Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

[quote=Alissa,2006 10 08, 14:29]
O kaip tas karstas vaskas atrodo ir kaip ji naudot?



skystas.. medaus konsistencijos.. as imetu i mikrobange pasildau, kol suskysteja minute - 2 ir tepuos, o po to uzdedi juosteles ir nuplesi, visas vaskas su visais plaukais ir palieka tik ant juostos.. o po to jos daugkartines t.y. plaunamas.. vaskas labai lengvai po siltu vandeniu nusiplauna.. tie likuciai bigsmile.gif
vat priesingai saltas, tai kazkokia katastrofa doh.gif kaip ir saket viskas lieka ant koju ir jokio efekto.. na gal as ir tada ant kokiu blogu juostele buvau uzsirovus biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sejle,2006 10 10, 22:30]
[quote=Alissa,2006 10 08, 14:29]
O kaip tas karstas vaskas atrodo ir kaip ji naudot?
skystas.. medaus konsistencijos.. as imetu i mikrobange pasildau, kol suskysteja minute - 2 ir tepuos, o po to uzdedi juosteles ir nuplesi, visas vaskas su visais plaukais ir palieka tik ant juostos.. o po to jos daugkartines t.y. plaunamas.. vaskas labai lengvai po siltu vandeniu nusiplauna.. tie likuciai bigsmile.gif
vat priesingai saltas, tai kazkokia katastrofa doh.gif kaip ir saket viskas lieka ant koju ir jokio efekto.. na gal as ir tada ant kokiu blogu juostele buvau uzsirovus biggrin.gif
[/quote]
Nu va, gal as tas juosteles tada su karstu ir pabandysiu, o pardavime buna to vasko kartu su juostelem? Ar Eurokose buna? Ten, atrodo, maciau tu visokiausiu besu su sokoladu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sejle,2006 10 10, 22:30]
[quote=Alissa,2006 10 08, 14:29]
O kaip tas karstas vaskas atrodo ir kaip ji naudot?
skystas.. medaus konsistencijos.. as imetu i mikrobange pasildau, kol suskysteja minute - 2 ir tepuos, o po to uzdedi juosteles ir nuplesi, visas vaskas su visais plaukais ir palieka tik ant juostos.. o po to jos daugkartines t.y. plaunamas.. vaskas labai lengvai po siltu vandeniu nusiplauna.. tie likuciai bigsmile.gif
vat priesingai saltas, tai kazkokia katastrofa doh.gif kaip ir saket viskas lieka ant koju ir jokio efekto.. na gal as ir tada ant kokiu blogu juostele buvau uzsirovus biggrin.gif
[/quote]
nu geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif del juosteliu,kad plaunamos blink.gif o as ir galvoju:kaip man reiks depiliuotis,kad ten tu juosteliu mazai doh.gif as jas kaip vienkartines ismeciau,bet dar kelios liko blush2.gif o tu bikini irgi su juo "pavariai"?
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 10 11, 18:57)
nu geras  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  del juosteliu,kad plaunamos  blink.gif o as ir galvoju:kaip man reiks depiliuotis,kad ten tu juosteliu mazai  doh.gif as jas kaip vienkartines ismeciau,bet dar kelios liko  blush2.gif o tu bikini irgi su juo "pavariai"?



bandziau kazkada... bet netoli tik tos srities priejau iskart kraujosruvos susidare blink.gif
matyt netoli odos kraujagysles pas mane.. tad naudojau epiliatoriu bikini zonai, arba krema ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Alissa @ 2006 10 10, 23:23)
Nu va, gal as tas juosteles tada su karstu ir pabandysiu, o pardavime buna to vasko kartu su juostelem? Ar Eurokose buna? Ten, atrodo, maciau tu visokiausiu besu su sokoladu ir pan.  biggrin.gif


buna ju ten visokiu.. Eurokose, bet siaip yra idetas karstas vaskas ir 15 rodos juosteliu. uz 500 ml inda moku 15 lt kazkur. uztenka man gal kokiems 5 kartams manau. Kartais maziau, kartais daugiau.

o tas su sokoladu as ir kazkada norejau pabandyt, bet vis dar neprisiruosiu rolleyes.gif ten rodos su saltu vasku, ne? g.gif
Atsakyti
Merginos, ka jus naudojat po skutimosi?Reikia specialaus losjono po skutimosi ar galima su paprastu drekinamuoju pieneliu patept?Ar yra skirtumas? g.gif
Atsakyti
as nieko nenaudoju, kartais pasite[pu bet kokiu kuno kremu, losjonu. netikiu kad reikia. cia greiciau komercinis ismislas
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 10 21, 22:25)
as nieko nenaudoju, kartais pasite[pu bet kokiu kuno kremu, losjonu. netikiu kad reikia. cia greiciau komercinis ismislas

mano oda kazkokia paglebus, issitampius, tai pamaniau kad nuo to, kad netepu po skutimosi niekuom,ar nuo to kad su muilu skutu? g.gif
Atsakyti
Aš tai paprastu drėkinamuoju kūno kremu ar pieneliu pasiteplioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 28, 15:39)
man pvz daznai persti kojas, as atsigulus galejau jas kasytiiiiiii non stop  blush2.gif  bet galvoju,jog del to kad plaukeliai kalasi i virsu!!!
o spuogeliu buna labai retai
gal biskiuka pelepink savo kojytes, palik jas ramybeje 1.5 sav.!! o paskui pabandyk su el depiliatorium israuti!

Kojų oda yra sausa todėl niežti kai auga plaukeliai. Man nepaprastai tiko kremas Byly retard 2 in 1, anksčiau kojas berdavo, kildavo spuogai, aš pakrapštydavau ir likdavo randai. O kai pradėjau naudoti šį kremą, kojų nei neniežti nei spuogai kyla, vienu žodžiu jis man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=sssaule,2006 10 26, 23:09]
Byly retard 2 in 1,
O kur parsiduoda toks kremas ir kokia kaina?
Atsakyti
[quote=Nikaja,2006 11 01, 20:33]
[quote=sssaule,2006 10 26, 23:09]
Byly retard 2 in 1,
O kur parsiduoda toks kremas ir kokia kaina?
[/quote]
yra eurokoj kaina apie 35lt.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 10 26, 20:09)
Kojų oda yra sausa todėl niežti kai auga plaukeliai. Man nepaprastai tiko kremas Byly retard 2 in 1, anksčiau kojas berdavo, kildavo spuogai, aš pakrapštydavau ir likdavo randai. O kai pradėjau naudoti šį kremą, kojų nei neniežti nei spuogai kyla, vienu žodžiu jis man  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Jau anksciau minejau bet is tiesu as irgi sito kremo deka susigrazinau grazia koju oda ax.gif nes po tu iauginejimu ir krapstymu buvo oda nekokia blink.gif Man to kremo uztenka 2.5 men kazkur ax.gif
Atsakyti