Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(ESLAUDA @ 2006 05 27, 20:32)
O man isiule kazkokia dregme purskiama  plaukams,  joiko firmos.  Tai visiskai nepatiko, jokio poveikio nebuvo schmoll.gif Atrodo 59  g.gif mokejau, tai dabar sios firmos net bijau kazka pirkt

O kaip tavo vadinasi? Gal ta pati turim? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 20, 19:13)
labai daug girdejau apie Aveda, kad turi kazkokiu gydomuju kerpiu sudetyje, ir t.t. ir kai buvau londone (kaip ir dauguma, laimes ieskojau  bigsmile.gif ) tai va kai buvau londone tai irgi visi labai graibsto tas priemones... tik nezinau kur musu tevynej ju gauti, vat...

Lygtais niekur neteko matyt, nei girdet apie Aveda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2006 05 26, 15:45)
O gal kuri bandėte Joico priemones plaukučiams??? ax.gif  Žinau, kad kelios kirpyklos šiomis priemonėmis atlieka plaukų valymą, o nudažius plaukučios Joico dažais jie tarsi atsigauna ir nerealiai blizga g.gif  rolleyes.gif Yra ir šampūnas bei kondicionierius šios firmos. tai va ir ydomu ar tikrai kaina atitinka kokybę g.gif


Na o aš turėjau Joico kaukę plaukams, reconstructor (kur atstato pažeistus plaukus). Rezultatas? bent jau aš nepastebėjau nieko tokio, už ką buvo verta išmesti 95 litus blink.gif , tikrai esu turėjus žymiai geresnio efekto kaukių ir aišku žymiai pigesnių ax.gif , tačiau ar verta jas pirkti, spręsti kiekvienam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 05 29, 12:56)
Na o aš turėjau Joico kaukę plaukams, reconstructor (kur atstato pažeistus plaukus). Rezultatas? bent jau aš nepastebėjau nieko tokio, už ką buvo verta išmesti 95 litus blink.gif , tikrai esu turėjus žymiai geresnio efekto kaukių ir aišku žymiai pigesnių ax.gif , tačiau ar verta jas pirkti, spręsti kiekvienam biggrin.gif

gal gali pasakyt,kokios kaukes patiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 05 29, 14:08)
gal gali pasakyt,kokios kaukes patiko?  blush2.gif


Galiu, bet regis kitoj temoj ką tik pasisakiau:
geriausią įspūdį man paliko:
Loreal Professional Absolu Repair
Wellos Lifetex su medumi ir pienu (ta naujoji)
Bonacure (bet tai buvo anksčiau, seniai nebandžiau jos vėl:)
Kerastases ta geltonam buteliuke lyg ir iš nutritive serijos
Rene Furterer, dėl savo natūralumo ir nors plaukai netapdavo slidūs ir švelnūs it šilkas, tačiau labai gražiai išsipurendavo šaknys:)
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 20, 19:14)
kaukes  jei nori kad veiktu normaliai turi laikyti bent valanda nuolat dedama karsta ranksluosti ant galvos, kitaip nebus poveikio, cia plauku stilistas taip aiskino....
[



kad nebus poveikio, tai nusisnekejo, jis bus kazkoks gal ne tokjs stiprus,m bet bus. paprasciausiai siluma veikia kaip katalizatorius, ji aktyvina ir greitina procesa. pvz kai dazo plaukus be klimazono (sildymo) dazus laiko 30 minuciu, sildant proceso laikas sutrumpeja iki 15- 20 min.
Papildyta:
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 20, 20:13)
labai daug girdejau apie Aveda, kad turi kazkokiu gydomuju kerpiu sudetyje, ir t.t. ir kai buvau londone (kaip ir dauguma, laimes ieskojau  bigsmile.gif ) tai va kai buvau londone tai irgi visi labai graibsto tas priemones... tik nezinau kur musu tevynej ju gauti, vat...



Aveda tikrai garseja nuostabiom plauku prieziuors priemones, bet Lietuvoje sios kosmetikos dar nera, berods ir visose Baltijos salyse, jei neklystu. Nes tai visur labai prabangi kosmetika ir brangi, kiek esu girdejus. gal musu rinka jai netinkama, nes pvz redken irgi tokia pobrange buvo, buvo pabuvo ir dingo...
Papildyta:
QUOTE(mamusiuka @ 2006 05 26, 15:45)
O gal kuri bandėte Joico priemones plaukučiams??? ax.gif  Žinau, kad kelios kirpyklos šiomis priemonėmis atlieka plaukų valymą, o nudažius plaukučios Joico dažais jie tarsi atsigauna ir nerealiai blizga g.gif  rolleyes.gif Yra ir šampūnas bei kondicionierius šios firmos. tai va ir ydomu ar tikrai kaina atitinka kokybę g.gif



Joico priemones galima rasti salone "Salon+" (Akropolis) ir salone "Franko" (Pilies gatve) cia Vilniuje. Panevezyje Salon +"Babilonas", Klaipedoje "salon +" taikos 61, cia berods maxima , nzn tiksliai.

