Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

Pasiskaitykit, merginos, kad daugiau žinotumėt. Antireklamos nedarau, tik informuoju smile.gif Pati galvoju tokį aparatą įsigyt, tik kaip įsitikint, kad jis veiksmingas?
http://www.reginospa...les/page007.htm
Atsakyti
Tai kad nieko tam puslapyje naujo ir neparašyta. Aš pati dariausi procedūras pas vilniaus spa gydytoją, galiu tik pasakyt, kad man veiksminga, nes žinau kad šviesių plaukų tai nepašalina, nes tik tamsūs plaukeliai sugeria lazerio spindulį ir tokiu būdu suverda. Jau kaip ir rašiau, kad padarius 4-6 procedūras, kas pusmetį reiktų kartoti, jau nebe 4-6 o kartą, ar pagal situaciją kaip tie plaukeliai vėl atauga. Dėl neveiksmingumo tai gydytoja kaip ir paaiškino - per plonas ar šviesus plaukas - bet tokie paprastai nelabai ir matosi, arba tenka juos išpešioti. Jei nėra daug tų plaukelių iš viso tai tokios procedūros labai jau brangiai atsieina. Na bet žinoma, čia kaip kam. Gerai, kad yra galimnybė rinktis, pagal poreikį ir kišenę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 08 12, 22:40)
Tai kad nieko tam puslapyje naujo ir neparašyta. Aš pati dariausi procedūras pas vilniaus spa gydytoją, galiu tik pasakyt, kad man veiksminga, nes žinau kad šviesių plaukų tai nepašalina, nes tik tamsūs plaukeliai sugeria lazerio spindulį ir tokiu būdu suverda. Jau kaip ir rašiau, kad padarius 4-6 procedūras, kas pusmetį reiktų kartoti, jau nebe 4-6 o kartą, ar pagal situaciją kaip tie plaukeliai vėl atauga. Dėl neveiksmingumo tai gydytoja kaip ir paaiškino - per plonas ar šviesus plaukas - bet tokie paprastai nelabai ir matosi, arba tenka juos išpešioti. Jei nėra daug tų plaukelių iš viso tai tokios procedūros labai jau brangiai atsieina. Na bet žinoma, čia kaip kam. Gerai, kad yra galimnybė rinktis, pagal poreikį ir kišenę  4u.gif


Jūs teisi, tačiau kiek domėjausi, daugelis lazeriu plaukus šalinančių įstaigų neužsimena, kad procedūrą reiks kartoti nuolat. Tiesiog parašo, jog veiksminga apie 5 metus, o gali ir iš viso nebeataugti. Na, bet čia jau atskira lazerio tema tam yra smile.gif
Atsakyti
Nežinau aišku kaip kitur, bet man pasakė, kad reikės pakartoti. O kad jie atauga galiu pasakyti pati - atauga, nes praėjo 3-4 metai ir tikrai jie vėl po truputį grįžta į tas pačias "vėžes". Na gal žinoma kai kurie jų jau ir visai susinaikino. Svarbiausia, kad gydytojai nutyli tokius dalykus kaip pakartojimą ir ataugimą, jie tarp kitko pasako tik kad reikės ne vienos procedūros, tikros situacijos turbūt niekas neišdėstys, nes juk komerciniai dalykai visdėlto smile.gif Kaip ir antireklama, o sumos tai tikrai nemažos.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Gal kuri esat isbandziusi depiliacija cukraus pasta? Idomu butu suzinoti kokios kainos ir kokiuose salonuose Vilniuj tokia depiliacija daro smile.gif Praeito antradienio lietrycio priede "Sveikatos gidas" siek tiek apie tai rase, bet pamirsau kaip salonas vadinasi doh.gif , o laikrascio neberandu ax.gif
Aciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes super mamos 4u.gif
noreciau pagalbos ir informacijos jei kam nebus sunku smile.gif esu nevietine ir isvis pasiilgus leituveles jau 10meteliu cia nebuvau,gal zinote kur Saiuliu mieste atlieka kuno plaukeliu salinimus? uzaugau ne cia o cia viskas kitaip nei rusijoje : unsure.gif net ir mados pasirodo kitokios. buvom su panelem pirtyje lietuvoj todel supratau kad jauciuosi kaip kokia laukinuke, nors salinu plaukelius nuo bikini zonos bet toli grazu ne taip kaip jus lietuvoje, tada gal patartumet ir informacijos truputuka? blush2.gif apie kainas ir adresiukus jei nesunku.nieko neradau pati ieskodama internete...
Atsakyti
QUOTE(minkstute @ 2006 08 21, 15:13)
sveikutes super mamos 4u.gif
noreciau pagalbos ir informacijos jei kam nebus sunku  smile.gif esu nevietine ir isvis pasiilgus leituveles jau 10meteliu cia nebuvau,gal zinote kur Saiuliu mieste atlieka kuno plaukeliu salinimus? uzaugau ne cia o cia viskas kitaip nei rusijoje : unsure.gif net ir mados pasirodo kitokios. buvom su panelem pirtyje lietuvoj todel supratau kad jauciuosi kaip kokia laukinuke, nors salinu plaukelius nuo bikini zonos bet toli grazu ne taip kaip jus lietuvoje, tada gal patartumet ir informacijos truputuka?  blush2.gif  apie kainas ir adresiukus jei nesunku.nieko neradau pati ieskodama internete...

