Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

nuo muilo neturetu taip buti, nebent peiliuka gera turi tai jie truputi turi tokio slidumo kai suslapini. Gal pabandyk geriau nuplauti nuskutus ir aisku kaip sake patepti drekinanciu kremu.
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 09 25, 10:14)
nuo muilo neturetu taip buti, nebent peiliuka gera turi tai jie truputi turi tokio slidumo kai suslapini. Gal pabandyk geriau nuplauti nuskutus ir aisku kaip sake patepti drekinanciu kremu.

tepu losjonu kiekvienakart, peiliukai geri, bet vistiek tas pats...nesuprantu kas jai pasidare.Slidi tai slidi, bet kai ziuri, tai pavirsius kazkoks keistas, lyg odos lasteles butu issipletusios ar issitampiusios... blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
g.gif net nežinau ką ir bepasakyt, gal kokia alergija pasidarė, jei gali pabandyk pakeisti muilą. O gal dar į ką nors sureagavo, vaistai, baseinas, augalai... nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 09 12, 19:19)
pirkau Kosmadoj BYLY depiliacinis siltas vaskas indelyje.

isbandziau pagaliau savo vaska blush2.gif nelabai jis man patiko.skauda maziau nei su vasko juostelem(gal,kad siltas)bet labai jau daug terliones doh.gif bikini tik puse nusivariau,nes sudirgo oda.ziuresiu, jei praeis,bandysiu uzbaigt.bet jauciu,kad teks eiti pas profus blink.gif
Papildyta:
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 22, 10:22)
g.gif  g.gif  nezinau nezinau, bet man cekio jokio deja deja nedave!!! o taip as jo nerciau!!!!tik lankstinuku apie sampunus (s.....) prikiso!!! beje labai blogas Lakme sampunas verysad.gif  verysad.gif
stai info apie parduotuve

tai cia ne sita schmoll.gif Kamvilos Naugarduko 27.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 09 21, 12:08)
rytoj nueisiu
nes čia prie darbo


Bajm, ar buvai parduotuveje, ka ten gero matei blush2.gif ka??
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 27, 11:07)
Bajm, ar buvai parduotuveje, ka ten gero matei  blush2.gif  ka??



buvau
1. pardavėja vėpla
2. dėl vaško, naudojamo be juostelių, taip ir neišsiaiškinau. Pagal anglų kalbos aprašymą supratau, kad juostelių nereikia. Tuo tarpu pardavėja nežino doh.gif Šiaip vaško yra įvairių rūšių. Visi berods firmos Starpil. Šios firmos vašką esu turėjus skardinėje, tai lievas buvo, neįmanoma nuplauti. Yra vaško kassetėse, vaško po 1 kg (kaina 29-31 Lt), podepiliacinių priemonių (servetėlės vaško likučiams nuvalyti, kremas po depiliacijos, plaukų augimą stabdanti priemonė), taip pat juostelės ir kitoks šūds depiliacijai.
3. yra priemonių veido odos priežiūrai (kremai paakiams, veidui, kaukės, pieneliai, tonikai) kelių firmų, viena iš jų Aquatenale, aš ją esu naudojus nebloga. Yra normaliose pakuotėse, netgi yra kelios priemonės mažose kaip testeriai pakuotėse, yra didelėse (čia salonams).
4. yra šampūnai, plaukų dažai, visokios putos, aliejukai (Lakme, CEHKO, Alfapar, kt. firmų). pvz. pasižiūrėjau CEHKO dažomasis plaukų kremas 7,10 Lt. Tai pigiau negu Pallete lotuliukas.gif dar žiūrėjau šampūnus plaukams, tai yra visai pigių 20Lt už 1 litrą.
5. dar yra šukos, šepečiai, bigudi, įrankiai manikiūrui
Atsakyti
nu ir issamiai tu cia isdestei 4u.gif
kaip busiu netoli uzeisu ir as, dar del to vasko be juosteliu, nes tada kazkaip net nespejau paskaityti kas parasyta doh.gif
Atsakyti
Knisau knisau ir niekaip neradau, kurioj temoj vasarą viena forumietė rašė apie namš sąlygomis naudoti tinkamą lazerį is Anglijos, jai jį draugė žadėjo parvežt. Žadėjo atsiliepimų, o ir man klaikiai smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 09 26, 13:53)
g.gif net nežinau ką ir bepasakyt, gal kokia alergija pasidarė, jei gali pabandyk pakeisti muilą. O gal dar į ką nors sureagavo, vaistai, baseinas, augalai... nežinau  unsure.gif

Suprantu jei butu koks pigus ir prastas muilas, bet sunaudojau visa Weleda muila... g.gif Juk skaitosi geras...nuo tada ir itarimai kilo... g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 09 27, 19:08)
Knisau knisau ir niekaip neradau, kurioj temoj vasarą viena forumietė rašė apie namš sąlygomis naudoti tinkamą lazerį is Anglijos, jai jį draugė žadėjo parvežt. Žadėjo atsiliepimų, o ir man klaikiai smalsu  ax.gif


Aha, aha, man irgi baisėlaiusiai įdomu smile.gif Jau net buvau per e-bay užsisakius, bet, laimei, kiti daugiau pasiūlė aukcione smile.gif Reiktų pirmiau išsiaiškinti smulkmenas...
Netgi norėjau atskirą temą užvesti atsiliepimams ir realaus poveikio išsiaiškinimui... Taigi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 09 27, 20:12)
Suprantu jei butu koks pigus ir prastas muilas, bet sunaudojau visa Weleda muila... g.gif  Juk skaitosi geras...nuo tada ir itarimai kilo... g.gif  blink.gif

Gali buti ir labai geras, bet tau gali netikt mirksiukas.gif
As irgi alergiska muilams ir atradau ta kuris man tinka: Dove ir Johnsons, onuo visu kitu, kad ir kokie brangus ir geri skaitosi oda parausta ir sauseja schmoll.gif
Atsakyti


QUOTE(himalaia @ 2006 09 27, 21:02)
Aha, aha, man irgi baisėlaiusiai įdomu smile.gif Jau net buvau per e-bay užsisakius, bet, laimei, kiti daugiau pasiūlė aukcione smile.gif Reiktų pirmiau išsiaiškinti smulkmenas...

as kazkodel labai skeptiskai ziuriu i tokius "naminius" aparatus!!
tad noreciau isgirsti nuomone kas jau naudojo ir kokie pasiekimai g.gif
Atsakyti