Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

As kazkadatai bandziau su tuo vadinamu elastiniu vasku. Bet manaji reikejo pakaitinti mikrobangej...nelabai patiko schmoll.gif nes tai per karstas gaudavosi, tai atsildavo ir jau blogai tepdavosi... t.y. labai storai imdavosi ir vel reikdavo lekti ji sildyti... Taigi buvo sunku atitaikyti temperatura, kad nedegintu odos, o ir kartu palyginti plonu sluoksniu teptusi.

kita problema, kai paimi vasko su lopetele, tai jis nutysta....ir tie tysalai sustengsta, na bet poto juo surenki ir ismeti g.gif

Beje, as ji naudojau tik bikini sriciai, nes manau - tai geriausias budas salinti plaukelius butent ten blush2.gif o visur kitur - epiliatorius paprastas.

Griztant prie to vasko - jis man tikrai gerai nusilupdavo, t.y. nelikdavo jo daug....bet aisku kazkiek likdavo, o tam buvo spec. serveteles, kuriomis nusvalius nusivalo ir vaskas thumbup.gif Cia tai geras dalykas thumbup.gif

As tepdavau po viena ploteli ir stengdavausi ploniau (bet kaip iseidavo lotuliukas.gif ), truputi palaukdavau ir pirmyn bigsmile.gif Man tai matydavosi, kai jisai jau sustengsta, siek tiek palieti su pirstais ir taip pat jauciasi, kad kietas. Trukdavo gal keleta sekundziu, kol sustengdavo manasis. O isimti is dezutes, tai lengva budavo, nes ta 'banke' gan placiu kaklu, tai su medine lopetele ir kabini, tik kaip ir minejau....man jis nutysdavo kaip medus doh.gif Tai galu gale iseidavo voratinklis apie ta 'banke' lotuliukas.gif

Dabar isigyjau vaska, kuris kaip dantu pastos tuteleje, tai isspaudi kiek reikia ir tikrai maziau terliones su juo. Nei kaitinti nereikia ir jei pirstai aplimpa, tai su saltu vandeniu labai lengvai nusiplauna - taigi pasiruosiu vandens vonele. Vienas minusas - reikia klijuoti juosteles, kurioms labai priesinausi, bet dabar labai patenkinta - jos gerai prilimpa ir gerai rauna ir maziau terliones thumbup.gif

Tai jau tikriausiai to elastinio ir nepirksiu, tik idomu butu pabandyti vaskus, ant kuriu uzrasyta, kad bikini sriciai, nes manasis - tai viskam mirksiukas.gif Kazi kuo jie skiriasi?

Siaip tai reikia igudimo, praktikos, atidirbti stiliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2006 08 31, 00:35)
As kazkadatai bandziau su tuo vadinamu elastiniu vasku. Bet manaji reikejo pakaitinti mikrobangej...nelabai patiko  schmoll.gif  nes tai per karstas gaudavosi, tai atsildavo ir jau blogai tepdavosi... t.y. labai storai imdavosi ir vel reikdavo lekti ji sildyti... Taigi buvo sunku atitaikyti temperatura, kad nedegintu odos, o ir kartu palyginti plonu sluoksniu teptusi.

kita problema, kai paimi vasko su lopetele, tai jis nutysta....ir tie tysalai sustengsta, na bet poto juo surenki ir ismeti  g.gif

Beje, as ji naudojau tik bikini sriciai, nes manau - tai geriausias budas salinti plaukelius butent ten  blush2.gif o visur kitur - epiliatorius paprastas.

