Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 23, 19:36)
As kazkada turejau is sios serijos kauke, tik ne su avokadu, o su medum, tai man ne itin patiko schmoll.gif


O aš ją irgi turiu. Ir ką galiu pasakyti - man ji patinka. Plaukučiai tokie stangresni, bet labai jau švelnūs. Manau, kad dar kartelį ją pirksiu. Tik svarbiausia - labai gerai ją reikia išskalauti su šiltu vandeniu, kitaip plaukai būna kažkokie neslidūs. Išskalavus gerai - ji man superinė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 23, 20:20)
Vita 82, taigi isbandziau neperseniausiai sia biotreatment kauke ir esu..stipriai nusivylusi  verysad.gif  gal cia taip po pirmo karto  verysad.gif 
taigi aprasau ispudzius-kvapas identiskas GAIA kaukei, speju ir poveikis tas pats (gaia kauke turejau pries kokius 2 metus, kvapa tiksliai pamenu, o poveikio nelabai  lotuliukas.gif ) tik kaina kaina ir kiekis zenkliai skiriasi  doh.gif o poveikis jauciu niekuo  schmoll.gif
be to man labai sunkiai i plaukus isitepi, palaikiau 10min, kaip nurodyta instrukcijoje, jau skalaujant nejauciau, kad plaukai butu susvelneje, o kai bandziau issisukuoti, tai be aliejuko man plaukai net neissisukavo  doh.gif
na pirmieji ispudziai ne kokie, gal po keliu kartu bus geriau  g.gif
gal paprasciausiai mano plaukuciams nelabai ji tinka  unsure.gif

dekui 4u.gif
tikrai gaila,kad netiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 23, 22:38)
O aš ją irgi turiu. Ir ką galiu pasakyti - man ji patinka. Plaukučiai tokie stangresni, bet labai jau švelnūs. Manau, kad dar kartelį ją pirksiu. Tik svarbiausia - labai gerai ją reikia išskalauti su šiltu vandeniu, kitaip plaukai būna kažkokie neslidūs. Išskalavus gerai - ji man superinė  bigsmile.gif


O as turejau kazkuria is tos Drogo serijos- nu man nepatiko... schmoll.gif

na, betgi nevisiems viskas tinka, smagu, kad tau tiko 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2006 04 23, 12:09)
ausriuxa, o koki tu pirkai, kad tau netiko? 4u.gif

violetines spalvos bonkute user posted image
cia dazytem plaukam
Atsakyti
Tai cia is tos naujos serijos... O kodel tau jis netiko?
Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2006 04 24, 09:34)
Tai cia is tos naujos serijos... O kodel tau jis netiko?

visda naudojau sita user posted image
bet galvoju tas dazytiem plaukam grazina zvilgesi ir t.t. nusipirkau biggrin.gif jeigu buciau nenaudojus ano viskas butu ok,bet kazkaip su situ plaukai mazau paklusnus pasidare ir netaip kazkas visktiek schmoll.gif tai vel nusipirkau ana ir kauke sitos serijos dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 20, 18:45)
jau isbandziau,tai pirmas ispudis  good.gif patiko,garbanu tiek daug,jos svelnios,minkstos  wub.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

Vita82 primink kokį kremą naudojai? Paskaitinėjau ankstesnius postus,bet kažkaip neradau atsakymo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 04 24, 11:47)
Vita82 primink kokį kremą naudojai? Paskaitinėjau ankstesnius postus,bet kažkaip neradau atsakymo.  smile.gif

Kerastase elasto - curl kremukas.siaip jau keleta kartu tepiau,tai neblogas,labai plaukai svelnus nuo jo palieka,tik tiek minusas,kad pasisiausimo nenuima blush2.gif
Atsakyti
Atrodo rašei ,kad Sunsilk garbanom turi. Kaip tau jis? Aš nusipirkau,bet man jokių garbanų neparyškina.Atrodo garbanos taip pat kaip ir nieko netepus,pūkuoti. Gal ne taip tepu? Ar daug jo reik tept?
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 04 24, 12:42)
Atrodo rašei ,kad Sunsilk garbanom turi. Kaip tau jis? Aš nusipirkau,bet man jokių garbanų neparyškina.Atrodo garbanos taip pat kaip ir nieko netepus,pūkuoti. Gal ne taip tepu? Ar daug jo reik tept?

sunsilk esu turejus labai labai seniai, bet nepatiko man schmoll.gif irgi maniau,kad gal nemoku tept doh.gif
Atsakyti
Aš jau išsivysčiau priklausomybę Ketastase aliejukui, KAi be jo - tai plaukams kažko trūksta ax.gif nors ir kaukes naudoju ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 24, 15:50)
Aš jau išsivysčiau priklausomybę Ketastase aliejukui, KAi be jo - tai plaukams kažko trūksta ax.gif nors ir kaukes naudoju ir pan.

o kada tas aliejukas naudojamas ir koks jo poveikis?kazkaip nesidomejau
Atsakyti