Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 05, 11:05)
o as nusipirkau salta vaska byly tutelej, su nuplaunamom juostelem.jau isbandziau thumbup.gif viska nurauna. labai patogu ir greita



O kur pirkai ir kiek kainuoja? ax.gif Turiu karsta vaska, bet labai jau daug terliones, o su tom salto vasko juostelem, tai praktiskai puses plaukeliu neisrauna. Tai gal cia butu geras variantas smile.gif
Atsakyti
pirkau kosmadoj 17 lt, paemiau paskutine pakuote o kitur tokiu nebemaciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 11 04, 01:45)
Nu, pabandziau ta Byly karsta vaska su juostelem, ka galiu pasakyt, rauna, tai gerai, skausmas irgi toks neblogas smile.gif. bet aisku atitaikyt reik ir krypti ir vasko temperatura, ir gana gerai einasi. Tik kad to skausmo nebutu  doh.gif



QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 05, 10:05)
o as nusipirkau salta vaska byly tutelej, su nuplaunamom juostelem.jau isbandziau thumbup.gif viska nurauna. labai patogu ir greita

g.gif o tai kuris geriau, karstas ar saltas???
neesu as totali blondine, bet karsto tai turbut jau visai nebereikia sildyti? ka? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš savas kojas su epiliatorium apvarau. Blauzdų, tai man visai neskauda, tik dilgčioja yahoo.gif . Bet man atrodo, kad kuo garsiau mechanizmas ūžia, tuo mažiau skauda mirksiukas.gif Pažastis irgi su juo, skauda, bet nesmarkiai. Ne per seniausiai pradėjau artintis prie bikinio, tai kol kas sunkiai, prieigose kentėt galima, bet kuo toliau, tuo skaudžiau 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 11 07, 16:48)
g.gif  o tai kuris geriau, karstas ar saltas???
neesu as totali blondine, bet karsto tai turbut jau visai nebereikia sildyti? ka?  blush2.gif  blush2.gif

Mna rods, kad karšta vašką reik šildyt, o šalto nereik smile.gif
Atsakyti
kaip uzknisa,kad jei turi problemu su venom-lieka tik peiliukai ir kremai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 11 07, 20:52)
Mna rods, kad karšta vašką reik šildyt, o šalto nereik  smile.gif

drinks_cheers.gif karsta reikia sildyt,bet bent jau man su juo maziau skauda.bet tas tepliojimas tiek laiko uzima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 07, 11:12)
pirkau kosmadoj 17 lt, paemiau paskutine pakuote o kitur tokiu nebemaciau rolleyes.gif


Aciu mirksiukas.gif Vakar pati netycia Eurokos'e uztikau ir prigriebiau. Mokejau 15,90. Vakar ir pabandziau smile.gif Terliones yra kaip ir su visais vaskais, bet labai liux, kad nereikia sildyt, o turbut didziausias privalumas, kad lengvai nusiplauna vandeniu. thumbup.gif
Atsakyti
dar ir pigiau radai bigsmile.gif
terliones bent maziau negu su mano paskutiniu turetu vasku, sildziau puode ir nusiplaudavau aliejumi o paskui feiriu doh.gif
sita irgi rekomenduojama pasildyt siek tiek, imesta pvz i kartsa vandeni, ploniau tepsis ir ilgiau uzteks mirksiukas.gif
tiesa, kuriam eurokose radai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 08 lapkričio 2006 - 09:19
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 08, 10:21)
dar ir pigiau radai bigsmile.gif
terliones bent maziau negu su mano paskutiniu turetu vasku, sildziau puode ir nusiplaudavau aliejumi o paskui feiriu doh.gif
sita irgi rekomenduojama pasildyt siek tiek, imesta pvz i kartsa vandeni, ploniau tepsis ir ilgiau uzteks  mirksiukas.gif
tiesa, kuriam eurokose radai?



Aga, paskaiciau, kad reikia pasildyt, o paskui pamirsau ir terliojausi su nepasildytu, prisiminiau tik i pabaiga lotuliukas.gif Bet nieko, vistiek neblogai buvo smile.gif O pirkau Fabijoniskese, kur nauja Iki parduotuve mirksiukas.gif
Atsakyti
laba panos
as kojoms naudoju el. depiliatoriu. man thumbup.gif tik nereikia labai apsileist. skauda labiausiai kai plauku prisiauginu.

o dabar klokit isminti
kuo depiliuoti gaktos sriti ? blush2.gif
anksciau skusdavausi kas vakarza ir be problemu. o dabar kazkas pasidare- atauga ir tai bado blush2.gif negaliu... toks "tutkrapstys" vakarais lotuliukas.gif

kaip nescia depiliavausi kosmetologiniam antakius kosmetologe patere isigyti kokitais saldoma preparata ir vaistines. Bet nesciai man niekas nepardave.
gal yra kas koki naudojate?
gal imanoma taip ir savo apatines lupas susitvarkyti??? g.gif
patarkit
Atsakyti
del klausimo karstas ar saltas geriau.. man ir anksciau kilo.. tai isbandziau abu ir dabar pasisakau tik uz karsta thumbup.gif
kodel? o todel, kad saltas puse neisrauna... o karstas visus... daugiau skirtumo kaip ir jokio...
aisku terliones su tuo vasku, bet efektas geras...
ai beje jei norit, kad maziau skaudetu - 1) nuolat depiliuokite vasku... po to jie susilpnes.. man praejo kai su vasku dergiuos gal 2 meteliai.. ir dabar jau net nebeskauda blush2.gif 2) kuo didesnius atauginsite, tuo daugiau skaudes... bet per trumpu neisraus.. tad man kazkur 3 savaites nereikia depiliuotis..

bet va problema 6dieni visa miesta aplekiau (siauliai) pareiske neber... sandeliuose ner verysad.gif tai laukiu... laukiu... nes prie kitu priemoniu tikrai manau negrisiu g.gif

del bikinio zonos man vis dar kancia... vaskas netinka... peiliukai nepatinka... depiliatorium skauda... kremai laikina kaip ir skutimas doh.gif vat jei prisiversdavau su depiliatorium, tai rezultatas liux... bet ir daug laiko atima...

tai va turit pasiulymu? rolleyes.gif
Atsakyti