Griztant prie to vasko - jis man tikrai gerai nusilupdavo, t.y. nelikdavo jo daug....bet aisku kazkiek likdavo, o tam buvo spec. serveteles, kuriomis nusvalius nusivalo ir vaskas  thumbup.gif Cia tai geras dalykas  thumbup.gif

As tepdavau po viena ploteli ir stengdavausi ploniau (bet kaip iseidavo  lotuliukas.gif ), truputi palaukdavau ir pirmyn  bigsmile.gif Man tai matydavosi, kai jisai jau sustengsta, siek tiek palieti su pirstais ir taip pat jauciasi, kad kietas. Trukdavo gal keleta sekundziu, kol sustengdavo manasis. O isimti is dezutes, tai lengva budavo, nes ta 'banke' gan placiu kaklu, tai su medine lopetele ir kabini, tik kaip ir minejau....man jis nutysdavo kaip medus  doh.gif Tai galu gale iseidavo voratinklis apie ta 'banke'  lotuliukas.gif

Dabar isigyjau vaska, kuris kaip dantu pastos tuteleje, tai isspaudi kiek reikia ir tikrai maziau terliones su juo. Nei kaitinti nereikia ir jei pirstai aplimpa, tai su saltu vandeniu labai lengvai nusiplauna - taigi pasiruosiu vandens vonele. Vienas minusas - reikia klijuoti juosteles, kurioms labai priesinausi, bet dabar labai patenkinta - jos gerai prilimpa ir gerai rauna ir maziau terliones  thumbup.gif

Tai jau tikriausiai to elastinio ir nepirksiu, tik idomu butu pabandyti vaskus, ant kuriu uzrasyta, kad bikini sriciai, nes manasis - tai viskam  mirksiukas.gif Kazi kuo jie skiriasi?

Siaip tai reikia igudimo, praktikos, atidirbti stiliu  ax.gif






maniskis irgi placioj skardinej, bet toks kietas, kad reik peili pakaitint kai isimineju, o mentele pakabint tai be sansu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(givenchy @ 2006 08 31, 08:07)
maniskis irgi placioj skardinej, bet toks kietas, kad reik peili pakaitint kai isimineju, o mentele pakabint tai be sansu schmoll.gif

tai gal pakaitinti reikia bigsmile.gif as nusipirkau silta vaska,bet dar neisbandziau blush2.gif ten parasyta,kad reikia mikrobangej pakaitinti,o paskui i verdanti vandeni istatyti mirksiukas.gif kai pabandysiu,butinai parasysiu
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 08 31, 08:21)
tai gal pakaitinti reikia  bigsmile.gif  as nusipirkau silta vaska,bet dar neisbandziau  blush2.gif ten parasyta,kad reikia mikrobangej pakaitinti,o paskui i verdanti vandeni istatyti  mirksiukas.gif kai pabandysiu,butinai parasysiu



na ir as taip pagalvojau, bet kaip ja pakaitint? kiek zinau i mikrobange metaliniu daiktu geriau nedet, o skardine tai metaline g.gif
ir negi kaskart kaitinsi visus 800ml? g.gif
Atsakyti
QUOTE(givenchy @ 2006 08 31, 09:17)
na ir as taip pagalvojau, bet kaip ja pakaitint? kiek zinau i mikrobange metaliniu daiktu geriau nedet, o skardine tai metaline  g.gif
ir negi kaskart kaitinsi visus 800ml?  g.gif

as dar paskaiciau instrukcija savojo blush2.gif tai pasirodo,reikia arba mikrobangej 15sek.800w iki igaus skysto medaus konsistencija.ARBA istatyti i verdanti vandeni ir pavirinti 10min.tik kad vandens i vaska nepatektu mirksiukas.gif pas mane BYLY 250ml.bet tau gal netinka si instrukcija g.gif
Atsakyti
As turejau irgi nemaza kieki - gal apie 500ml g.gif ir visada visa kaitindavau, bet buvo plastmasineje 'bankej'.

