Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Sunlight @ 2006 04 20, 12:29)
Nu idomios tos konsultantes  lotuliukas.gif

Is tiesu tai yra viena labai faina konsultante. Ji dirba Alpetri salone. Ten yra tokia a la profesionalios plauku prieziuros priemoniu parduotuvyte. Prekiaujama tik Loeral professional ir Kerastase.
Tai va ten man labai super viska isaiskino ir padejo issrinkti  biggrin.gif  Nuo etikeciu neskaite  lotuliukas.gif

tai pasiseke,nes kiek buvau keliuose salonose,tik mykia ir skaito lotuliukas.gif

QUOTE(spinka @ 2006 04 20, 15:20)
aš irgi susidomėjau šiuo aliejuku, bet nežinau, kur jo galima įsigyti. g.gif buvau šiandien Sarmoje, bet ten jo nemačiau. gal galit pasakyti, kur perkat Kerastate? 4u.gif

tas aliejukas parduodamas tik grozio salonuose ar kirpyklose kur dirba su Kerastase priemonemis. o Kaune tai nezinau,gal Burzua salonas yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spinka @ 2006 04 20, 16:20)
aš irgi susidomėjau šiuo aliejuku, bet nežinau, kur jo galima įsigyti. g.gif buvau šiandien Sarmoje, bet ten jo nemačiau. gal galit pasakyti, kur perkat Kerastate? 4u.gif

kirpyklose, kuriose dirbama su siomis priemonemis arba parduotuvese, kurios prekiaujama profesionaliomis plauku prieziuros priemonemis 4u.gif sarmose. drogose tikrai nemaciau ax.gif

ups blush2.gif pavelavau atsakyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 20 balandžio 2006 - 16:36
QUOTE(Sunlight @ 2006 04 19, 20:40)
Vita82, na ir kaip tau tas kremukas?  mirksiukas.gif

jau isbandziau,tai pirmas ispudis good.gif patiko,garbanu tiek daug,jos svelnios,minkstos wub.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 20, 17:35)
kirpyklose, kuriose dirbama su siomis priemonemis arba parduotuvese, kurios prekiaujama  profesionaliomis plauku prieziuros priemonemis  4u.gif sarmose. drogose tikrai nemaciau  ax.gif

ups  blush2.gif  pavelavau atsakyti ax.gif


ačiukas už atsakymus, bandysiu ieškoti kirpyklose, arba didesnėse Sarmose, nes Savas Sarmoje- neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spinka @ 2006 04 20, 21:28)
ačiukas už atsakymus, bandysiu ieškoti kirpyklose, arba didesnėse Sarmose, nes Savas Sarmoje- neradau ax.gif

Sarmose tikrai nerasi,nei Kristianoje, nei Kosmadoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(min @ 2006 04 12, 01:28)
As naudoju/naudojau Kadus priemones, tai galiu tikrai rekomenduoti, sampunai ir kaukes labai patiko, dar naudojau tonika sausiems plaukams, ir krema plauku galams (kadangi labiau megstu aliejus, tai kremas nesuzavejo, nors palyginti su kitu firmu kremais plaukams turbut labiausiai patiko). Sias priemones pirkadavau pilstomas:) tai labai pigiai iseidavo: sampunas 200ml 10LT, kauke 200ml 20lt.
Tiesa, dabar prisipirkau Davines, nes megstu pakeisti priemones, o ir mano plaukai po keliu menesiu, jauciu, kaip "pripranta" prie priemoniu ir jos, atrodo, nebe tokios veiksmingos.
As esu isbandzius nemazai profesionalios kosmetikos priemoniu (Loreal professionel, Kerastase, Matrix, Brelil  (visiskas s...), Tigi, Alfa Parf), tai Kadus man viena mieliausiu smile.gif

O kur taip pilstomu KADUS priemoniu galima nusipirkti uz tokią kainą?
Nes kiek zinau kadus parduotuveje kainuoja sampunas 250ml 21Lt, o kauke 200ml 34Lt
Atsakyti
as naudoju Kerastase perku Alpetri salone kaune ten pirmam aukste yra parduotuve smile.gif perku "big size " t.y.tai iseina sutaupyti vieno buteliuko 250ml,.kaina aisku skauda sirdele kai tenka uz sampuna susimoketi 160lt,o jeigu dar ir kauke baigesi dar 160 doh.gif bet uztenka ilgam....
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 04 21, 13:01)
as naudoju Kerastase perku Alpetri salone kaune ten pirmam aukste yra parduotuve  smile.gif  perku "big size " t.y.tai iseina sutaupyti vieno buteliuko 250ml,.kaina aisku skauda sirdele kai tenka uz sampuna susimoketi 160lt,o jeigu dar ir kauke baigesi dar 160  doh.gif bet uztenka ilgam....


o kur tas Alpetri salonas yra? ax.gif mažesniais kiekiais būna?
Atsakyti
o kiek tas Kerastase aliejukas kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 21, 15:11)
o kiek tas Kerastase aliejukas kainuoja? blush2.gif

bent jau as mokejau 55 Lt. 4u.gif ,bet jo ten nemazai yra 125 ml.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 21 balandžio 2006 - 15:20
[quote=spinka,2006 04 21, 12:13]
o kur tas Alpetri salonas yra? ax.gif mažesniais kiekiais būna?
[/quot


kaune uz Soburo galima sakyti jeigu nuo Laisves eitum i Berneliu uzeiga pro Sobura kairiau man atrodo ten dar kazkos baras yra Saulio uzeiga ar kazkas panasaus ir ten is karto uz kampo
aisku yra ir po 250ml,.kainuoja +- 60lt geriau pirma mazesni isbandyti,o paskui didelis 1lt,.labiau apsimoka,nes as nusipirkau vienos rusies 1lt,.talpa ir netiko dabar stovi verysad.gif
Atsakyti
Siandien buvau kirpykloje-daziausi plaukus ax.gif tai kirpeja po dazymo man uzdejo kauke, tai plaukiukai akimirksniu susvelnejo ax.gif TAi Wellos firmos kauke su pienu ir sviestu bigsmile.gif su dozatoriumi -kaina 150ml. apie 20lt 4u.gif
Atsakyti