variantai, bet visakas itin greit nusiplauna.
Atsakyti
Gal kas žinot kur galima įsigyti Kadus modeliavimo kremuką?
Atsakyti
Buvau nusipirkus sampuna bio balance is tos parduotuves "Viskas grozio salonams ir kyrpyklom", mindaugo g. . Jis skirtas riebiai odai, sausiems galams, tai man gal ir neblogas bet, Keune geriau patiko. Tai kai su tuo Bio Balance mano mama issiplove galva (jos plaukai sausi), tai jos plaukai susiriebalavo, ko niekada nebuvo. Tai isvada kad geros firmos sampunus butinai reikia derinti prie savo plauku.
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2006 06 07, 12:15)
Gal kas žinot kur galima įsigyti Kadus modeliavimo kremuką?


jei Vilniuje tai Cadus priemonių yra Hyper Rimi Žirmūnuose, Buržua salone.
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2006 06 07, 16:23)
jei Vilniuje tai Cadus priemonių yra Hyper Rimi Žirmūnuose, Buržua salone.

Ačiū 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2006 06 07, 16:23)
jei Vilniuje tai Cadus priemonių yra Hyper Rimi Žirmūnuose, Buržua salone.


Šių priemonių yra ne tik Žirmūnuose Buržua salone, bet ir Savanorių Rimi Hypermarket esančiame salone.

Merginos, ketinu šiandien 11 val. tame salone apsilankyti pedikiūrui. Bet tuo pačiu galvoju įsigyti kokį balzamą plaukams iš KADUS. Mano plaukai dažyti tamsiai, bet galai nepasakyčiau, kad sausi, o šaknys į riebumą linkusios. Ką patartumėt? Ar verta? Ar geri tie balzamai?
Ir dar: čia ne ta tema, bet gal kuri dažėt plaukus su KADUS gažais? Kelis metus dažau su KEUNE. Geri, bet jau taip greit nusiplauna. Norėtųsi, kad bent 2-3 mėn laikytųsi. Svarstau galimybę pakeisti plaukų dažus. Ką manot apie KADUS?
Būsiu be galo dėkinga už nuomones.
Atsakyti
gal kas bandet Matrix firmos priemones? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 06 08, 10:27)
Šių priemonių yra ne tik Žirmūnuose Buržua salone, bet ir Savanorių Rimi Hypermarket esančiame salone.

Merginos, ketinu šiandien 11 val. tame salone apsilankyti pedikiūrui. Bet tuo pačiu galvoju įsigyti kokį balzamą plaukams iš KADUS. Mano plaukai dažyti tamsiai, bet galai nepasakyčiau, kad sausi, o šaknys į riebumą linkusios. Ką patartumėt? Ar verta? Ar geri tie balzamai?
Ir dar: čia ne ta tema, bet gal kuri dažėt plaukus su KADUS gažais? Kelis metus dažau su KEUNE. Geri, bet jau taip greit nusiplauna. Norėtųsi, kad bent 2-3 mėn laikytųsi. Svarstau galimybę pakeisti plaukų dažus. Ką manot apie KADUS?
Būsiu be galo dėkinga už nuomones.

Apie KADUS dazus galiu pasakyt tik gerus atsiliepimus thumbup.gif dirbau su jais gal pora metu ir niekada neturejau problemu man jie labiau patiko negu KEUNE. Spalva laiko tikrai gerai ir labai graziai plaunas tik jei kirpeja tau padarys gera pigmentacija tai tikrai gerai laikys ,siuo metu dirbu su GOLDWELL dazais tai irgi labai patenkinta biggrin.gif grazias spalvytes galima isgauti wub.gif
Atsakyti