Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Vovere @ 2006 04 05, 21:25)
o kas cia dabar per stebuklas  bigsmile.gif , greitai greitai - kur rasti toki daikta ir pavadinimas koks  mirksiukas.gif
Papildyta:
o tai dar patarkit, kuris (saltas, karsta) geriau butu, jei vaska naudosiu pirma karta  blush2.gif


Elastinis vaškas - vienas iš karštų vaškų variantų. Esminis skiriamasis bruožas - jam nereikia juostelės. Tiesiog ištirpini, užtepi, palauki, kol sudžius, o tada pakrapštai kraštuką ir už jo plėši. Tiesa, šiuo metu jis yra deficitas, nes kai išreklamavo jį supermamoj doh.gif biggrin.gif Vienžo norinčioms išbandyti teks laukt neapibrėžtą laiką. Būna Vilniuj Jasinskio 3-13.

Galvoju, kad pirmam kartui (nes įgūdžių nėr) lengviausia būtų su karštu vašku, kur dengiamas su aplikatorium. Jei rinksitės cukraus pagrindu pagamintą, tai likučius lengvai nuplausit su vandeniu. Jei be aplikatoriaus, kol neįgudus, bus sunkiau lygiai ir plonai padengti. Kita vertus, kažkada vis tiek reikės išmokt biggrin.gif
Čia patarimai iš mano asmeninės patirties, nes pirmą kartą naudojau vaško juosteles - visiškas pravalas biggrin.gif Viena juostelė vašku žemyn nukrito ant grindų, tai tik neseniai tą vašką nuvaliau, nors praėjo geras pusmetis doh.gif lotuliukas.gif Kai reikia tepti vašką pačiai, man sunkiai gaunasi lygiai padengt, o su elastiniu vienu metu tesugebėdavau padengti kokių 2kv.cm plotą, nes tuoj pat sustingdavo, nors buvo ištirpintas ir reikiamos temperatūros. Bet gal man nelemta tepamus vaškus naudot biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 05, 21:17)
Būna Vilniuj Jasinskio 3-13.

Galvoju, kad pirmam kartui (nes įgūdžių nėr) lengviausia būtų su karštu vašku, kur dengiamas su aplikatorium. Jei rinksitės cukraus pagrindu pagamintą, tai likučius lengvai nuplausit su vandeniu. Jei be aplikatoriaus, kol neįgudus, bus sunkiau lygiai ir plonai padengti. Kita vertus, kažkada vis tiek reikės išmokt  biggrin.gif


o tai cia jasinskio 3 prie angaro, ar arciau neries (kur piza jazz) ??? bigsmile.gif
o jei ten nera tai gal tinka koks kitoks, anksciau reklamavo per TV toki kur pripili karsto vadens i buteliuka ir tepi, - tai cia kazkas tokio g.gif ar kazkokia naujove.

o kokio ilgio plaukus galima salinti 4u.gif
Atsakyti
nu kagi teks pirkt karsta vaska,ir kaitinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 06, 08:47)
o tai cia jasinskio 3 prie angaro, ar arciau neries (kur piza jazz) ???  bigsmile.gif
o jei ten nera tai gal tinka koks kitoks, anksciau reklamavo per TV toki kur pripili karsto vadens i buteliuka ir tepi, - tai cia kazkas tokio  g.gif ar kazkokia naujove.

o kokio ilgio plaukus galima salinti  4u.gif



parduotuvė yra:
jeigu eiti nuo buvusio klubo Angaras
reikia pereiti gatvę (kur paprasta perėja) ir eiti į priekį palei gatvę ir žiūrėti į kiemus
viename iš jų bus Solvestela, ten parduodami įvairūs vaškai
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 06, 14:51)
parduotuvė yra:
jeigu eiti nuo buvusio klubo Angaras
reikia pereiti gatvę (kur paprasta perėja) ir eiti į priekį palei gatvę ir žiūrėti į kiemus
viename iš jų bus Solvestela, ten parduodami įvairūs vaškai


aha, kaip ir isivaizduoju ax.gif , bet man ratuotai, tai sunki uzduotis, o cia i neries puse eiti ar i centro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 06, 15:36)
aha, kaip ir isivaizduoju  ax.gif , bet man ratuotai, tai sunki uzduotis, o cia i neries puse eiti ar i centro  g.gif



parduotuvė kitoje gatvės pusėje negu buvęs klubas Angaras tik daugiau link stoties
Atsakyti
Prieblanda, norejau paklausti, kaip tau sekasi su tuo byly retard? ar pavyko iki pirties pataisyt situacija? ryt ruosiuosi pirkti, tai dar karta issiklausinet norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 04 07, 13:00)
Prieblanda, norejau paklausti, kaip tau sekasi su tuo byly retard? ar pavyko iki pirties pataisyt situacija? ryt ruosiuosi pirkti, tai dar karta issiklausinet norisi  ax.gif


Esu labai patenkinta tuo kremu! Įaugę plaukeliai bikini zonoj pagaliau išsikrapštė į dienos šviesą thumbup.gif Bet keli buvo ne juokais giliai įaugę, tai dabar tose vietose, kol nesugijo, tokios tamsokos dėmelės. Vienžo dar prekinės išvaizdos galutinai neatgavau, o šiandie jau balius rolleyes.gif Gerai tik tiek, kad pirties visai nenoriu ax.gif
Kojas irgi sąžiningai tepiau, tai plaukeliai ataugo lėčiau ir silpnesni, o naujų visai neįaugo clap.gif
Reziumė - pirksiu ir kitą buteliuką, nors šito vis dar neįpusėjau thumbup.gif



Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 07, 16:03)
Reziumė - pirksiu ir kitą buteliuką, nors šito vis dar neįpusėjau  thumbup.gif


Reziume: pirksiu ir as biggrin.gif nu labai labai tikiuosi, kad pagaliau isspresiu ta iaugusiu plauku problemele. aciu 4u.gif
Atsakyti
kokia as didmotere jauciuosi bigsmile.gif vakar nusipirkau epiliatoriu ir nusidroziau kojas( skausmas nedidelis,tik vidinej pusej biski labiau) ir pazastis(o cia tai isbandymas... fear.gif )kol kas viskas grazu,ziuresim,kaip bus su plaukeliu iauginejimu ir tikiuosi,kad skausmas kita karta is tiesu bus mazesnis.dabar belieka bikini sritis... bijau.gif
Atsakyti
Mano kojytes naeraudonos pagaliau.. tai dziagsmo kalnas vaikui.. tik ten kur raudona buvo dabar blizga - kaip veidrodukas atrodo.. nesuprantu kodel...

O siaip klausimelis o slaunis jus depiliuojat?
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 04 08, 13:02)
O siaip klausimelis o slaunis jus depiliuojat?

schmoll.gif

nors kažkada perbraukiau su epiliatorium, tai skaudėjo mažiau, nei pešant blauzdas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Stigma @ 2006 04 08, 11:31)
kokia as didmotere jauciuosi bigsmile.gif vakar nusipirkau epiliatoriu ir nusidroziau kojas( skausmas nedidelis,tik vidinej pusej biski labiau) ir pazastis(o cia tai isbandymas... fear.gif )kol kas viskas grazu,ziuresim,kaip bus su plaukeliu iauginejimu ir tikiuosi,kad skausmas kita karta is tiesu bus mazesnis.dabar belieka bikini sritis... bijau.gif

tik nelauk kol atauhs pilnai tie plaukeliai schmoll.gif
Aš epiliatorių irgi naudoju, bet man neįauga plaukai (tfu tfu tfu unsure.gif )
Atsakyti