Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

o tikrai geriau depiliuojasi plaukai pagulejus karstoj vonioj? gal dar yra kokiu budu "pagerint" depiliacijai? blush2.gif
Atsakyti
Aciu prieblanda uz patarimus smile.gif
Isbandziau su pincetu, nors ir ilga kelione per kopas, bet pakenciama smile.gif galvojau bus baisiau. Oda nekiek nesualergizavo, labai tuo dziaugiuos smile.gif nes su peiliukais ar epiliatoriaus bikini galvute pasekmes budavo blogesnes smile.gif Dabar labai idomu pasidare kaip bus toliau....smile.gif
Atsakyti
O kokias priemones jūs naudojat po depiliacijos vašku, ar elektrinu depiliatorium bikini srityje? Nes man vis tiek bėrimas išlieka ir jau nebežinau nei ką daryt. doh.gif Gal ką nors parekomenduotumėt konkrečių firmų?
Atsakyti
Sveikos! Man labai reikia patarimo- pavargau nuo kasdieninio plaukeliu skutimo, jie pasidare stiprus lyg vyro barzda... verysad.gif Siaubas! O trauktis jau nera kur... Taigi nusiziurejau toki epiliatoriu, lyg ir naujas geras... Braun Silk-epil Xelle. Su keliom galvutem- pacioms jautriausioms kuno vietoms. Panaikina 0,5 mm ilgio plaukelius. Gal galetume ka nors apie ji papasakoti? Ar tikrai jis jau toks geras? Na arba apskritai apie epiliacija. Ar epiliatorius panaikina jau ir sustiprejusius plaukelius? Buciau dekinga! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eredmoterha @ 2007 02 04, 22:46)

Neatsidaro nuoroda
Papildyta:
QUOTE(Unyte @ 2007 02 04, 22:14)
Sveikos! Man labai reikia patarimo- pavargau nuo kasdieninio plaukeliu skutimo, jie pasidare stiprus lyg vyro barzda...  verysad.gif   Siaubas! O trauktis jau nera kur...  Taigi nusiziurejau toki epiliatoriu, lyg ir naujas geras... Braun Silk-epil Xelle. Su keliom galvutem- pacioms jautriausioms kuno vietoms. Panaikina 0,5 mm ilgio plaukelius. Gal galetume ka nors apie ji papasakoti? Ar tikrai jis jau toks geras? Na arba apskritai apie epiliacija. Ar epiliatorius panaikina jau ir sustiprejusius plaukelius? Buciau dekinga!  smile.gif

Aišku, epiliatorius plaukelius tikrai išraus, visokius...jei ne iš pirmo karto, tai iš antro tikrai, bet iškart susitaikyk su mintim, kad gali labai skaudėt. Ašaros bėga pirmais kartais, jei turi galimybę pasiskolink pas ką nors, nes nusipirkus ir išbandžius pirmą kartą, epiliatorius sėkmingai gali likti gulėti spintoj, giliai giliai užkištas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 02 04, 23:17)
Neatsidaro nuoroda


Man rodo, čia spamininkas darbuojasi gun_bandana.gif

Unyte, o tas Braun turi kokias masažines galvutes? Jei taip, tai bus ne taip skausminga. Bet vis tiek nusiteikit, kad pirmą kartą (ar su savo, ar su skolintu) tik pusę blauzdos iškentėsit biggrin.gif Bet kankintis tikrai verta mirksiukas.gif
Buvau kažkada padarius 3 mėnesių pertrauką ir su skustuvu darbavausi, tai kai vėl ėmiausi epiliatoriaus, su savu pusę blauzdos vargais negalais nupešiau, o kitiem 3/4 blauzdų skolinausi iš draugės su masažine galvute biggrin.gif Po to nusipirkau ir pati tokį, ir vėl pirkčiau su masažine.
Tą Braun reklamuoja kaip mažiau nukertantį plaukelius (mano Phillips dalį nukerta), tai jei tiesa, tuomet tik pliusas tam epiliatoriui 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar jūs aklai spaudinėjate visas nuorodas aptiktas forume?
Džiaukites kad nuoroda neatsidaro.
Ši ir dar daug daug daug panašių nuorodų yra nuorodos į virusinius puslapius, paspaudus ją (jeigu ji būtų pilna) į jūsų kompiuterį atsisiunčia virusas.
Būkit atsargios ir nespaudinėkit nuorodų iš neaiškių dalyvių, ir nuorodas kurių adrese yra (ar adresa sbaigiasi) .info

Pastebėjus tokias nuorodas ir dalyvius, prašome pranešti moderatoriams.
Dėkojame.


P.S. šioje nuorodoje trūksta vieno žodžio (kuris automatiškai, pagal forumo nustatymus keičiamas į ***), todėl ji neatsidaro.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus! 4u.gif Tikiu, kad labai skaudes, bet kaip sakoma- grozis reikalauja auku! smile.gif Beje, Prieblanda, epiliatorius tai su tais masazuokliais, na geras toks, atseit maziau skausmo sukeliantis. Cia Anglijoj nusiziurejau. Tai reikia tiketis, kad gal ta skausma sumazins. Ech, sunku su tuo plaukeliu salinimu... O as dar juodaplauke biggrin.gif Na siaip ar taip man dabar drasiau, jei sakot, kad tikrai efektyvus sis bauginantis skausmo aparatas biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičiau beveik visą temą, ir va šiandien nusipirkau tą labai išgirtą BYLY RETARD 2 in 1. Labai tikiuosi, kad jis ir man tiks, ir po depiliacijos nebus jokių odos sudirgimų. Beje, jei kam įdomu, tai jį pirkau "Eurokos" parduotuvėj Kaune, prie Skalsos. Mokėjau atrodo 34.90 Lt. O ten ir šiaip pilna visokių BYLY priemonių depiliacijai: ir putos, kremai, vaškas, vaško juostelės, tos vaško juostelės su šokoladu (ar ten šokolado kvapo smile.gif ) ir t.t. žodžiu, pasirinkimas tikrai didelis. mirksiukas.gif
Atsakyti
geriausias b8das- fotoepiliacija- jokios skausmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwule @ 2007 02 06, 10:08)
geriausias b8das- fotoepiliacija- jokios skausmo  biggrin.gif

Pasiskaičius temą "Fotoepiliaciją" taip neatrodo doh.gif
Atsakyti
Pasiryžau savaitgalį atlikti bikino depiliaciją SOTHYS centre.. Gal kuri lankėtės ir galite pasidalinti įspūdžiais? Šiaip tokią procedūrą atliksiu pirmą kartą, nes visisiškai nesinori darbuotis peiliukais nuolatos.. blush2.gif
Klausimas ar nuims visus plaukelius, ar tik iš šonų? Aš norėčiau plikai, švariai g.gif
Atsakyti