Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(nancy @ 2006 05 07, 18:41)
a tai jau isnaudojai viena? blink.gif kiek laiko ji naudojai? as tai zygiuosiu kadanors i mega ir tigi aliejuka nusipirksiu tai kaip suprantu tai sitas shine serum yra aliejukas? user posted image

O idomu, kas turi si alieju, kokie apie ji butu atsiliepimai??
Atsakyti
tigi priemones tikrai geros, bet brangesniu firmu jos visos geros ir ep ir goldwell ir loreal. tigi labai jau vaisiniai visi kvapai, man tai nelabai tas dalykas.
Atsakyti
kažkaip užtikau šią temą... aš dabar naudoju šampūną Klorane ir balzamą... tai žinokit man labai patiko, ypač balzamas, nes po jo plaukučiai tokie švelnučiai, lengvučiai būna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 05 10, 01:32)
kažkaip užtikau šią temą... aš dabar naudoju šampūną Klorane ir balzamą... tai žinokit man labai patiko, ypač balzamas, nes po jo plaukučiai tokie švelnučiai, lengvučiai būna  wub.gif

As kaip tik siandien nusipirkau klorane balzama, tai man jis irgi patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 05 09, 21:33)
O idomu, kas turi si alieju, kokie apie ji butu atsiliepimai??

as turiu sita aliejuka. jis super!!!!o kvapas...mmm... thumbup.gif
Atsakyti
Rasyte o kur pirkai ta yves roches sampuna Kaune? o kas nors girdejo tokia prof. plauku prieziuros gaminiu firma Karine ar kazkas panasaus blush2.gif
Atsakyti
yra parduotuve Yves Rocher prie merkurijaus , prie iejimo o medija
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 05 10, 08:36)
as turiu sita aliejuka. jis super!!!!o kvapas...mmm... thumbup.gif

O ar sito serumo 250ml talpoje nesi bandziusi?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 05 11, 17:06)
Rasyte o kur pirkai ta yves roches sampuna Kaune? o kas nors girdejo tokia prof. plauku prieziuros gaminiu firma Karine ar kazkas panasaus blush2.gif

4u.gif Čia kalba, ko gero, eina apie belgų plaukų kosmetiką Carin. Yra tokia tema cia
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 05 11, 20:45)
O ar sito serumo 250ml talpoje nesi bandziusi?

user posted image

nea, nebandziau, o kokiems jis plaukams skirtas?
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie carin plauku priežiūros primones?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 05 13, 13:02)
nea, nebandziau, o kokiems jis plaukams skirtas?


Bet kokio tipo plaukams,kurie yra nelygus,pasisiause,todel tinka ir garbanems ir lygiu plauku seimininkems.

user posted image
Atsakyti