Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(bum @ 2006 04 28, 14:01)
O kur jūs randat to aliejuko? Kaune ieškojau Droge, Sarmoj, vaistinėj - niekur nemačiau Kerastase  doh.gif


Mickevičiaus g. ir Kestučio g. sankryžoje yra kirpykla ir kosmetikos parduotuvė. tokia mėlyna iškaba. Tik gali reikėti palaukti, nes jos labai mažais kiekiais atsiveža. Aš savaitę laukiau, bet vertėjo thumbup.gif
Atsakyti
ka manote apie Selective plauku prieziuros priemones? (staiga toks klausimas iskilo smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 26, 18:55)
Bet kaip supratau, jis daugiau kosmetinis negu gydomasis?

Jo pagal mane tik kosmetinis poveikis to Kerastase. As jau puse sunaudojau. Kai juo pasitepi tai plaukuciai svelnuciai, kvepia wub.gif Bet va i vakara man galiukai vel siurkstoki pasidaro. Vakar buvau pasikirpt, tai kirpeja sako, ko aliejuko nenaudoji kad taip galiukai nutriuso? doh.gif Tai as jau siandien zvalgiausi kito su gydomuoju poveikiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 01 gegužės 2006 - 02:34
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 05 01, 03:33)
Jo pagal mane tik kosmetinis poveikis to Kerastase. As jau puse sunaudojau. Kai juo pasitepi tai plaukuciai svelnuciai, kvepia wub.gif Bet va i vakara man galiukai vel siurkstoki pasidaro. Vakar buvau pasikirpt, tai kirpeja sako, ko aliejuko  nenaudoji kad taip galiukai nutriuso?  doh.gif  Tai as jau siandien zvalgiausi kito su gydomuoju poveikiu bigsmile.gif

o as visada naudojau ALFAPARF aliejuka user posted image baigesi tai dabar nezinau ar vel ta pirkti ar pabandyti KERASTASE g.gif
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 05 01, 08:28)
o as visada naudojau ALFAPARF aliejuka user posted image baigesi tai dabar nezinau ar vel ta pirkti ar pabandyti KERASTASE  g.gif


O kaip sitas? g.gif Pagydo ar irgi tik kosmetinis?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 05 01, 09:44)
O kaip sitas?  g.gif Pagydo ar irgi tik kosmetinis?

Kiek teko skaityti atsiliepimus is supermamyciu, tai tas alfa parf irgi tik kosmetinis g.gif
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 05 01, 08:28)
o as visada naudojau ALFAPARF aliejuka user posted image baigesi tai dabar nezinau ar vel ta pirkti ar pabandyti KERASTASE  g.gif

Man irgi tokia dilema dabar g.gif Baigineju Alfa Parfa, tai galvoju ar verta Kerastase bandyti?
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2006 05 01, 09:44)
O kaip sitas?  g.gif Pagydo ar irgi tik kosmetinis?

Man tai jis atrodo daugiau gydantis, nes ji naudojant plaukuciai ryskiai pasitaise.
Papildyta:
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 04 29, 10:24)
AS naudoju Tigi priemones plaukams. klausiau savo kirpejo, js tipo vienos is geriausiu pasaulyje. isbandziau serija Dumb blonde, l patiko. rekomeduoju pabandyti  4u.gif

O ar si firma kokiu aliejuku plaukams?
O tas Dumb blonde daugiau blondinem turbut? Kokia sios serijos paskirtis?
Atsakyti
esu Kadus gerbėja
Atsakyti
Tigi,Kerastase,Wella SP,Vidal Sasoon,Goldwell etc.visos jos vienos geriausiu pasaulyje.Daug kas sake,kad TIGI nedave norimu rezultatu.Kitioms Kerastase neptaiko.Taip jau yra,nera stebuklingu priemoniu....
Atsakyti
na,bent jau man tai tikrai plauku galiukai labai susvelnejo nuo Kerastase aliejuko, mirksiukas.gif o beto kiek esu girdejus,kad Kerastase priemones yra labiau gydancios ax.gif
Atsakyti
As irgi skaiciau,kad Kerastase net sampunai yra plaukus gydantys ir tausojantis,jis net nevadinamas paprastai sampunu.Kerastase as dievinu,nesvarbu,ka naudojau viskas patiko.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 05 01, 10:44)
O kaip sitas?  g.gif Pagydo ar irgi tik kosmetinis?

Sita Alfa Parfa irgi turejau, bet man jis nelabai schmoll.gif Irgi tik kosmetinis. Karta vaistinej kai pirkau aliejuka, tai sake gydantis tik ORaising. Bet man jis visai slydumo neduoda. Tai siandien issigudrinau- sumaisiau Kerastase ir ORising tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 01 gegužės 2006 - 14:14