Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

be reikalo kankinates, man isbandyta fotodepiliacija be jokio skausmo 4u.gif
Atsakyti
Cia kazkas idomaus g.gif

http://www.grozionam...=...608&page=11
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2007 03 13, 15:56)


Kažkurioj temoj kažkada buvo diskusija apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 13, 16:27)
Kažkurioj temoj kažkada buvo diskusija apie tai  g.gif



Ane, kazkaip neuztaikiau smile.gif Ar kas daresi, kazin, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2007 03 13, 16:38)
Ane, kazkaip neuztaikiau  smile.gif Ar kas daresi, kazin, kokie atsiliepimai?


Tiksliai nepamenu, bet man rodos brangoka ir stebuklo nerasta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 13, 16:42)
Tiksliai nepamenu, bet man rodos brangoka ir stebuklo nerasta  rolleyes.gif


Jasna smile.gif Nu va, se tau ir Kleopatros auksas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, o kaip ten su ta fotodepiliacija, kažin ar visuose miestuose yra ar tik Vilniuje? Gal kas žino ką šiuo klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2007 03 14, 14:26)
Sveikutės, o kaip ten su ta fotodepiliacija, kažin ar visuose miestuose yra ar tik Vilniuje? Gal kas žino ką šiuo klausimu  ax.gif

zinau kad kaune tikrai daro.siaip kiek girdejau tai labai brangu,bet efektyvu ir joikio skausmo.reikia kokiu 5 kartu,pirmas kartas nemokamai.bikini srities fotodepiliacija kainuoja 175 lt(cia vienas kartas).
Atsakyti
Man labai geras depiliacinis kremas EVELINE. Pas mane labai stori ir juodi plaukai ir jis visus juos pasalina. Ten parasyta, kad reikia laikyti 3 min. Bet as laikau koias 6 - 8, visgi plaukas storas. Anksciau daudojausi STREEP kremu, kol viena karta nusipirkau ji ir jis man nieko nenueme sad.gif O EVELINE ir pigus ir geras thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Merginos, papasakokit kaip kosmetologes depiliacija daro? Ar labai ilgai uztrunka, ka ir su kokiom priemonem daro? Kaip elgtis ir ko reiklauti? Noreciau nueiti ir rimciau depiliacija bent jau bikinio pasidaryti, nes jau nusibodo paciai terliotis, bet zinot, tas lietuviskas drovumas blush2.gif ax.gif Nesinoretu jaustis visai zalia ir butu gerai bent jau zmoniskai paaiskint ko noriu doh.gif Tai kas lankotes tokiose istaigose, parasykit ispudzius.
Ir gal zinot kur Kaune galima tai atlikti, zmoniskomis kainomis ir kad paskui paciai taisyt nereiktu (cia rase kazkuri, kad panasiai buvo)tongue.gif
Atsakyti
kaip tik penktadieni einu darytis bikini ir slaunu pries kelione,bikini tai tiesiog turi duoti vienkartinius stringus ir kaskart po truputi atidengti,pateps vasku ir su pirstais nuples,siaip kaip kur,skaudes jei pirma karta,bet istveriama
Atsakyti
QUOTE(corsa @ 2007 03 15, 19:08)
Man labai geras depiliacinis kremas EVELINE. Pas mane labai stori ir juodi plaukai ir jis visus juos pasalina. Ten parasyta, kad reikia laikyti 3 min. Bet as laikau koias 6 - 8, visgi plaukas storas. Anksciau daudojausi STREEP kremu, kol viena karta nusipirkau ji ir jis man nieko nenueme sad.gif O EVELINE ir pigus ir geras  thumbup.gif


o kiek kainuoja ir kur perki?
Atsakyti