Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

O kiek kainavo jei ne paslatis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 20, 10:06)
O kiek kainavo jei ne paslatis?  ax.gif

apie 17lt.250ml.
Atsakyti
As turiu stai toki Veetuser posted image, pirktas ne LT, tikra nesamone doh.gif Jau geriau elektrini, biski paskades ir praeis rolleyes.gif
Atsakyti
ar niekas nepirko vasko kosmetikos parduotuve prie mindaugo maximos? ten alia parduoda kosmetika skirta profesionalams!! tai vasko blink.gif kalnai!!! tik va del elastinio nieko negalejo pasakyti!!!yra tokie kilograminiai pokai, bet neparasyta kad elastic verysad.gif o pardaveja nezino!!! vasko kaseciu irgi pilna!!siaip vaskas gal kokiu 5 skoniu, persikinis, sokoladinis............. lotuliukas.gif
vat tas pokas mane vilioja kilograminis, nes vieno vasko spalva typ top kaip pas mano kosmetologe, tai mastau gal cia tas ir yra g.gif bet jei ten ne elastinis tai as tada is jo kiba zvakes lipdysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 21, 12:47)
ar niekas nepirko vasko kosmetikos parduotuve prie mindaugo maximos? ten alia parduoda kosmetika skirta profesionalams!! tai vasko  blink.gif  kalnai!!! tik va del elastinio nieko negalejo pasakyti!!!yra tokie kilograminiai pokai, bet neparasyta kad elastic  verysad.gif  o pardaveja nezino!!! vasko kaseciu irgi pilna!!siaip vaskas gal kokiu 5 skoniu, persikinis, sokoladinis............. lotuliukas.gif 
vat tas pokas mane vilioja kilograminis, nes vieno vasko spalva typ top kaip pas mano kosmetologe, tai mastau gal cia tas ir yra  g.gif  bet jei ten ne elastinis tai as tada is jo kiba zvakes lipdysiu  doh.gif



čia kur konkrečiai paaiškink?
Atsakyti
aiskinu:
jei vaziuoji mindaugo gatve link maximos (na ta vienpuse gatve) tai desineje puseje maxima , o kareje polic komisariatas, dar tiesiai kitas pastatas komisariato puseje yra toks naujas namas, ten berods sporto klubas yra, paskui yra kazkokia remu parduotuve ir salia jos ta kosmetika (tiesiog priesai maximos alkoholio skyriaus vitrinas, tik kitoj gatves pusej)!!! viskas viename pastate, nuo gatves puses pukiai matosi vitrinos
jei busi ten pasidomek dar karteli (del manes) apie ta vaska kur kilogramais supakuotas pliiiizzzz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 21, 13:05)
aiskinu:
jei vaziuoji mindaugo gatve link maximos (na ta vienpuse gatve) tai desineje puseje maxima , o kareje polic komisariatas, dar tiesiai kitas pastatas komisariato puseje yra toks naujas namas, ten berods sporto klubas yra, paskui yra kazkokia remu parduotuve ir salia jos ta kosmetika (tiesiog priesai maximos alkoholio skyriaus vitrinas, tik kitoj gatves pusej)!!! viskas viename pastate, nuo gatves puses pukiai matosi vitrinos
jei busi ten pasidomek dar karteli (del manes) apie ta vaska kur kilogramais supakuotas pliiiizzzz  4u.gif



rytoj nueisiu
nes čia prie darbo

o kas ten dar be vaško parduodama?
Atsakyti
sampunai, kondic, kaukes ir pan
dazia plaukams
taip pat visokie pribumbasai prei depiliacijos, tie sildytuvai, lopetels
dekoratyvines kosmetikos biksi
nu zodziu, pamatysi
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 21, 13:16)
sampunai, kondic, kaukes ir pan
dazia plaukams
taip pat visokie pribumbasai prei depiliacijos, tie sildytuvai, lopetels
dekoratyvines kosmetikos biksi
nu zodziu, pamatysi

ar cia tik nebus Kamvilos parduotuve g.gif sitam salone duoda nuolaidos kuponus.pvz.uz bikini depiliacija 20lt.ceki duoda,su kuriuo gali iki puse kainos apmoketi.
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 09 22, 08:15)
ar cia tik nebus Kamvilos parduotuve  g.gif sitam salone duoda nuolaidos kuponus.pvz.uz bikini depiliacija 20lt.ceki duoda,su kuriuo gali iki puse kainos apmoketi.

g.gif g.gif nezinau nezinau, bet man cekio jokio deja deja nedave!!! o taip as jo nerciau!!!!tik lankstinuku apie sampunus (s.....) prikiso!!! beje labai blogas Lakme sampunas verysad.gif verysad.gif
stai info apie parduotuve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 22 rugsėjo 2006 - 09:34
man tokia beda atsitiko verysad.gif Kojas skutu peiliukais, na ilendu i vonia, pamuiluoju ir nuskutu, bet pastebejau, kad jos pasidare kazkokios keistos, net nemoku paaiskint, lyg plevele apsitrauke blush2.gif tokios slidzios blush2.gif ar oda tokia paglebus...Kitur taip nera..tai pamaniua kad gal nuo muilo, nes papigeisku ismuiluoju, nes nera laiko nusipirkt ka nors padoraus, o ir tiesa pasakius sunku issirinkt, tai griebiu kas po ranka papuola blush2.gif ar gali buti nuo to nelemto muilo, visgi, kol nuskuti, jis geriasi i oda ir sausina ja... verysad.gif nezinau, padekit...tikiuosi ka nors supratot, nemoku paaiskint padoriai.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 09 24, 20:42)
man tokia beda atsitiko  verysad.gif  Kojas skutu peiliukais, na ilendu i vonia, pamuiluoju ir nuskutu, bet pastebejau, kad jos pasidare kazkokios keistos, net nemoku paaiskint, lyg plevele apsitrauke blush2.gif  tokios slidzios  blush2.gif ar oda tokia paglebus...Kitur taip nera..tai pamaniua kad gal nuo muilo, nes papigeisku ismuiluoju, nes nera laiko nusipirkt ka nors padoraus, o ir tiesa pasakius sunku issirinkt, tai griebiu kas po ranka papuola blush2.gif  ar gali buti nuo to nelemto muilo, visgi, kol nuskuti, jis geriasi i oda ir sausina ja... verysad.gif  nezinau, padekit...tikiuosi ka nors supratot, nemoku paaiskint padoriai.. verysad.gif


Pabandykit po skutimosi kojas pasitept drėkinančiu kūno kremu 4u.gif
Atsakyti