Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(bum @ 2006 03 22, 17:23)
O nepasakė ko reikia laukti? Kol visi įaugs ir nebereikės nieko depiliuoti?  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 03 21, 10:15)
g.gif Jau kokie metai kai rankas pašienauju ir nieks ten neįauginėja. Reikia tiesiog braukti paplaukiui depiliatoriu pakreipta taip kad suktusi iš apačios į viršų ir ne taip skausmingai nušienauja tik pačius stambiausius ir matomiausius. O įauginėja tai tie smulkiausi mano manymu, dėl to man ir neįauga. Tą pačią taktiką ir pažastim naudoju, nes kitaip tikrai iš skausmo numirt būtų galima  biggrin.gif  swoon.gif
Va bikini srityje kaip be įauginėjimo prasisukt dar nežinau  verysad.gif

pries pora dienu su epiliatorium nuravejau kojas,palei plauka,o dabar toks vaizdas,kad su skustuvas buciau pasidarbavus verysad.gif ,tai gerai,kad ranku dar nelieciau blink.gif o kaip tau rankos,nebuna po keliu dienu,kaip seriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulela @ 2006 03 23, 16:17)

Jau taip ir matau nauja paslauga kosmetologiniuose kabinetuose - plauku iauginimas lotuliukas.gif ilgalaikis efektas, simtaprocentinis efektas ir prittrenkiantis estetinis vaizdas biggrin.gif
Beje, gal dar kuri bandet ta Byly Retard, ar jis tikrai padeda kovoti su plauku iauginejimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 03 31, 21:12)
Jau taip ir matau nauja paslauga kosmetologiniuose kabinetuose -  plauku iauginimas  lotuliukas.gif ilgalaikis efektas, simtaprocentinis efektas ir prittrenkiantis estetinis vaizdas  biggrin.gif
Beje, gal dar kuri bandet ta Byly Retard, ar jis tikrai padeda kovoti su plauku iauginejimu?  g.gif


Aš bandžiau, man patinka. Daugiau apie tai rašiau temoj apie įaugusius plaukelius, tia gal neperrašinėsiu 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 31, 23:26)
Aš bandžiau, man patinka. Daugiau apie tai rašiau temoj apie įaugusius plaukelius, tia gal neperrašinėsiu  4u.gif

Ai, buve nebuve, nusiprikau Bilio, bandysim ax.gif nors ten neraso apie iaugusius plaukus, ten tik raso, kad silpnina ju augima g.gif ai, ko cia laukti iki vakaro, begu pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 04 01, 10:37)
Ai, buve nebuve, nusiprikau Bilio, bandysim ax.gif  nors ten neraso apie iaugusius plaukus, ten tik raso, kad silpnina ju augima g.gif ai, ko cia laukti iki vakaro, begu pabandyti  biggrin.gif

gal gali placiau parasyti apie pacia priemone,kur pirkai,kiek kainavo?ir lauksim atsiliepimu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 04 01, 11:37)
Ai, buve nebuve, nusiprikau Bilio, bandysim ax.gif  nors ten neraso apie iaugusius plaukus, ten tik raso, kad silpnina ju augima g.gif ai, ko cia laukti iki vakaro, begu pabandyti  biggrin.gif


O jūs vis dar kalbate apie Byly Retard 2in1? Nes šitas skelbiasi lėtinantis plaukelių ataugimą bei padedantis pasišalinti raginėms odos ląstelėms, kurios trukdo plaukeliui išlįsti lauk (veikai panašiai kaip AHA ar BHA turintis kremas, tik mažiau dirgina odą).
Naudoju šitą gaminuką beveik 3 savaites ir rezultatas matosi thumbup.gif Įaugėliai plaukeliai po truputį pradėjo lįsti lauk, nauji neįaugo ir lėčiau atauginėja. Bet čia tinka tik tuo atveju, kai plaukelis buvo išrautas, jei skusit, tai rezultato nebus schmoll.gif

QUOTE(vita82 @ 2006 04 01, 12:31)
gal gali placiau parasyti apie pacia priemone,kur pirkai,kiek kainavo?ir lauksim atsiliepimu


Pirkau Kosmadoj, už 250ml sumokėjau 36 Lt, tepasi gana taupiai, reikia naudoti kasdien. Kol kas buteliuko dar neįpusėjau, nors rašo, kad tik mėnesiui užtenka. Bet aš tepu tik ten, kur plaukeliai įauginėja.
Kol kas man patinka, kaip jis veikia. Tačiau kas žino, gal kol subaigsiu buteliuką jis man nebepatiks mastau.gif Bet kuriuo atveju, manau, parašysiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 01, 13:21)
O jūs vis dar kalbate apie Byly Retard 2in1? Nes šitas skelbiasi lėtinantis plaukelių ataugimą bei padedantis pasišalinti raginėms odos ląstelėms, kurios trukdo plaukeliui išlįsti lauk (veikai panašiai kaip AHA ar BHA turintis kremas, tik mažiau dirgina odą).
Naudoju šitą gaminuką beveik 3 savaites ir rezultatas matosi  thumbup.gif  Įaugėliai plaukeliai po truputį pradėjo lįsti lauk, nauji neįaugo ir lėčiau atauginėja. Bet čia tinka tik tuo atveju, kai plaukelis buvo išrautas, jei skusit, tai rezultato nebus  schmoll.gif
Pirkau Kosmadoj, už 250ml sumokėjau 36 Lt, tepasi gana taupiai, reikia naudoti kasdien. Kol kas buteliuko dar neįpusėjau, nors rašo, kad tik mėnesiui užtenka. Bet aš tepu tik ten, kur plaukeliai įauginėja.
Kol kas man patinka, kaip jis veikia. Tačiau kas žino, gal kol subaigsiu buteliuką jis man nebepatiks mastau.gif  Bet kuriuo atveju, manau, parašysiu  4u.gif

ai,cia tas pats,maniau,kad dar koks nors kitas blush2.gif
aciuks.gif jau baigiu ir as susigundyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 01, 14:44)
ai,cia tas pats,maniau,kad dar koks nors kitas  blush2.gif
aciuks.gif jau baigiu ir as susigundyt  bigsmile.gif


Pasijutau baisinė reklamintoja, nes ne vienoj temoj parašiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Bet norisi likimo draugėms padėt friends.gif Tikiuosi, nelikti kalta, jei netiks ir nepatiks unsure.gif
Galėtų kas nors kokį kitą variantą parašytų balanso dėlei ax.gif







Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 01, 15:20)
Pasijutau baisinė reklamintoja, nes ne vienoj temoj parašiau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Bet norisi likimo draugėms padėt  friends.gif  Tikiuosi, nelikti kalta, jei netiks ir nepatiks  unsure.gif
Galėtų kas nors kokį kitą variantą parašytų balanso dėlei  ax.gif



Neostrata gelis, su 15% rugstele irgi labai gerai padeda plaukuciam neiaugti, o jei patepi ant iaugusiu tai jie islenda lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 04 01, 19:22)
Neostrata gelis, su 15% rugstele  irgi labai gerai padeda plaukuciam neiaugti, o jei patepi ant iaugusiu tai jie islenda lauk  biggrin.gif


O kokia kaina ir tūris?




Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 01, 21:36)
O kokia kaina ir tūris?


lyg tai neostrata sugiharoj prekiaujama, tai turbut brangiau uz byly g.gif
Atsakyti