Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Monada @ 2007 01 08, 17:24)
Gal kam teko bandyti "Sugaring" (atsiprasau uz anglikonizma) depiliacijos buda? Vakar uzmaciau The Body Shop sios priemones, bet nesiryzau pirkt. Gal butu kokiu atsiliepimu?


Man atrodo, kad vaškas tvirčiau tą plauką prigriebia ir išrauna, nes pas mane plaukai auga giliai, tai kartais sunku išraut doh.gif Bet sugaring variantas labai patrauklus dėl to, kad lengvai nusiplauna su vandeniu, o vašką su riebalai tenka ir pagramdyt rolleyes.gif
Atsakyti
o as peiliukais naudojuosiu..dabar naudoju gillette vibruojanti skustuva-pakolkas man geriausias, laai malonus peiliukai ir net nejauti kai skuti thumbup.gif tik uzknisa tas daznas depiliavimas....

tik bikini kremu depiliuoju, nes vien pradejus prie ten artintis neiskenciu skausmo....bandziau veet salto vasko juosteles jautriai odai, bet pasirodo negaliu iskentet... doh.gif tai taip ir liko pakuote beveik pilnutele

Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 12 27, 12:07)
Sveikos.
Norejau paklaust kaip jus tepat ant koju ta karsta Billy vaska bonkutei [300ml]?
Ir kokia kryptimi traukiat juostele? pries ar palei plauka?

tepti vaska reikia palei plauko augimo krypti, o rauti priesinga kryptimi, jei neklystu ax.gif
o as nusipikrau vasko kasete is Solvestilos (ar kaip ji ten) brrr koks blogis!!! vargo vakariene, viskas man limpa, kiek tos juosteles isnaudojau tai sakutes doh.gif o nurovimas tai nelabai jau ir geras gavosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 01 08, 19:55)
Man atrodo, kad vaškas tvirčiau tą plauką prigriebia ir išrauna, nes pas mane plaukai auga giliai, tai kartais sunku išraut  doh.gif  Bet sugaring variantas labai patrauklus dėl to, kad lengvai nusiplauna su vandeniu, o vašką su riebalai tenka ir pagramdyt  rolleyes.gif



Dekui smile.gif . Vadinas man ir netiks. Maniskiai ir gan giliai auga... O vaskuotis pati nemegstu,nes uzvis labiausiai negaliu pakest tu vasko likuciu!
Atsakyti
Reklama cia jau tikrai, nes pilnas internetas skelbimu tokiu paciu kaip ir cia. blink.gif
„Papasakokite, kuo skiriasi foto depiliacija nuo lazerinės? Vieno seanso kaina yra panaši, o ar yra poveikio skirtumų?
– Abi depiliacijos rūšys pagrįstos šviesos technologijomis. Plaukų svogūnėlius veikia arba lazeris, arba truputį kitokių charakteristikų šviesos spindulys. Prisiminkime, kad plauko pigmentas – melaninas – traukia šviesą. Ji sutraukia energiją, kuri pereina tiesiai į poras ir jas sunaikina.
Kad operacijos metu oda neperkaistų, įrenginio antgalis yra aušinamas. Teisingai parinkus visus parametrus, oda procedūros metu nepažeidžiama. Nemalonūs pojūčiai daugiausiai priklauso nuo asmeninių savybių, tačiau daugeliu atvejų poveikis yra teigiamas.
Fotodepiliacijai atspalvių skirtumas nėra svarbus. Ji pašalina beveik visų spalvų plaukus, išskyrus ypač šviesius ir žilus. Oda gali būti tamsi, bet ne įdegusi – įdegimas didina hiperpigmentacijos riziką.
Apskritai, atliekant bet kokias šviesos procedūras, reikia apriboti kontakto su ultravioletiniais spinduliais laiką. Nepatartina degintis dvi savaites iki procedūros ir dvi po jos. Jei depiliuojamas veidas, privaloma naudotis apsauginiu kremu.
Abiem atvejais kurso trukmė yra panaši. Efektas pastebimas po 6-8 procedūrų darant 3-6 savaičių pertraukas.
panasiai kaip ir vasku, nieko naujo, tik jauciu, kad simta karta brangiau bigsmile.gif g.gif