Siulyciau nueiti i grozio skyreli, ten nemazai apie tai rasyta, yra ir adresiukai, kainos, rekomendacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
o dar norėjau suzinot kur yra pirkti elastinio vaško?ir kokios firmos?
Atsakyti
Mergytes, kurios depiliuojates elastiniu vasku, prasau pasidalinkite patirtim bigsmile.gif As vakar pabandziau, tai galiu pasakyti tik tiek - tragedija blush2.gif Jau vien kiek kantrybes reikia, kad ta vaska is dezutes iskrapstytum mad.gif bet cia dar ne blogiausia, paskui pirstai apsivele schmoll.gif (gal per anksti vis taikiausi ta vaska nuplesti g.gif) nuo koju irgi vos nugremziau doh.gif Kaip storai jus tepat? Nes man jei sluoksnis plonesnis tai beveik visas taip ir lieka ant koju mad.gif Prasikankinau minimum pora valandu, bet taip nieko doro ir nenuveikiau blink.gif unsure.gif Taigi kaip jus paruosiat oda depiliacijai? Kokiais ploteliais ir kaip storai tepat vaska? Ar ilgai "stingdot"? Tepat po viena ploteli ar iskart kelis "paruosiat"? Kaip nugremziat vasko likucius? Labai noreciau ismokti atlikt sita procedura, nes man ji buvo visai neskausminga ax.gif (negti bikinio srity buvo galima kentet blush2.gif ) Taigi labai prasau pasidalinkit savo gudrybem blush2.gif Aciu is anksto 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moca @ 2006 08 24, 21:51)
o dar norėjau suzinot kur yra pirkti elastinio vaško?ir kokios firmos?



Moca, elastiniu vasku "Solvestela" prekiauja, Jasinskio 3-13. Pirkau dezutej, nes maisuose ispakuoto neturejo. Dezute 800 ml, uzrasyta Elastic, italu gamybos.
Atsakyti
user posted image
Pabandziau vasko juosteles veet,bet kojom ,tai daug laiko uzima,na jei reikia skubiai.Galvoju Veet "Rasera" nusipirkt pabandymui,gal kas naudojate?
Atsakyti
papasakokit ir man. nusipirkau vaska bet visai nenutuokiu kaip juo naudotis , nes instrukcijos jokios nera. jis tokioj paprastoj metalinei dezutei, kaip koncervuoti abrikosai smile.gif parasykit kaip ji kaitint ir visa depiliavimo procesa
Atsakyti
atrodo niekas nenori atskleisi siu paslapciu sad.gif as jau kelias dienas laukiu cry.gif
Atsakyti