Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

niu va sian isbandziau ta byly vaska rutulini... toki...

user posted image

tai liux... patiko tuo, kad labai gerai uzsitepa, tolygiai pasiskirsto ir rankos nesusitepa, taip kaip su indelyje... viskas vyksta daug greiciau ir jis bent man kol nusidepiliavau 1 koja neatsalo.. priesingai nei antrasis... blush2.gif
tai nusprendziau, kai atsiras antrasis pirkt ji ir persipilt i sita... g.gif nes cia 75 ml kaina 15.9, ten 300 ml - irgi 15.9 lt doh.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2006 11 12, 17:54)
niu va sian isbandziau ta byly vaska rutulini...  toki...



tai liux... patiko tuo, kad labai gerai uzsitepa, tolygiai pasiskirsto ir rankos nesusitepa, taip kaip su indelyje... viskas vyksta daug greiciau ir jis bent man kol nusidepiliavau 1 koja neatsalo.. priesingai nei antrasis...  blush2.gif
tai nusprendziau, kai atsiras antrasis pirkt ji ir persipilt i sita...  g.gif  nes cia 75 ml kaina 15.9, ten 300 ml - irgi 15.9 lt  doh.gif



O tai galima ta maza bonkute atsuklt ir perpilt is tos dideles? As tai irgi taip galvojau, kad daug patogiau butu. nes mane irgi nervina, kai visi drabuziai ir rankos tame vaske smile.gif
Atsakyti
sveikutes visos 4u.gif

as turiu elatinio vasko, nusipirkau, pabandziau, nusprendziau, kad tokio skausmo nepakeliu.... verysad.gif
tai dabar noriu tieisiog kam nors pasiulyti, gal kam reikia pigiau nei pardoj?
Atsakyti
jap parduoda atskirai.. ten uzpaudi ta ir tiek po to nuemi praplauni ir toliau naudoji blush2.gif
tik durnai tai, kad kai baiginejas blogai teka (as slaunis depiliavaus) bet matyt reiks pastoviai papildyma organizuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2006 11 14, 09:36)
jap parduoda atskirai.. ten uzpaudi ta ir tiek po to nuemi praplauni ir toliau naudoji  blush2.gif
tik durnai tai, kad kai baiginejas blogai teka (as slaunis depiliavaus) bet matyt reiks pastoviai papildyma organizuotis  biggrin.gif



Ideja liux thumbup.gif

Bet...

O tas rutulinis ne medaus konsistencijos? As isivaizduoju, kad jis toks panasus i medu, o toj didesnej dezutej tai kietas ir tik pasildzius meduciu lieka.... g.gif Ar nea?
Atsakyti
abiejuose tas pats.. pusiau skystas, pusiau kietas.. (na galima sakyt medaus) bet pasildzius galima supilti.. nes abieju principas tas pats.. reikia sildyti ir tik tada ta plasmasiuka uzdeti..
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2006 11 12, 16:54)
niu va sian isbandziau ta byly vaska rutulini...  toki...

user posted image

tai liux... patiko tuo, kad labai gerai uzsitepa, tolygiai pasiskirsto ir rankos nesusitepa, taip kaip su indelyje... viskas vyksta daug greiciau ir jis bent man kol nusidepiliavau 1 koja neatsalo.. priesingai nei antrasis...  blush2.gif
tai nusprendziau, kai atsiras antrasis pirkt ji ir persipilt i sita...  g.gif  nes cia 75 ml kaina 15.9, ten 300 ml - irgi 15.9 lt  doh.gif

Turiu si vaska. Pabandziau kojas pasidepiliuoti - tai apravi siek tiek plaukeliu. Nors bikini su juo tvarkyti -bergzdzias reikalas. Panaudojau viena karta ir padejau i kampa- man per daug terliones su juo..
Atsakyti


bandziau su "Metovazinu N" toks odos tirpalas. Biski uzsaldo ir netaip skauda ax.gif
ir kaina thumbup.gif 4.49 Lt

bandziau tik kojas ax.gif bikinio nebandziau blush2.gif blin vis tiek skauda
Atsakyti
O aš girdėjau, kad yra lazeriniu epiliatorium galima visiškai išnaikinti plaukus. Gal kas bandėt?
Atsakyti
Ai man tai vistiek geriausia yra skutimosi peiliukai aisku skusti reikia dazniau bet vaskas ir kitos tepliones ne man ax.gif
Atsakyti
Na gal pazastis skusti kiekviena diena nera sunku, bet kojas ir bikini - tai siaubas. Del to ir klausiu, gal kas bandet lazerine depiliacija? Girdejau, galima atsikratyti plauku visam. Tai butu faina! Nereiktu nei peiliuku, nei kremu pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2006 11 20, 14:52)
Na gal pazastis skusti kiekviena diena nera sunku, bet kojas ir bikini - tai siaubas. Del to ir klausiu, gal kas bandet lazerine depiliacija? Girdejau, galima atsikratyti plauku visam. Tai butu faina! Nereiktu nei peiliuku, nei kremu pirkt.


Nugi yra atskira tema apie tai rolleyes.gif
Atsakyti