Atsakyti
Kojas depiliuoju VEET vaško juostelėmis. Jos man thumbup.gif Anksčiau skusdavau, bet plaukai kažkokie kietesni užauga doh.gif , tai mečiau tą įprotį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 01 23, 21:58)
Kojas depiliuoju VEET vaško juostelėmis. Jos man  thumbup.gif Anksčiau skusdavau, bet plaukai kažkokie kietesni užauga  doh.gif , tai mečiau tą įprotį  biggrin.gif

O man nuo tų vaško juostelių plaukai įauga, tai paskui tiek vargo doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai cia daug visko prirasyta, sunku susigaudyti koks cia depiliacijos budas yra veiksmingiausiais. Kojas, pazastis depiliuoju su epiliatorium, jokiu problemu, taciau niekaip neissprendziu ka daryt su bikini sritimi. Prisiskaicius siame forume nusipirkau salto vasko juosteliu biggrin.gif nerealus s.... visiskai nieko biggrin.gif

Prasau pasidalinkit savo sekmes formule ar imanoma paciai kaip nors paciai veiksmingai nusidepiliuoti (nesusigaudoj tokioj gausybej komentaru) ar reik laimes ieskot kosmetikos kabinetuose?

Beje, Otto kataloge teko matyti laserini plauku salinimo aparata (nepigu apie 700lt), RIO vadinasi gal kam teko kazka girdeti apie tai, isbandyti ir pan. ?!!!

Is anksto dekoju uz atsakymus...
Atsakyti
aha as irgi del bikini depiliacijos.. skustis jokiu budu negaliu nes ziauriai beria.. nors ir neudoju kramus, visa kita vistiek... o vasku depiliutis nenoriu, nes labai skauda... tai lieka varijantas kremais depiliuotis.. tai del to ir norejau pasiklaust, kaip paruost "kaciuka" pries tepant ta krema? pas mane ten plaukai labai stori ir ju gan daug, tai bijau kad gali nepaimt... parasykit kokios firmos geriausia naudot ir kaip paruost bikini zona pries depiliavima.. labai aciu blush2.gif
Atsakyti
Jo, bikini yra sunkus reikalas ir nieko čia nepadarysi rolleyes.gif

jolitka@yahoo.com, su vaško juostelėm pačiai pirmą kartą nusidepiliuoti bikini sritį praktiškai neįmanoma, todėl, kad plaukeliai labai tiprūs ir jų paprasčiausiai neišrauna. Aš iš pradžių porą kartų nugenėjau su pincetu, o paskui galima ir su juostelėm.
O namudinės lazerinės priemonės vargu ar yra veiksmingos, nes kažkur forume viena pirko iš Anglijos naminį aparatuką, bet efekto buvo nulis su skylute biggrin.gif

TimbaLimba, depiliacinis kremas man net kojų plaukų nepašalino, tai bikini net nesivarginau mėginti rolleyes.gif Vienintelį variantą įsivaizduoju, tai kelis kartus nudepiliuoti kokiu vašku, kad plaukeliai silpnesni ataugtų, o tada mėginti. Bet jums toks variantas, matyt, ne visai priimtinas ax.gif
Atsakyti
Aciu prieblanda uz atsakyma, pradziai tuomet ir as pasikinkysiu pinceta, nes isties plaukeliai stiprus. O ka paskui siulai bandyt vasko juosteles? Teko skaityt forume dar apie elastines berods vasko juosteles ir karsta vaksa, ka istikruju geriausiai pasirinkti?
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 01 31, 12:50)
Aciu prieblanda uz atsakyma, pradziai tuomet ir as pasikinkysiu pinceta, nes isties plaukeliai stiprus. O ka paskui siulai bandyt vasko juosteles? Teko skaityt forume dar apie elastines berods vasko juosteles ir karsta vaksa, ka istikruju geriausiai pasirinkti?


Viskas priklauso nuo turimo laiko ir įgūdžių smile.gif Su karštu vašku aš neturiu laiko terliotis, elastinis man nepatiko, tai šienauju su šalto vaško juostelėmis, o ko neišrauna tenka pincetu pribaigt ax.gif
Atsakyti