Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

siandien ismauniau ALFPARF aliejuka i Kerastase tongue.gif reiks vakare ismeginti lotuliukas.gif jeigu jisai tikrai thumbup.gif kaip visos sako tada ji labiau apsimoka pirkti,nes yra 125ml,.ir kainuoja 52lt,o ALFAPAARF 50lt,.apie 57 lt g.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš. Taigi baigėsi šampūnas - nusprendžiau įsigyti kitą. g.gif Prieš tai pasiskaitinėjau čia. Anksčiau naudojau KEUNE, patiko, bet pagalvojau pakeisti priem. Kai čia pasiskaičiau, tai dar sunkiau apsispręsti buvo, visai pasimečiau: verysad.gif KADUS, ALFA PARF ar kokį kitą įsigyti. Žodžiu nusprendžiau nekreipt dėmesio į tai, ko čia prisiskaičiau ir vadovautis nuojauta. Nuvariau į pardę ir nusipirkau REVLON purinantį šampūną ir REVLON priemonę formavimui kur putos ir lakas kartu (stiprios fiksacijos, greitai džiūstantis. Saugo plaukus nuo saulės poveikio). Šios firmos šampūną pasirinkau dėl to, kad patiko kvapas, sudėtyje, bet visokių ten proteinų ir pan. yra vynuogių ir žaliosios arbatos ekstrakto, turi antistatinį poveikį (KEUNE geras, bet mano plaukai, priklausomai nuo oro kartais nuo šio šampūno elektrinasi), tinka kasdieniam naudojimui (kaip suprantu, tai reiškia, kad priemonė pakankamai natūrali (na kiek įmanoma, aišku). Šampūno dar nebandžiau, tikiuosi tiks. Priemonę formavimui jau išbandžiau darbe. Instrukcijoje parašyta, kad ja galima purkšti šlapius arba sausus plaukus. Taigi pasipurškiau (konsistencija kaip pl. lako), susišukavau - liuks. thumbup.gif Plaukai puresni, blizga, pasipurškus nesulipo. Kol kas tik kartą purškiau, bet patikėkit - senokai nebuvau taip patenkinta rezultatu. Kiek čia skaitinėjau - apie REVLON lyg nieko nerašėte, nors gal praleidau. Manau, kad visoms vieno recepto nėra. Kas gerai vienai - gali netikti kitai. Tikuosi, kad man REVLON tiks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 05 16, 15:20)
Pasigirsiu ir aš. Taigi baigėsi šampūnas - nusprendžiau įsigyti kitą.  g.gif Prieš tai pasiskaitinėjau čia. Anksčiau naudojau KEUNE, patiko, bet pagalvojau pakeisti priem. Kai čia pasiskaičiau, tai dar sunkiau apsispręsti buvo, visai pasimečiau:  verysad.gif KADUS, ALFA PARF ar kokį kitą įsigyti. Žodžiu nusprendžiau nekreipt dėmesio į tai, ko čia prisiskaičiau ir vadovautis nuojauta. Nuvariau į  pardę ir nusipirkau REVLON purinantį šampūną ir REVLON priemonę formavimui kur putos ir lakas kartu (stiprios fiksacijos, greitai džiūstantis. Saugo plaukus nuo saulės poveikio). Šios firmos šampūną pasirinkau dėl to, kad patiko kvapas, sudėtyje, bet visokių ten proteinų ir pan. yra vynuogių ir žaliosios arbatos ekstrakto, turi antistatinį poveikį (KEUNE geras, bet mano plaukai, priklausomai nuo oro kartais nuo šio šampūno elektrinasi), tinka kasdieniam naudojimui (kaip suprantu, tai reiškia, kad priemonė pakankamai natūrali (na kiek įmanoma, aišku).  Šampūno dar nebandžiau, tikiuosi tiks. Priemonę formavimui jau išbandžiau darbe. Instrukcijoje parašyta, kad ja galima purkšti šlapius arba sausus plaukus. Taigi pasipurškiau (konsistencija kaip pl. lako), susišukavau - liuks.  thumbup.gif Plaukai puresni, blizga, pasipurškus nesulipo. Kol kas tik kartą purškiau, bet patikėkit - senokai nebuvau taip patenkinta rezultatu. Kiek čia skaitinėjau - apie REVLON lyg nieko nerašėte, nors gal praleidau. Manau, kad visoms vieno recepto nėra. Kas gerai vienai - gali netikti kitai. Tikuosi, kad man REVLON tiks  wub.gif


