Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(ausrute @ 2006 04 08, 13:02)
Mano kojytes naeraudonos pagaliau.. tai dziagsmo kalnas vaikui.. tik ten kur raudona buvo dabar blizga - kaip veidrodukas atrodo.. nesuprantu kodel...

O siaip klausimelis o slaunis jus depiliuojat?


Depiliuojam, nes po skutuko panaudojimo buvo nebegražu ax.gif Po kelių kartų pastebėjau, kad atauga silpnesni ir šviesesni thumbup.gif nors man skauda labiau nei blauzdas, jei neatsisėdu ant kojos ją sulenkus (tada visa šlaunies oda įsitempia ir mažiau skauda).

Vakar net nustebau, kaip greitai ir neskausmingai su epiliatorium išravėjau blauzdas. Pagaliau mano skausmai ir vargai ima atsipirkti clap.gif įdomu, kada iš bikini srities tokio dėkingumo sulauksiu? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 04 08, 18:28)
tik nelauk kol atauhs pilnai tie plaukeliai  schmoll.gif
Aš epiliatorių irgi naudoju, bet man neįauga plaukai (tfu tfu tfu  unsure.gif  )

tai as dabar ir planuoju,po truputi juos ravet,nes pazastis epiliuojant vos kaukt nepradejau,tai galvoju,kad kitakart noriu maziau skausmintis cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 06, 15:48)
parduotuvė kitoje gatvės pusėje negu buvęs klubas Angaras tik daugiau link stoties


dabar suprataul, tai pirmadieni vaziuosiu, nes dar buvau sarmoje, tai suzinojau kad jie is vis jokiais vaskais neprekiauja ax.gif
Papildyta:
o maziau skauda su vasku ar epiliatoriumi ?????
Papildyta:
ir dar, mano koju plaukuciai kaip pukuotuko, ju daug, bet jie labai ploni (kai viena karta bandziau epiliatoriu, na zinoma ti prilieziau, tai man pesiojo plaukiukus, bet ju neisrove blush2.gif ), tai kas man geriau butu - vaskas ar epiliatorius g.gif
Atsakyti
Siaip pazasti man depiliuoti ziauriai skauda todel jas skutu peiliuku..
o slaunis as irgi pabandziau kazkada seniai nuskust tris plaukelius ir kai pradejo augt doh.gif tai dabar jau ne kas.. nors geriau vistiek nei blauzdos..
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 09, 16:12)
dabar suprataul, tai pirmadieni vaziuosiu, nes dar buvau sarmoje, tai suzinojau kad jie is vis jokiais vaskais neprekiauja  ax.gif
Papildyta:
o maziau skauda su vasku ar epiliatoriumi ?????
Papildyta:
ir dar, mano koju plaukuciai kaip pukuotuko, ju daug, bet jie labai ploni (kai viena karta bandziau epiliatoriu, na zinoma ti prilieziau, tai man pesiojo plaukiukus, bet ju neisrove  blush2.gif ), tai kas man geriau butu - vaskas ar epiliatorius  g.gif


Jei ploni plaukeliai, tada geriau vaškas, nes epiliatorius daugiau plaukelių nukirs nei išraus, o su vašku visi prilips ir išraus, o bent jau man ne taip ir skauda vaškuojant bet kurią kūno vietą. Dėl plaukelių plonumo šlaunis ketinu būtent su vašku nušienaut ax.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 09, 17:37)
Jei ploni plaukeliai, tada geriau vaškas, nes epiliatorius daugiau plaukelių nukirs nei išraus, o su vašku visi prilips ir išraus, o bent jau man ne taip ir skauda vaškuojant bet kurią kūno vietą. Dėl plaukelių plonumo šlaunis ketinu būtent su vašku nušienaut  ax.gif


o tai epiliatorius pesioja, tai as tada lieku prie vasko mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka nusipirkau siandien karsta vaska pabandymui, tai nusidepiliavau 10 kvadratiniu cm ir neiskenciau skausmo blush2.gif , o kadangi pirkau ir net pieneli po vaskinio depiliavimo, tad tenka parduoti, GAL KAM REIKIA (cia toms kurios jau moka naudoti, nes man labai sudetinga procedura ax.gif )

ELASTIC depiliacini vaska naudojama be popieriaus (800 ml) - nunaudota 5mm (pabandziau ) + 3 menteles vaskui tepti ---- 26 Lt.

ESOTIC valanti pieneli po depiliacijos profesionaliam naudojimui (500 ml) (naujas) ----- 32 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 04, 10:47)
tepti palei plaukų augimo kryptį, plėšti - prie6 augimo kryptį

aš tuoj aprašysiu visą depiliacijos procesą (kaip darau)  ir atsiųsiu į AŽ
nes berods jau buvau rašius  - tik ko gero senoj temoj, kuri spėju jau ištrinta


Jei gali atsiųsk ir man į AŽ visą depiliacijos procesą.
O kaune tų vaškų yra kur nors pirkti?


Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 10, 20:06)
Na ka nusipirkau siandien karsta vaska pabandymui, tai nusidepiliavau 10 kvadratiniu cm ir neiskenciau skausmo  blush2.gif , o kadangi pirkau ir net pieneli po vaskinio depiliavimo, tad tenka parduoti, GAL KAM REIKIA (cia toms kurios jau moka naudoti, nes man labai sudetinga procedura  ax.gif )

ELASTIC depiliacini vaska naudojama be popieriaus (800 ml) - nunaudota 5mm (pabandziau  ) + 3 menteles vaskui tepti ---- 26 Lt.

ESOTIC valanti pieneli po depiliacijos profesionaliam naudojimui (500 ml) (naujas) ----- 32 Lt.


cia tas zalias vaskas?
kur vyksta veiksmas?
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2006 04 11, 20:51)
cia tas zalias vaskas?
kur vyksta veiksmas?


o koks būna žalias vaškas g.gif Kažkaip nežinau tokio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 04 11, 21:54)
o koks būna žalias vaškas  g.gif Kažkaip nežinau tokio  blush2.gif



zalias (tamsiai) pats geriausias! jis skirtas neva storesniems plaukams depiliuoti, yra labai tirstas ir israuna visus plaukelius be gailescio cool.gif kiek zinau jis brangesnis nei tie silpnesni permatomos/ruzavos/gelsvos spalvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 04 11, 23:31)
zalias (tamsiai) pats geriausias! jis skirtas neva storesniems plaukams depiliuoti, yra labai tirstas ir israuna visus plaukelius be gailescio  cool.gif   kiek zinau jis brangesnis nei tie silpnesni permatomos/ruzavos/gelsvos spalvu  ax.gif


O ba... nežinojau nieko 4u.gif Dėkoju už apšvietimą, o kur jo būna pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 12 balandžio 2006 - 09:42