Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Neradau tokios temos,kur butu kalbama vien apie prof. prieziuros priemones,o gal blogai ieskojau blush2.gif
Jei ne,tada pasidalinkiteNuomonem ir patirtim.Kokia prof priemones plaukams jums paliko didziausia ispudi?
Atsakyti
Atsiprasau uz klaidas blush2.gif
Atsakyti
Man Kadus labiausiai patiko ax.gif
Atsakyti
O man Lorealio profesionali linija ir kerastas geriausios,tikrai greit atgaivinau plaukus,nebeluzine ir nebeslenkaplaukai,o dazai labai gerai laikosi ilgai nenusiplauna spalva ir blizgaaaa. biggrin.gif
Atsakyti
Asmeniškai man labiausiai patinka Goldwell
Atsakyti
Na prisipazinsiu kad profesionalios ne tiek daug ir naudojau, gal kelias, bet labiausiai patinka ir vis sugryztu prie Sfwarkoft (kazkaip taip doh.gif ) Moisture kick purskiamas nenuplaunamas balzamas, tai bent plaukus isisukuot galiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 03 19, 12:22)
Na prisipazinsiu kad profesionalios ne tiek daug ir naudojau, gal kelias, bet labiausiai patinka ir vis sugryztu prie Sfwarkoft (kazkaip taip doh.gif ) Moisture kick purskiamas nenuplaunamas balzamas, tai bent plaukus isisukuot galiu  lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif man irgi patinka tas balzamas thumbup.gif , ir dar plauku kauke is tos pacios firmos vienkartiniuose pakeliuose.
siaip bent jau as tik neseniai pradejau naudot profesionalias priemones, ir tos pacios nera labai jau brangios blush2.gif ,bet patinka reginol,ir selective plauku balzamai, bei kerastase aliejukas thumbup.gif
Papildyta:
dar pamirsau Toni and Guy priemones, seniai esu naudojus labai patiko,sampunas,balzamas ir kauke thumbup.gif ,o siaip yra nemazai priemoniu kurios nelabai tiko blink.gif
Atsakyti
Kažkada naudojau Goldwell-patiko. O dabar neseniai nusipirkau Allwaves šampūną,tai irgi fainas.
Atsakyti
Esu naudojus Tigi,Wella profesional.Nexus ir Schwarzkopf tai visi patiko thumbup.gif
Atsakyti
yra tokia kompanija Rising, produktai parduodami eurovaistinese ir kai kuriose kirpyklose. Rising turi tokias nerealias ampules (apie 7-10 lt viena kainuoja) su mineralais, proteinais ir nuo plauku slinkimo.
tos nuo plauku slinkimo tai patikrintos mano mamos, nes kaip vyresnio amzio moteriai jai buvo padeje kuokstais slinkti plaukai!! baisu buvo ir ziureti g.gif tai sunaudojus visa kursa - 10 ampulyciu (jas reikia i plaukus ytrinti ) slinkimas beveik pranyko. o sunaudojus dar 5 dabar iskrenta vos keli plaukeliai per diena thumbup.gif as asmeniskai naudoju mineralu ampules, nes mano plaukai dazyti ir labai nusilpe, tai rezultatas akivaizdus thumbup.gif
Atsakyti
Man patiko Selective kauke, Harologi priemones.
Nepatiko: L'oreal kauke, Wella SP linija schmoll.gif
Atsakyti
allwaves super firma, as dazau dabar su jais. uz sia kaina geriausi
Atsakyti