o kur ju yra pirkti ir kiek mokejai, as ir naudoju keune, bet jau atsibodo kazko kito norisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 05 16, 20:49)
o kur ju yra pirkti ir kiek mokejai, as ir naudoju keune, bet jau atsibodo kazko kito norisi 4u.gif


Aš pirkau Vilniuje prie Mindaugo Maximos yra parduotuvė vadinasi "Viskas kirpykloms ir grožio salonams". REVLON kainos didesnės nei KEUNE, bet nesmarkiai. 250 ml. šampūnas kainavo 35 LT., o formavimo priemonė irgi 250 ml. 40 Lt. (čia jau daug brangesnė, bet kaip sakiau tai kol kas negaliu atsidžiaugti). Ir dar: toj parduotuvėj šiaip visokių super dalykėlių yra. Dar nusipirkau šukas už 20 Lt.: apvalios, kombinuotos natūralių šerių su plasmasiniais dantukais. Irgi super, nes turiu vien tik nat. šerių ir man kažkaip nelabai. O šios - tiesiog fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 05 17, 09:19)
Aš pirkau Vilniuje prie Mindaugo Maximos yra parduotuvė vadinasi "Viskas kirpykloms ir grožio salonams". REVLON kainos didesnės nei KEUNE, bet nesmarkiai. 250 ml. šampūnas kainavo 35 LT., o formavimo priemonė irgi 250 ml. 40 Lt. (čia jau daug brangesnė, bet kaip sakiau tai kol kas negaliu atsidžiaugti). Ir dar: toj parduotuvėj šiaip visokių super dalykėlių yra. Dar nusipirkau šukas už 20 Lt.: apvalios, kombinuotos natūralių šerių su plasmasiniais dantukais. Irgi super, nes turiu vien tik nat. šerių ir man kažkaip nelabai. O šios - tiesiog fantastika  thumbup.gif

o kokiu dar ten firmu yra? ir kur tiksliau gal galima prie tos maximos? blush2.gif
Atsakyti
ar kasnors naudoja Paulo micelo(nezinau kaip rasosi) priemones?
Atsakyti
Labas vakaras,
ir as nusprendziau isitraukt i jusu diskusijas.
As naudoju Poul Mitchell produkcija plaukams.Visai neseniai ja atradau, tai dabar po truputi isbandau dauguma sios firmos priemoniu. Kol kas esu visai patenkinta thumbup.gif

Atsakyti
Laba vakaras visoms. 4u.gif nusprendziau prie jusu prisijungti nes paciai tenka susidurti kasdien su ivairiomis plauku prieziuros priemonemis.manau kad visas plauku priezuros priemones turetu parinkti jusu kirpeja atsizvelgiant i butent jusu plauku struktura.ir individualiai jums.antraip gresia priemoniu prisipirkimas kurios jums arba pades ,arba ne.gali ir pakenkti.kiekviena firma turi savo "arkliuku".ir ne visos brangios firmos yra geros.TIGI produktai tikrai yra super ,tik reikia teisingai juos parinkti.ALFA PARF aliejukas ir serumas tinka beveik visoms,tik reika l.nedaug ir tolygiai paskirstyt.Keune -gera produkcija tik reikia teisingai atsirinkti.butent jusu kirpeja geriausiai zino jusu galva ir turetu jums parinkti nuo sampuno iki aliejuko galams.(nors labaidaznai klientems reikia EUcerino sampumo is vaistines). nono.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 05 17, 10:25)
o kokiu dar ten firmu yra? ir kur tiksliau gal galima prie tos maximos? blush2.gif


