Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Brunetes sampunas ir kondicionierius nelabai patiko,bet si serija
user posted image

yra fantastika....
Atsakyti
Reikes apeiti parduotuves kuria diena issiklausineti ir ziuresiu ka pasiulys biggrin.gif manau paskutine minute apsisipresiu,atrodo jau einu einu konkrecios prekes pirkti, bet kai pamatau aplink tiek...tai ir nusiperku visai kita biggrin.gif
Atsakyti
Jadzka man Yves Roches sampunas geras , bet kazko stebuklingo nedaro, bet siaip tikrai nesigailiu kad pirkau , o jei dar ir paskatins augima tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 05 08, 17:11)
Jadzka man Yves Roches sampunas geras , bet kazko stebuklingo nedaro, bet siaip tikrai nesigailiu kad pirkau , o jei dar ir paskatins augima tai isvis  thumbup.gif

kur pirkai ir kiek mokejai? 4u.gif o ji naudoti galima kiekvienam plovimui? blush2.gif
Atsakyti
pirkau kaune , mokejau 25lt
o naudoju kaskart plaudama
Atsakyti
john frieda gal jums atsiust lotuliukas.gif , o siaip tai man su ta linija problema, mano plaukai tokie pilki su sviesiom ir raudonom sruogom, tai nei blondinei, nei raudonplaukei, nei rudai netinka g.gif
Atsakyti
[quote=addicted,2006 05 08, 12:50]
Man labai patinka John Frieda plauku priemones,as jas parsivezu is uzsienio
user posted image
as naudojau kai gyvenau londone,bet nepasakyciau,kad man labai patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 05 08, 17:11)
Jadzka man Yves Roches sampunas geras , bet kazko stebuklingo nedaro, bet siaip tikrai nesigailiu kad pirkau , o jei dar ir paskatins augima tai isvis  thumbup.gif


Na man po jo nereikia jokio balzamo ar kaukės. O kai mano tamsūs ir lygut lygutėliai plaukai - tai nu ojo tiesiog blizga ir tampa švelnučiai. Dar įtariu,kad ir šaknys sustiprėjo...
Atsakyti
gal kas bandet c:ehko ar kazkaip panasiai sampunus?
Atsakyti
QUOTE(Smiling @ 2006 05 08, 20:02)
john frieda gal jums atsiust lotuliukas.gif , o siaip tai man su ta linija problema, mano plaukai tokie pilki su sviesiom ir raudonom sruogom, tai nei blondinei, nei raudonplaukei, nei rudai netinka g.gif


Tie sampunai ir kondicionieriai dazytiems plaukams(blondinei,brunetei,raudonplaukei) tikrai nera geri.Plaukai veliasi,toks keistas pojutis,kai juos palieti.Bet Frizz Ease serija yra abaldiena,auksciausios klases.
Jei kas labai domina galiu pasakyti,butent kurie produktai,nes turiu nemaza patirti.Ypac yra faini plaukus lyginantys,maitinantis,gydantis ir suteikiantis sukuosenai forma(man garbanas arba grazias bangas) produktai.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 09 gegužės 2006 - 14:52
QUOTE(addicted @ 2006 05 09, 14:42)
Tie sampunai ir kondicionieriai dazytiems plaukams(blondinei,brunetei,raudonplaukei) tikrai nera geri.Plaukai veliasi,toks keistas pojutis,kai juos palieti.Bet Frizz Ease serija yra abaldiena,auksciausios klases.
Jei kas labai domina galiu pasakyti,butent kurie produktai,nes turiu nemaza patirti.Ypac yra faini plaukus lyginantys,maitinantis,gydantis ir suteikiantis sukuosenai forma(man garbanas arba grazias bangas) produktai.

user posted imageuser posted image

turiu aliejuka plaukam frizz ease, serumas frizz controliavimui, toks permatomas ir tirstokas, step 3 atrodo smile.gif be kvapo, idomus, bet kerastase man geresnis vistiek wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 09 gegužės 2006 - 15:31
Matai o man serumas yra nepakartojamas,bet kad jo taip mazai,jis greitai issinaudoja,kas tie 50 ml.As po cheminio tik su siuo serumu plaukus susigydziau.
Ar tu si aliejuka turi omenyje,kuriuo reikia issetepti pries galva plaunant?
user posted image
Kerastase irgi super,tik nesupratau,ka tu turejai omenyje Kerastase seruma ar aliejuka?
Atsakyti