Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(laurynaa @ 2006 09 21, 11:47)
ar niekas nepirko vasko kosmetikos parduotuve prie mindaugo maximos? ten alia parduoda kosmetika skirta profesionalams!! tai vasko  blink.gif  kalnai!!! tik va del elastinio nieko negalejo pasakyti!!!yra tokie kilograminiai pokai, bet neparasyta kad elastic  verysad.gif  o pardaveja nezino!!! vasko kaseciu irgi pilna!!siaip vaskas gal kokiu 5 skoniu, persikinis, sokoladinis............. lotuliukas.gif 
vat tas pokas mane vilioja kilograminis, nes vieno vasko spalva typ top kaip pas mano kosmetologe, tai mastau gal cia tas ir yra  g.gif  bet jei ten ne elastinis tai as tada is jo kiba zvakes lipdysiu  doh.gif

Esu turėjus vašką kasetėje doh.gif ,tai š....... paskutinis, tik visa išsiterliojau, nieko man per daug nenudepiliavo, o vašką nuo kojų gal dvi dienas gramdžiau blink.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Jusu skyrelyje esu naujoke, labai daug prirasiusios, nelabai yra laiko darbe bunant skaityti, gal galetumete kuri pasakyti, niekada nesu depiliavusi koju, visada skusdavau peiliuku, aisku nepatogu, greitai atauga plaukeliai, taciau bijojau depiliacijos skausmo, taciau paskutiniu metu koju oda labai pasidare jautri ir nespejus pradeti skusti man baisiai skauda ir isberia kojas, jau bijau ir peiliuka beimti i rankas verysad.gif Noriu pradeti depiliuoti, bet ar nebus dar blogiau, kai dabar tokia mano koju oda jautri??? Aciu 4u.gif
Atsakyti
manyciau kad gal tau reiktu pas kosmetologe kreiptis, nes jei taip kojas beria blink.gif man ranka skusti ir rauti plaukus nekiltu
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 28, 16:07)
manyciau kad gal tau reiktu pas kosmetologe kreiptis, nes jei taip kojas beria  blink.gif  man ranka skusti ir rauti plaukus nekiltu


na gal kiek perlenkiau, nera taip kad bertu, bet tokie kaip spuogeliai reti ant koju, ir kelnes uzsidejus persti, rodos, kad buciau skutusi sausas kojas be priemoniu verysad.gif
Atsakyti
man pvz daznai persti kojas, as atsigulus galejau jas kasytiiiiiii non stop blush2.gif bet galvoju,jog del to kad plaukeliai kalasi i virsu!!!
o spuogeliu buna labai retai
gal biskiuka pelepink savo kojytes, palik jas ramybeje 1.5 sav.!! o paskui pabandyk su el depiliatorium israuti!
Atsakyti
Aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 28, 10:30)
as kazkodel labai skeptiskai ziuriu i tokius "naminius" aparatus!!
tad noreciau isgirsti nuomone kas jau naudojo ir kokie pasiekimai  g.gif


Aš taip pat skeptikė, bet visada norisi tikėti, kad yra kokia stebuklinga priemonė, padėsianti atsikratyti rūpesčio dažnai šalinti plaukus, nekainuojanti keleto tūkstančių per kelis metus... mirksiukas.gif
Atsakyti
As turiu ta aparata blush2.gif kaip ir visos ne profesionalams skirtos priemones, letai veiksmingos smile.gif reikia ijungti lazeri visu galingumu, bet sudetinga pataikyti i plauko sakni, zaidimas ilgas. Labai tamsius plaukus, gal ir sunaikintu, bet sviesesnius ir plonesniu schmoll.gif vyras, jei tures kada zadejo patobulinti, padidinti lazerio spindulio plota, gal tada bus veiksmingiau ir greiciau. smile.gif tai tokia patirtis. Pirkdama buvau geresnes nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 09 29, 13:44)
As turiu ta aparata  blush2.gif kaip ir visos ne profesionalams skirtos priemones, letai veiksmingos smile.gif reikia ijungti lazeri visu galingumu, bet sudetinga pataikyti i plauko sakni, zaidimas ilgas. Labai tamsius plaukus, gal ir sunaikintu, bet sviesesnius ir plonesniu  schmoll.gif vyras, jei tures kada zadejo patobulinti, padidinti lazerio spindulio plota, gal tada bus veiksmingiau ir greiciau. smile.gif tai tokia patirtis. Pirkdama buvau geresnes nuomones.


Bet ar veiksmingas bent jau, pašalina iš tikro plauką ir jis ilgiau neatauga? Ar tas pats, kaip ir depiliacija?
Atsakyti
veet vasko juosteles sudas paskutinis doh.gif nusipirkau, patryniau juosteles, o kai nuroviau vaskas paliko ant koju hihihi.gif zodziu fainai buvo:))po to pagalvojau gal reikejo pilinga pasidaryti pries tai?kita karta pasidariau pilinga ir vel vaska liko ant mano kojyciu. nzn cia gal tik man taip nepasiseke blink.gif
Atsakyti
Pasakyti ar neatauga, dar negaliu, nes dar neiskrito tie, kurie buvo veikti lazeriu. O praejo jau 2 menesiu, gal daugiau, pradzioj beveik kasdien deginau, dabar apsiraminau, nes odos gaila. Pas tebejau tik, kad susilpnejo plaukai tose vietose ir issirauna lengviau. (nusidepiliavau su elektriniu, nes nusibodo laukti kol iskris tie plaukai, taip ir visai apzelti galima).
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 09 29, 18:11)
Pasakyti ar neatauga, dar negaliu, nes dar neiskrito tie, kurie buvo veikti lazeriu. O praejo jau 2 menesiu, gal daugiau, pradzioj beveik kasdien deginau, dabar apsiraminau, nes odos gaila. Pas tebejau tik, kad susilpnejo plaukai tose vietose ir issirauna lengviau. (nusidepiliavau su elektriniu, nes nusibodo laukti kol iskris tie plaukai, taip ir visai apzelti galima).


O to lazerio instrukcijose rašo, kad "nuplikt" turetum per kelias savaites, jei teisingai įsikirtau. Bet reikia vienam plaukui atlikt +-6 procedūras, kaip supratau?
Atsakyti