Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

O jūs nebandėte to vaško kur būna Eurokos, Drogas parduotuvėse, na buitiniam naudojimui?Įdomu kaip su juo
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 04 12, 20:35)
O jūs nebandėte to vaško kur būna Eurokos, Drogas parduotuvėse, na buitiniam naudojimui?Įdomu kaip su juo



As bandziau karstas vaskas su juostelem is Drogo. Nu nezinau g.gif ... Gal kad nesu profe, tai nelabai man jis... Ne visus plaukelius israuna. Kazkaip nestingsta man jis uzteptas, nors ir shaldziau... Ant koju tai gali zaisti, nu bet kai bikini dariausi, tai eina sau... blink.gif Kiekgi galima pesioti ta pacia vieta? doh.gif Ir taip skauda, o cia dar tik per kelis kartus issirauna. Bet gal ir nuo gamintojo priklauso. Zodziu negaliu sakyt, kad visi blogi, nes kitu nebandziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 04 10, 20:59)
Jei gali atsiųsk ir man į AŽ visą depiliacijos procesą.
O kaune tų vaškų yra kur nors pirkti?



dar aprašysiu savo depiliacijos procesą blush2.gif
depiliacijai naudoju elastinį vašką, jis parduodamas "Solvesteloje", vaško forma: nedideli diskeliai (tokio dydžio kaip būna makijažui valyti)

depiliaciją darau virtvėje
pasiimu metalinį dubenėlį, įpilu karšto vandens ir pastatau ant viryklės ant mažiausios ugnies, į tą dubenėlį įstatau mažą metalinį puoduką (jis naudojamas tik depiliacijai, nes iki galo neišsivalo) įdedu 1 vaško diskelį, vaškas turi visiškai ištirpti

po to paimu senų laikraščių, patiesiu ant grindų
kūno vietos, kurias depiliuosi turi būti švarios ir sausos
kai ištirpsta vaškas, paimu medinę mentelę (tokią kaip būna pas gydytojus gerklei tikrinti, pirkti toj pačioj parduotuvėj kaip vaškas)
su mentele paimu truputį vaško ir jį tepu ant kūno palei plaukų augimo kryptį
tepu nedidelį plotą: ilgis 2 cm, plotis 1 cm
tas vaškas turi sustingti, kai sustingsta jis darosi nelipnus
po to atplėšiu mažą vaško kraštelį, įtempiu tą kūno vietą ir plėšiu prieš plaukų augimo kryptį

nuplėštas vaškas keliauja į šiukšlių dėžę
ir taip visas procesas kol pašalinami visi nereikalingi plaukai

aš depiliuoju kojas, bikini ir pažastis
ant kūno lieka nepašalinto vaško taškelių, tai jį nuvalau su paprastu apliejumi ir vata
po to sutvarkau virtuvę, su kempine išplaunu depiliuotas kūno vietas, užtepu kokio kremo ir viskas
visas procesas su paruošimu ir sutvarkymu trunka 3 val.
Atsakyti
[quote=Bajm,2006 04 13, 13:46]
dar aprašysiu savo depiliacijos procesą blush2.gif
depiliacijai naudoju elastinį vašką, jis parduodamas "Solvesteloje", vaško forma: nedideli diskeliai (tokio dydžio kaip būna makijažui valyti)

Ačiū. O kaune kur jo galima nusipirkti?
Atsakyti
Epiliuoju kojas su epiliatorium ir kai plaukai atauginėja, man man labai niežti kojos, blink.gif Anksčiau taip nebūdavo, ką tai galėtų reikšti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 04 22, 14:11)
Epiliuoju kojas su epiliatorium ir kai plaukai atauginėja, man man labai niežti kojos,  blink.gif  Anksčiau taip nebūdavo, ką tai galėtų reikšti ?  g.gif


Manau, kad čia beprasidedančio plaukelių įaugimo požymis, nes ir man panašiai buvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 04 22, 14:22)
Manau, kad čia beprasidedančio plaukelių įaugimo požymis, nes ir man panašiai buvo.  4u.gif

ką daryt kad jie neįauginėtų ? blink.gif
Atsakyti
dažniau lepinti šveitikliu mirksiukas.gif
Atsakyti
mane taipogi kamavo ilgai problema su greit atauganciais ir iauganciais plaukeliais..
nuo epiliatoriaus susigadinau visa oda doh.gif unsure.gif bet dabar naudoju Veet putas ir taskeliai nuo iaugusiu plaukeliu jau mazeja ir oda tampa lygesne, nors reklamoje sako tris savaites laiko, man depiliuot tenka kas kokias 5 dienas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasafane @ 2006 04 22, 17:45)
mane taipogi kamavo ilgai problema su greit atauganciais ir iauganciais plaukeliais..
nuo epiliatoriaus susigadinau visa oda  doh.gif  unsure.gif bet dabar naudoju Veet putas ir  taskeliai nuo iaugusiu plaukeliu jau mazeja ir oda tampa lygesne, nors reklamoje sako tris savaites laiko, man depiliuot tenka kas kokias 5 dienas  blush2.gif

tai 3 sav laiko vasku veet kai depiliuoji,o ne putom mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai geriausia su epiletoriu,tik labai jau tingisi blush2.gif
Atsakyti
Man tai ir epiliatorius patinka,nes leciau atauga plaukai,tik vat turejau alergija,tai dabar bijau oda dirginti.(Alergija buvo ne nuo epiliatoriaus).Dar pakentesiu su skustuku,bet jau vasara pavarysiu ravet plauku.
Atsakyti