Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Masha @ 2007 02 06, 18:02)
Klausimas ar nuims visus plaukelius, ar tik iš šonų? Aš norėčiau plikai, švariai g.gif

kokie bus tavo pageidavimai ir kantrybes istekliai tiek tau ir nuims mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 01 31, 18:51)
o tikrai geriau depiliuojasi plaukai pagulejus karstoj vonioj? gal dar yra kokiu budu "pagerint" depiliacijai?  blush2.gif

nu gal ir lengiau juos israuti, bet man tada skauda dvigubai labiau oda labai buna jautri, tokia atsipalaidavus ir rovimui nenusiteikus schmoll.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 07 vasario 2007 - 13:13
QUOTE(Masha @ 2007 02 06, 16:02)

Klausimas ar nuims visus plaukelius, ar tik iš šonų? Aš norėčiau plikai, švariai g.gif

Visus?! blink.gif Na siaip ir as noreciau taip svariai... Bet juk tokios jautrios vietos! sad.gif Ar is viso tai imanoma?
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2007 02 07, 14:12)
nu gal ir lengiau juos israuti, bet man tada skauda dvigubai labiau oda labai buna jautri, tokia atsipalaidavus ir rovimui nenusiteikus  schmoll.gif
Papildyta:


oj ne ne! kokie rovimai! doh.gif as apie kremus depiliacinius sneku... biggrin.gif kadangi jie taip nelabai ima tuos plaukus storus, tai gal po vonios geriau...? blush2.gif o gal zinot dar kokiu budu?
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2007 02 05, 19:43)
Perskaičiau beveik visą temą, ir va šiandien nusipirkau tą labai išgirtą BYLY RETARD 2 in 1. Labai tikiuosi, kad jis ir man tiks, ir po depiliacijos nebus jokių odos sudirgimų. Beje, jei kam įdomu, tai jį pirkau "Eurokos" parduotuvėj Kaune, prie Skalsos. Mokėjau atrodo 34.90 Lt. O ten ir šiaip pilna visokių BYLY priemonių depiliacijai: ir putos, kremai, vaškas, vaško juostelės, tos vaško juostelės su šokoladu (ar ten šokolado kvapo  smile.gif ) ir t.t. žodžiu, pasirinkimas tikrai didelis.  mirksiukas.gif

Ir kaip buvo?Kaip veike?Ir apskritai kas cia toks?
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2007 02 08, 18:28)
Ir kaip buvo?Kaip veike?Ir apskritai kas cia toks?


BYLY RETARD 2 in 1 kremas

Tai maitinamasis kremas, turintis komponentų, kurie stabdo plaukų augimą. Kremas minkština ir drėkina odą. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudokite šį kremą iš karto po depiliacijos. Pirmą savaitę naudokite po depiliacijos du kartus (ryte ir vakare). Vėliau - po vieną kartą per dieną, iki kol depiliuositės antrą kartą.


Čia viskas, kas parašyta ant pakuotės. Tiesiog skaitydama šitą temą susidomėjau juo ir nusprendžiau pabandyt. Dar gal per anksti sakyt ar tikrai padėjo. Tiesiog odai tikrai jau ne tiek sudirgusi, kaip buvo anksčiau. O manau, ilgiau panaudojus pasijus ir dar geresnis efektas. Na, tiesiog kai praeis kiek daugiau laiko, galėsiu parašyti komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masha @ 2007 02 06, 19:02)
Pasiryžau savaitgalį atlikti bikino depiliaciją SOTHYS centre.. Gal kuri lankėtės ir galite pasidalinti įspūdžiais? Šiaip tokią procedūrą atliksiu pirmą kartą, nes visisiškai nesinori darbuotis peiliukais nuolatos.. blush2.gif
Klausimas ar nuims visus plaukelius, ar tik iš šonų? Aš norėčiau plikai, švariai g.gif

Cia kaip kas pernesa skausma. Pirma karta depiliavo tai galvojau baisiau bus, nors skausmui nesu labai atspari. Kai kosmetologe baige, tik paklausiau jau viskas? blush2.gif
Butinai papasakok kaip kosmetologe, kaip kainos ir siaip ar likai patenkinta, lauksim atsiliepimu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 02 07, 18:42)
oj ne ne! kokie rovimai! doh.gif  as apie kremus depiliacinius sneku...  biggrin.gif 

aaa jei apie kremus,tai sutinku,kad po karsto duso ar vonios daug lengviau atlikti sia procedura, nei kad pries vonia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2007 02 09, 12:01)
aaa jei apie kremus,tai sutinku,kad po karsto duso ar vonios daug lengviau atlikti sia procedura, nei kad pries vonia  mirksiukas.gif


o kokius kremus galit pasiulyt naudot geriausiai? turejau kazkada nusipirkus kazkoki nelabai zinomos firmos tai isvis nepaeme plauku, nieko nenudepiliavo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 02 08, 21:30)
Cia kaip kas pernesa skausma. Pirma karta depiliavo tai galvojau baisiau bus, nors skausmui nesu labai atspari. Kai kosmetologe baige, tik paklausiau jau viskas?  blush2.gif
Butinai papasakok kaip kosmetologe, kaip kainos ir siaip ar likai patenkinta, lauksim atsiliepimu. tongue.gif


Užsirašiau tik šiam 5dieniui, nes praeitą savaitę man nebebuvo laiko.. Užsirašiau Akropolio salone, nes Smilties gatvėj jau nebėra vietų 2 savaitėms į priekį.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Masha @ 2007 02 12, 18:38)
Užsirašiau tik šiam 5dieniui, nes praeitą savaitę man nebebuvo laiko.. Užsirašiau Akropolio salone, nes Smilties gatvėj jau nebėra vietų 2 savaitėms į priekį..  blink.gif

Cia del Valentino dienos, juk visos nori buti grazios tongue.gif
Atsakyti
Nu ka, paporinsiu savo ispudzius ir patarsiu pas ta pacia kosmetologe neit. Buvau kamviloj. Pirma karta padare thumbup.gif (Akvile buvo). Aisku matyt pirma karta nebuvau priekabi, o siandien doh.gif . Siaubas kazkoks, nors eik ir pati liekanas nusipesiok arba dar karta ta pati darykis. Ilona dare. Oi is virsaus nieko bet demesingiau paziurejus tai doh.gif . Ir beje ji su pincetu labai mazai darbavos. Bet aisku geriau negu visai nieko tongue.gif Bet antra karta pas ja tikrai neisiu.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 02 09, 22:43)
o kokius kremus galit pasiulyt naudot geriausiai? turejau kazkada nusipirkus kazkoki nelabai zinomos firmos tai isvis nepaeme plauku, nieko nenudepiliavo...  schmoll.gif



man tai patikimas veet visada kremukas smile.gif o stai putos tai net nezinau.. kremai geriau man. po putu tai kas ieina i vonia sako fuj kas cia dabar ph34r.gif na tik byly putos uz 14lt ar kiek tikrai daug maziau kvapo palieka nei veet, ir depiliuoja gerai. tik kad nezinau man putos dar ir tuom nelabai, kad drimba visur jei padaugini, o as nenusedziu vietoj rolleyes.gif
Atsakyti