Givenchy gal tu pabandyk, kaip rasei - atsipjaut su pakaitintu peiliu kiek mazdaug galvoji sunaudosi per karta, sudeti i koki indeli tinkama naudoti mikrobangu krosny ir nereiks ilgai virinti viso kiekio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 15:06)
Iš pradžių tai man irgi nesąmonė buvo, nes vašką tepiau ant vieno ploto kelis sykius- atseit lygindavau doh.gif Po to išbandžiau vienu sykiu, greit užtepu vašką, gaunasi neplati juostelė, tuomet gerai ir nusiplėšia, nes kai per plačiai- tai man irgi per pusę plyšdavo ir pan. Dar kai jau per storai užtepu irgi nusiplėšia ne visa. Nes kažkuri irgi buvo rašiusi, kad reikia vašką tepti nedideliais ploteliais  bigsmile.gif Na manau, kai labiau įgusiu, išsityrinėsiu kaip geriau, viskas bus čiki  thumbup.gif Tik vat minusas didžiausias, kad ant kojų lieka vaško, kuris su spec. kremais nelabai pasišalina  doh.gif



QUOTE(prieblanda @ 2006 06 01, 15:14)
Aha, bandžiau ir aš mažesniais ploteliais tept, bet jau taip ilgai trunka, o ir ne viską išrauna, aj, vienžo ne mano nosiai šitas dalykas laugh.gif  doh.gif

Vaško likutukai nusivalo su vaikišku aliejum kuo puikiausiai. Kažkada net jo neturėjau, tai paprastu saulėgrąžų aliejumi šiek tiek pazulinusi nugramdžiau  ax.gif



QUOTE(Bajm @ 2006 06 16, 15:57)
aš irgi visai negimdžius

saukau, svarbiausia nusiteikimas ir noras
primenu, nesidepiliuokit vašku prieš ir per  mmm, taip pat rytais - tada kūnas būna jautrus

geriausia vakare

Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2006 08 31, 16:06)
As turejau irgi nemaza kieki - gal apie 500ml  g.gif ir visada visa kaitindavau, bet buvo plastmasineje 'bankej'.

Givenchy gal tu pabandyk, kaip rasei - atsipjaut su pakaitintu peiliu kiek mazdaug galvoji sunaudosi per karta, sudeti i koki indeli tinkama naudoti mikrobangu krosny ir nereiks ilgai virinti viso kiekio  doh.gif



tai taip ir darysiu, kol sugalvosiu ka nors gudriau blush2.gif
tik man ant virykles patogiau - islydai, sumazini kaitra, kad palaikytu vienoda mase ir vargsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2006 08 31, 00:35)
Dabar isigyjau vaska, kuris kaip dantu pastos tuteleje, tai isspaudi kiek reikia ir tikrai maziau terliones su juo. Nei kaitinti nereikia ir jei pirstai aplimpa, tai su saltu vandeniu labai lengvai nusiplauna - taigi pasiruosiu vandens vonele. Vienas minusas - reikia klijuoti juosteles, kurioms labai priesinausi, bet dabar labai patenkinta - jos gerai prilimpa ir gerai rauna ir maziau terliones  thumbup.gif

O kur tokio vaško pirkt?? g.gif Ir kaip jis vadinasi/atrodo?... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shaila @ 2006 09 02, 17:55)
O kur tokio vaško pirkt?? g.gif  Ir kaip jis vadinasi/atrodo?... 4u.gif


Sally Hansen saltas vaskas, bet kur pirkti Lt nelabai zinau g.gif

O atrodo sitaip http://public.fotki....s/dsc04041.html

4u.gif
Atsakyti


QUOTE(pagrandukasss @ 2006 08 31, 07:21)
as nusipirkau silta vaska

silta vaska?? labai idomu g.gif as kazkaip nieko negirdejusi apie ji!!
gal galima butu pavadinima suzinoti ir kur pirkai (jei tai vyko Lt?)
acius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 09 08, 13:28)
silta vaska?? labai idomu  g.gif  as kazkaip nieko negirdejusi apie ji!!
gal galima butu pavadinima suzinoti ir kur pirkai (jei tai vyko Lt?) 
acius  4u.gif

pirkau Kosmadoj BYLY depiliacinis siltas vaskas indelyje.
Atsakyti