Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Bajm @ 2006 04 04, 09:21)
jokia aš didvyrė 4u.gif čia tokių kaip aš daug mirksiukas.gif
vaškas labai gerai nusikrapšto ax.gif


aha, o man tai tu didvyre bis.gif
o gal dar gali pasakyti i kuria puse plesti (pries plauka ar palei), ir kaip tiksliai naudoti (jei galima issamia info mirksiukas.gif ), nes kaip parasyta ant pakelio nieko nesuprantu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 04, 10:41)
aha, o man tai tu didvyre  bis.gif
o gal dar gali pasakyti i kuria puse plesti (pries plauka ar palei), ir kaip tiksliai naudoti (jei galima issamia info  mirksiukas.gif ), nes kaip parasyta ant pakelio nieko nesuprantu. blush2.gif



tepti palei plaukų augimo kryptį, plėšti - prie6 augimo kryptį

aš tuoj aprašysiu visą depiliacijos procesą (kaip darau) ir atsiųsiu į AŽ
nes berods jau buvau rašius - tik ko gero senoj temoj, kuri spėju jau ištrinta
Atsakyti
dar yra 6i tema
apie bikini depiliaciją
http://www.supermama...showtopic=38800
Atsakyti
O as ateinu tai su pagalbos sauksmu.. isivaizdavau kad esu profe beveik.. vidutiniskai depiliuoju kas trys savaites... nusipirkau sokoladini vaska kasteini Nagavitoj tai nusidepiliavao super thumbup.gif bet kai vakar atsikeliau likau pakraupusi, nes kojos plemais raudonos, siandien raudono smaziau bet tos vietos pasidare kaip veidrodines... Viska dariau kaip visada priezasciu nesuprantu.. NAgavitoj gavau atsakymus :
1. perkaitinau vaska
2. plesiau ne taip
3. kazkas sualergizavo
Viska galima ir pteigti ir neigti - vaska kaip visada pakaitinau, plesiu taip pat jau metai laiko niekad taip nebuvo, sualergizuoti galejo, bet kodel plemais? Tai kai paklausiau ka daryt pasake, kad ateit ir nusipirkt raminancia ramuneliu kauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 04 04, 19:05)
O as ateinu tai su pagalbos sauksmu.. isivaizdavau kad esu profe beveik.. vidutiniskai depiliuoju kas trys savaites... nusipirkau sokoladini vaska kasteini Nagavitoj tai nusidepiliavao super thumbup.gif  bet kai vakar atsikeliau likau pakraupusi, nes kojos plemais raudonos, siandien raudono smaziau bet tos vietos pasidare kaip veidrodines... Viska dariau kaip visada priezasciu nesuprantu.. NAgavitoj gavau atsakymus :
1. perkaitinau vaska
2. plesiau ne taip
3. kazkas sualergizavo
Viska galima ir pteigti ir neigti - vaska kaip visada pakaitinau, plesiu taip pat jau metai laiko niekad taip nebuvo, sualergizuoti galejo, bet kodel plemais? Tai kai paklausiau ka daryt pasake, kad  ateit ir nusipirkt raminancia ramuneliu kauke  doh.gif


Šokoladinis vaškas? Kas čia per stebuklas? blink.gif biggrin.gif Prašom kainas, tūrį papublikuot.
Jei plėmais išmėtė, greičiausiai visgi alerginė reakcija gavosi. Gal ten yra ingredientų sąrašas? Įmeskit man į až, tada pažiūrėsim, gal kokių maumų pridėta ar ką g.gif

Atsakyti
gal kas paaiskins man neismanelei kuo skirias saltas vaskas nuo karsto blush2.gif ,tik nesakykit,kad kad karsta reikia pakaitint,o salta tiesiai tept,tiek ir as pati susigaudau,o kuo dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 04, 11:00)
dar yra 6i tema
apie bikini depiliaciją
http://www.supermama...showtopic=38800


oi kaip sirdulingai dekavoju ploja.gif
bet dar vienas klausimukas iskilo - o kokia rusi rinktis kojoms, rankoms ir bikini zonai - tai iseitu trys skirtingi kremai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 04, 20:28)
oi kaip sirdulingai dekavoju  ploja.gif
bet dar vienas klausimukas iskilo - o kokia rusi rinktis kojoms, rankoms ir bikini zonai - tai iseitu trys skirtingi kremai  g.gif



aš naudoju vieną vašką - elastinį
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 04, 20:27)
gal kas paaiskins man neismanelei kuo skirias saltas vaskas nuo karsto  blush2.gif ,tik nesakykit,kad kad karsta reikia pakaitint,o salta tiesiai tept,tiek ir as pati susigaudau,o kuo dar?  g.gif

Gal tipo nuo karsto vasko ten kazkaip labiau poros atsiveria ir gal nuo to maziau skauda cool.gif (kalbu kaip Blonde)
O del plauku atauginejimo tempo, tai berods viskas priklauso nuo to kokioj augimo fazej jie buvo israuti, o gal ir nusisneku blink.gif Beje, kazkodel geriausiai depiliuotis iskart po menesiniu, va.
Na, pabandziau as Byly Retard, bet kol kas dar tik trecia diena naudoju, tai manau, kad dar per anksti daryti isvadas, vykdysiu stebejimus toliau ph34r.gif
Atsakyti
Prieblanda, sokoladinis vaskas - depilivo firmos kapsulej kaina 6 litai berods.
O sudetis buvo ant lipduko bet as ji nuplesiau ir ismeciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 04 05, 18:43)
Prieblanda, sokoladinis vaskas - depilivo firmos kapsulej kaina 6 litai berods.
O sudetis buvo ant lipduko bet as ji nuplesiau ir ismeciau verysad.gif


Šiandie mačiau Byly firmos vaško su šokoladu. Stebuklai kažkokie, ne kitaip biggrin.gif

Kalbant apie šaltus vaškus, irgi mačiau Byly vieną, bet ten instrukcijoj parašyta, kad jį galima naudoti kambario temperatūros, tačiau jei ši žemesnė nei +25, tai reik pašildyti lotuliukas.gif Čia matyt produktas tropikams, gi gamintojas tai iš Ispanijos biggrin.gif Taip kad šis konkretus vaškas vis tiek yra kaip karštas.
Prie šaltų kategorijos lyg priskiriami ir tie, kur paruošti juostelėmis pardavinėjami, bet ir juos reikia tarp rankų pašildyti g.gif

Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 05, 07:42)
aš naudoju vieną vašką - elastinį


o kas cia dabar per stebuklas bigsmile.gif , greitai greitai - kur rasti toki daikta ir pavadinimas koks mirksiukas.gif
Papildyta:
o tai dar patarkit, kuris (saltas, karsta) geriau butu, jei vaska naudosiu pirma karta blush2.gif
Atsakyti