Beje, Vilniuje Revalyje (Lietuva viesbutis) 1am aukste atsidare salon + parduotuve, kur, sakoma/rasoma galima isigyti profesionaliu plauku priemoniu visokiu uz didmenine kaina, bet tik tiems, kurie irodys esa kiprejai, tik va idomu kaip tikrins :DDD
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2006 05 26, 14:45)
O gal kuri bandėte Joico priemones plaukučiams??? ax.gif  Žinau, kad kelios kirpyklos šiomis priemonėmis atlieka plaukų valymą, o nudažius plaukučios Joico dažais jie tarsi atsigauna ir nerealiai blizga g.gif  rolleyes.gif Yra ir šampūnas bei kondicionierius šios firmos. tai va ir ydomu ar tikrai kaina atitinka kokybę g.gif



Man dažė neperseniausiai plaukus Joico dažais, tai galiu pasakyti, jie man visai nepatiko schmoll.gif Spalva po dviejų savaičių nusiplovė doh.gif , kai dažant Goldwell dažais laikydavosi mėnesį ir ilgiau. O Joico dažai nepigūs g.gif Antrąkart dažyti tais pačiais tikrai neturiu noro schmoll.gif Ir plaukai visiškai neblizga po dažymo. O kai anksčiau su Goldwell dažiau, palyginimui nuotraukose plaukučiai net spindi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 05 29, 13:16)
Galiu, bet regis kitoj temoj ką tik pasisakiau:
geriausią įspūdį man paliko:
Loreal Professional Absolu Repair
Wellos Lifetex su medumi ir pienu (ta naujoji)
Bonacure (bet tai buvo anksčiau, seniai nebandžiau jos vėl:)
Kerastases ta geltonam buteliuke lyg ir iš nutritive serijos
Rene Furterer, dėl savo natūralumo ir nors plaukai netapdavo slidūs ir švelnūs it šilkas, tačiau labai gražiai išsipurendavo šaknys:)

dar karteli aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sky @ 2006 05 23, 13:44)
Sebastian 


Ką gali pasakyti apie šios firmos šampūnus, balzamus. Gal palyginti ar sudėlioti prioriteto tvarka Sebastian, Loreal, Wella, Kadus, Kerastase, Kloran ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 05 29, 16:35)
kad nebus poveikio, tai nusisnekejo, jis bus kazkoks gal ne tokjs stiprus,m bet bus. paprasciausiai siluma veikia kaip katalizatorius, ji aktyvina ir greitina procesa. pvz kai dazo plaukus be klimazono (sildymo) dazus laiko 30 minuciu, sildant proceso laikas sutrumpeja iki 15- 20 min.
Papildyta:
Aveda tikrai garseja nuostabiom plauku prieziuors priemones, bet Lietuvoje sios kosmetikos dar nera, berods ir visose Baltijos salyse, jei neklystu. Nes tai visur labai prabangi kosmetika ir brangi, kiek esu girdejus. gal musu rinka jai netinkama, nes pvz redken irgi tokia pobrange buvo, buvo pabuvo ir dingo...
Papildyta:
Joico priemones galima rasti salone "Salon+" (Akropolis) ir salone "Franko" (Pilies gatve) cia Vilniuje. Panevezyje Salon +"Babilonas", Klaipedoje "salon +" taikos 61, cia berods maxima , nzn tiksliai.

Beje, Vilniuje Revalyje (Lietuva viesbutis) 1am aukste atsidare salon + parduotuve, kur, sakoma/rasoma galima isigyti profesionaliu plauku priemoniu visokiu uz didmenine kaina, bet tik tiems, kurie irodys esa kiprejai, tik va idomu kaip tikrins :DDD


Ar yra man sansu rasti avedos liuksemburge ar prancuzijoj? g.gif Ir i kokias kainas orientuotis, kad nepermoket?
Atsakyti
na Mexica, as manau kad tikrai turetum rasti.kai buvau londone, ju bet kurioj parduotuvej tikrai nebuvo, taciau brangesnese yra. o kaina pvz sampunu buvo apie 10 svaru. beje, kai kurie zmones be galo juos giria, o yra ir tokiu kuriems sie produktai nelabai patiko... jei isbandysi , pasakyk ka tu manai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2006 05 29, 18:05)
Man dažė neperseniausiai plaukus Joico dažais, tai galiu pasakyti, jie man visai nepatiko schmoll.gif  Spalva po dviejų savaičių nusiplovė doh.gif , kai dažant Goldwell dažais laikydavosi mėnesį ir ilgiau. O Joico dažai nepigūs g.gif  Antrąkart dažyti tais pačiais tikrai neturiu noro schmoll.gif  Ir plaukai visiškai neblizga po dažymo. O kai anksčiau su Goldwell dažiau, palyginimui nuotraukose plaukučiai net spindi thumbup.gif


o as ir sakiau kad po 2 sav jie nusiplauna, buvot ispetos. smile.gif
Atsakyti