Ten prekiaujama daugelio šioj temoj minėtų ir neminėtų firmų produkcija: KEUNE, LAKME, ALFA PARF, LONDA, C:HENKO, OSIS, REVLON, SHWARCKOPF (bet abejoju dėl šitos) dar kitų, kurių nepamenu. O tiksliau tai taip: nežinau, kaip gatvė vadinasi, bet eina paraleliai Algirdo gatvei. Žodžiu išėjus iš Maximos iškart suki į dešinę, pereini į kitą gatvės pusę (ten dar šviesoforas, kurį reikia spausti ir vienos krypties gatvė). Na ir šiek tiek paėjus dešiniau bus pastatas, kurio 1 aukšte parduotuvės: ant kampo itališkų drabužių, paskui Morena, odontologijos klinika, paveikslų rėminimo salonas, na ir paskui ta parduotuvė. Tikrai nesunku rasti, ten dar priešais Baltarusijos ambasada yra. Būtinai pasidalink įspūdžiais jei įsigysi kokių naujų priemonių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 05 18, 08:20)
Ten prekiaujama daugelio šioj temoj minėtų ir neminėtų firmų produkcija: KEUNE, LAKME, ALFA PARF, LONDA, C:HENKO, OSIS, REVLON, SHWARCKOPF (bet abejoju dėl šitos) dar kitų, kurių nepamenu. O tiksliau tai taip: nežinau, kaip gatvė vadinasi, bet eina paraleliai Algirdo gatvei. Žodžiu išėjus iš Maximos iškart suki į dešinę, pereini į kitą gatvės pusę (ten dar šviesoforas, kurį reikia spausti ir vienos krypties gatvė). Na ir šiek tiek paėjus dešiniau bus pastatas, kurio 1 aukšte parduotuvės: ant kampo itališkų drabužių, paskui Morena, odontologijos klinika, paveikslų rėminimo salonas, na ir paskui ta parduotuvė. Tikrai nesunku rasti, ten dar priešais Baltarusijos ambasada yra.  Būtinai pasidalink įspūdžiais jei įsigysi kokių naujų priemonių  mirksiukas.gif

butinai isigysiu ir parasysiu 4u.gif planuoju pirkti Lakme nuo plauku slinkimo nes neblogu atsiliepimu girdejau rolleyes.gif labai aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agsiux @ 2006 05 17, 19:21)
Labas vakaras,
ir as nusprendziau isitraukt i jusu diskusijas.
As naudoju Poul Mitchell produkcija plaukams.Visai neseniai ja atradau, tai dabar po truputi isbandau dauguma sios firmos priemoniu. Kol kas esu visai patenkinta thumbup.gif

sveika,
mane taip pat labai domina sios firmos produkcija, bet kol kas nebandziau. papasakok placiau kas geresnio yr ais sios firmos priemoniu? ar yra koks aliejukas plaukams?
Atsakyti
Katyte1977,

as esu bandziusi keliu rusiu sampunus:
Shampoo one ir kondicionierius the detangler-man sios priemones patiko.Jos skirtos ploniems, normaliems, glezniems plaukams.Aprasyme netgi rasoma, kad sampuna galima naudoti ir kaip kuno prausikli ir putas voniai.Plaukai isplovus lieka tokie labai minksti.Ir kvapas thumbup.gif
Kadangi mano plaukai ilgi ir gan ploni, tai nusprendziau pabandyti apimti didinanti sampuna ir kondicionieriu.Sampunai nenuvyle.
Taip pat dabar naudoju Gloss drops aliejuka.Na, raso, kad jis suteikiantis blizgesi ir gydomasis,tai ji reikia naudoti isdziovinus plaukus.taciau, jei plaukai siurkstus, ji reikia tepti ant dregnu plauku, tada plaukai isdziuve bus labai svelnus.As juo istepu plauku galiukus, nes jis savo sudetyje turi ivairiu gydomuju, drekinamuju medziagu.
Dar turiu sampuna ir kondicionieriu dazytiems plaukams, bet ju dar neisbandziau.Mane tik perspejo, kad jei plaukai linke riebaluotis, tai sio sampuno ir kondicionieriaus nereiketu trinti galvos oda, na tik plaukus ( tikiuosi suprantamai paaiskinau).
Tai va , tokie mano pastebejimai apie sias priemones.
Atsakyti