Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Gal kas naudojat Kadus produkcija? g.gif
noreciau isbandyti , ir jei taip kur ja perkat ir ar brangi ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 04 26, 12:37)
o kada tas aliejukas naudojamas ir koks jo poveikis?kazkaip nesidomejau


Aliejumas plaukams. Kerastase "Oleo relax"
jau buvo apie jį tikrai nemažai šnekėta ax.gif
O jei timtai - tai man labai gerai galiukams, jis sulygina visą plauką (netiesina, o išlygina paviršių). Gan skaniai kvepia ir olaukučiai būna švelnučiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 26, 13:38)
Aliejumas plaukams. Kerastase "Oleo relax"
jau buvo apie jį tikrai nemažai šnekėta ax.gif
O jei timtai - tai man labai gerai galiukams, jis sulygina visą plauką (netiesina, o išlygina paviršių). Gan skaniai kvepia ir olaukučiai būna švelnučiai  bigsmile.gif

Bet kaip supratau, jis daugiau kosmetinis negu gydomasis?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 26, 14:38)
Aliejumas plaukams. Kerastase "Oleo relax"
jau buvo apie jį tikrai nemažai šnekėta ax.gif
O jei timtai - tai man labai gerai galiukams, jis sulygina visą plauką (netiesina, o išlygina paviršių). Gan skaniai kvepia ir olaukučiai būna švelnučiai  bigsmile.gif



o kiek jisai mazdaug kainuoja ax.gif
Atsakyti
apie 50 lt
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2006 04 23, 14:37]
[quote=vita82,2006 04 23, 13:03]
user posted image
sita gal bigsmile.gif

Taip sita mirksiukas.gif 4u.gif Jau taip noriu sitos biggrin.gif jauciu eisiu nusipirkti blush2.gif

O kaip jus manot, o galima vietoj balzamo plaukams naudoti kelias kaukes pakaitomis ax.gif plaukai nuo to per daug neislempa?jiems ne per stipru, kaip manot? 4u.gif
[/quote]
Buvau siandien Gariunuose, eidama maciau sita kauke, specialiai prejau paklaust kainos. 20 lt. smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 26, 13:38)
Aliejumas plaukams. Kerastase "Oleo relax"
jau buvo apie jį tikrai nemažai šnekėta ax.gif
O jei timtai - tai man labai gerai galiukams, jis sulygina visą plauką (netiesina, o išlygina paviršių). Gan skaniai kvepia ir olaukučiai būna švelnučiai  bigsmile.gif

O kur jūs randat to aliejuko? Kaune ieškojau Droge, Sarmoj, vaistinėj - niekur nemačiau Kerastase doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 04 28, 13:01)
O kur jūs randat to aliejuko? Kaune ieškojau Droge, Sarmoj, vaistinėj - niekur nemačiau Kerastase  doh.gif

kerastase parduodamas,tik grozio salonuose ar kirpyklose kur naudoja Kerastase priemones mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(body @ 2006 04 28, 12:27)
Buvau siandien Gariunuose, eidama maciau sita kauke, specialiai prejau paklaust kainos. 20 lt. smile.gif  g.gif

nu bet ko tik nera tuose Gariunuose doh.gif lotuliukas.gif
nenusipirkai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 28, 14:57)
nu bet ko tik nera tuose Gariunuose  doh.gif  lotuliukas.gif
nenusipirkai?  blush2.gif

nea... nu kai prisiskaiciau cia, kad Gariunuose abejotinos kokybes produktai, tai neemiau, nors seip norejosi doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2006 04 28, 18:09)
nea... nu kai prisiskaiciau cia, kad Gariunuose abejotinos kokybes produktai, tai neemiau, nors seip norejosi  doh.gif  unsure.gif

as is irgi is turgaus nerizuociau schmoll.gif ,jau geriau tada parduotuveje truputi brangiau nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 04 28, 14:01)
O kur jūs randat to aliejuko? Kaune ieškojau Droge, Sarmoj, vaistinėj - niekur nemačiau Kerastase  doh.gif

yra parduotuve salone "Alpetri" kaune prie Soburo 4u.gif
Atsakyti
AS naudoju Tigi priemones plaukams. klausiau savo kirpejo, js tipo vienos is geriausiu pasaulyje. isbandziau serija Dumb blonde, l patiko. rekomeduoju pabandyti 4u.gif
Atsakyti