Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 22, 14:36)
Siandien buvau kirpykloje-daziausi plaukus  ax.gif  tai kirpeja po dazymo man uzdejo kauke, tai plaukiukai akimirksniu susvelnejo ax.gif  TAi Wellos firmos kauke su pienu ir sviestu  bigsmile.gif su dozatoriumi -kaina 150ml. apie 20lt  4u.gif

gal ir nusipirkai? blush2.gif o gal zinai kaip ji tiksliai vadinas? bigsmile.gif
Papildyta:
dabr tik prisiminiau doh.gif ,kad turi ir Biotreatment kauke plaukams (reconstruction mask) balta pakuote.nu ir kaip tau ji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 22, 15:50)
gal ir nusipirkai?  blush2.gif o gal zinai kaip ji tiksliai vadinas?  bigsmile.gif

taip uzsimaniau sios kaukes ax.gif bet kad pries keleta dienu nusipirkau biotreatment kauke ir jos net nepradejau blush2.gif tai galvoju, kad kai pabaigsiu tik tada pirksiu smile.gif o kaip tiksliai vadinasi tai nezinau-toks geltonaas buteliukas su dozatoriumi 4u.gif turetu buti uzrasyti with milk and butter 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 22, 14:59)
taip uzsimaniau sios kaukes  ax.gif  bet kad pries keleta dienu nusipirkau biotreatment kauke ir jos net nepradejau  blush2.gif  tai galvoju, kad kai pabaigsiu tik tada pirksiu smile.gif  o kaip tiksliai vadinasi tai nezinau-toks geltonaas buteliukas su dozatoriumi  4u.gif turetu buti uzrasyti with milk and butter  4u.gif

nu va paskubejau blush2.gif ,tai tada lauksim atsiliepimu apie biotreatment bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 22, 16:01)
nu va paskubejau  blush2.gif ,tai tada lauksim atsiliepimu apie biotreatment  bigsmile.gif  4u.gif

parasysiu butinai, kai isbandysiu ryt poryt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 22, 15:02)
parasysiu butinai, kai isbandysiu ryt poryt  ax.gif  4u.gif

ok mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas girdėt apie Rene Furterer plauku priežiūros priemones? Užgriebiau šiandien eurovaistinėj lankstinuką. Rašo tai ten gražiai apie jas, bet ar tikrai tokios veiksmingos? Ir kokios jų kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 22, 17:28)
O kas girdėt apie Rene Furterer plauku priežiūros priemones? Užgriebiau šiandien eurovaistinėj lankstinuką. Rašo tai ten gražiai apie jas, bet ar tikrai tokios veiksmingos? Ir kokios jų kainos? g.gif


Rodos Rasma kažką iš jų naudojo. Lyg ir teigiamai kalbėjo ax.gif Tik kainos nemažos jų. Šampūnas apie 40 berods...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 22, 17:42)
Rodos Rasma kažką iš jų naudojo. Lyg ir teigiamai kalbėjo ax.gif Tik kainos nemažos jų. Šampūnas apie 40 berods...

man tai nelabai rene furtener. bet cia tikriausiai kiekvienam skirtingai ax.gif man rene furtener nepatiko kaip ir umberto gianinni bei trevor sorbie. yra daug geresniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 22, 15:59)
taip uzsimaniau sios kaukes  ax.gif  bet kad pries keleta dienu nusipirkau biotreatment kauke ir jos net nepradejau   blush2.gif  tai galvoju, kad kai pabaigsiu tik tada pirksiu smile.gif  o kaip tiksliai vadinasi tai nezinau-toks geltonaas buteliukas su dozatoriumi  4u.gif turetu buti uzrasyti with milk and butter  4u.gif


Turėjau šitą kaukę, nerealiai patiko thumbup.gif thumbup.gif man geresnė už sp linijos, o plaukai po jos būdavo tikrai šilkiniai bigsmile.gif

QUOTE(mexica @ 2006 04 22, 17:28)
O kas girdėt apie Rene Furterer plauku priežiūros priemones? Užgriebiau šiandien eurovaistinėj lankstinuką. Rašo tai ten gražiai apie jas, bet ar tikrai tokios veiksmingos? Ir kokios jų kainos? g.gif


aš turėjau gana nemažai dalykų, bet šampūnas sausiems plaukams nepatiko, nžn, gal dėl to, kad tai natūralios priemonės, bet man plaukai po šampūno ir nenuplaunamo balzamo būdavo gana šiurkštūs unsure.gif , tačiau man patiko kaukė ir aliejus, kurį reikia tept prieš plovimą 4u.gif nors jų kainos tikrai nežemos verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 23 balandžio 2006 - 11:11
QUOTE(Sviripilė @ 2006 04 23, 11:11)
Turėjau šitą kaukę, nerealiai patiko thumbup.gif  thumbup.gif  man geresnė už sp linijos, o plaukai po jos būdavo tikrai šilkiniai bigsmile.gif

user posted image
sita gal bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(puffy_ @ 2006 04 22, 21:02)
man tai nelabai rene furtener. bet cia tikriausiai kiekvienam skirtingai  ax.gif  man rene furtener nepatiko kaip ir umberto gianinni bei trevor sorbie. yra daug geresniu bigsmile.gif

o kokios priemones tau labiausiai patiko is bandytu? blush2.gif
Atsakyti
ausriuxa, o koki tu pirkai, kad tau netiko? 4u.gif
Atsakyti
[quote=vita82,2006 04 23, 13:03]
user posted image
sita gal bigsmile.gif

Taip sita mirksiukas.gif 4u.gif Jau taip noriu sitos biggrin.gif jauciu eisiu nusipirkti blush2.gif

O kaip jus manot, o galima vietoj balzamo plaukams naudoti kelias kaukes pakaitomis ax.gif plaukai nuo to per daug neislempa?jiems ne per stipru, kaip manot? 4u.gif
Atsakyti