Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Diwa @ 2006 11 01, 21:40)
yra eurokoj kaina apie 35lt.. smile.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
nu nzn ar galeciau karstu vasku sau bikini nusidepiliuot g.gif kojas tai tep, bet ne bikini...
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 11 02, 22:29)
nu nzn ar galeciau karstu vasku sau bikini nusidepiliuot  g.gif  kojas tai tep, bet ne bikini...


O ką tada turėtų reikšti šis jūsų pasisakymas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 03 lapkričio 2006 - 09:13
QUOTE(prieblanda @ 2006 11 03, 09:12)
O ką tada turėtų reikšti šis jūsų pasisakymas?  g.gif

galetu reikst tai - kad turbut biski SAU skaudetu lupant vaska - todel nuo koju tai laisvai GALECIAU, bet ne nuo bikini. mirksiukas.gif kazkaip man labai vienas su kitu nelabai susije postai, jei ne kaip paaiskinau, klausk - pakomentuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 11 03, 09:30)
galetu reikst tai - kad turbut biski SAU skaudetu lupant vaska - todel nuo koju tai laisvai GALECIAU, bet ne nuo bikini.  mirksiukas.gif  kazkaip man labai vienas su kitu nelabai susije postai, jei ne kaip paaiskinau, klausk - pakomentuosiu  rolleyes.gif


Aaaaa, dabar aišku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 11 03, 09:36)
Aaaaa, dabar aišku  blush2.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu, pabandziau ta Byly karsta vaska su juostelem, ka galiu pasakyt, rauna, tai gerai, skausmas irgi toks neblogas smile.gif. bet aisku atitaikyt reik ir krypti ir vasko temperatura, ir gana gerai einasi. Tik kad to skausmo nebutu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 11 04, 01:45)
Nu, pabandziau ta Byly karsta vaska su juostelem, ka galiu pasakyt, rauna, tai gerai, skausmas irgi toks neblogas smile.gif. bet aisku atitaikyt reik ir krypti ir vasko temperatura, ir gana gerai einasi. Tik kad to skausmo nebutu  doh.gif


man po to byly plauku rovimo nuo koju-ismete spuogais blink.gif savaite jie laikesi,tokie raudoni,paskui niezejo doh.gif o jau koju "grazumas" lotuliukas.gif geriau neskustos kai prisimenu....nu nafik..grizau prie peiliuku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 11 04, 02:45)
Nu, pabandziau ta Byly karsta vaska su juostelem, ka galiu pasakyt, rauna, tai gerai, skausmas irgi toks neblogas smile.gif. bet aisku atitaikyt reik ir krypti ir vasko temperatura, ir gana gerai einasi. Tik kad to skausmo nebutu  doh.gif

pas mane stovi tas BYLY ax.gif laiko tikrai uzima daug doh.gif ir tepliones ax.gif geriausia kosmetologiniame,bet ta kaina doh.gif gal kas zino kur pigiau Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
o as nusipirkau salta vaska byly tutelej, su nuplaunamom juostelem.jau isbandziau thumbup.gif viska nurauna. labai patogu ir greita
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 05, 11:05)
o as nusipirkau salta vaska byly tutelej, su nuplaunamom juostelem.jau isbandziau thumbup.gif viska nurauna. labai patogu ir greita

maciau as ji.gal reikes isbandyti g.gif
Atsakyti
o as kojas kai tingiu su epliatorium -tai su veet kremais - tik aisku efektas trumpalaikis ax.gif kelios dienos ir jau auga blush2.gif
Atsakyti