Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

sveikutes,
prisiskaiciau daug ir visko rolleyes.gif
pati depiliavimu uzsiimu tikrai senai ir esu isbandzius beveik visus budus. bet dabar susidomejau tuo elastiniu vasku unsure.gif
taigi kreipiuosi i Kaunietes, gal vis delto issiaiskinot kur jo galima butu isigyti Kaune??? ax.gif
Atsakyti
Gal bandet ziuret Femina Bona parduotuvese J. Gruodzio ir Dauksos gatvese???? ax.gif
Atsakyti
Tos BYLY depiliacinės juostelės kažkoks pravalas gun_rifle.gif tik gaila išmestų į balą pinigų huh.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 30, 15:32)
Tos BYLY depiliacinės juostelės kažkoks pravalas gun_rifle.gif  tik gaila išmestų į balą pinigų    huh.gif

Kokios būtent? skirtos veidui, kojoms? Nes aš bikini pešiojaus su BYLY vaško juostelėm, skirtom veidui ir labai gerai viską išrovė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 30, 16:27)
Kokios būtent? skirtos veidui, kojoms? Nes aš bikini pešiojaus su BYLY vaško juostelėm, skirtom veidui ir labai gerai viską išrovė rolleyes.gif


kojoms. nežinau, tas vaškas pasilieka ant kūno ir visiškai nieko neišrauna, prisideda papildoma problema - kaip nukrapštyti poto tą vašką blink.gif
gal kažką ne taip darau.. g.gif
Atsakyti
O man kaip tik puikiai nusivalo su aliejuku ar nuplaunu su vandeniu, Byly vaško likučius. mastau.gif
O gal kas bandėt Strep vaško juosteles bigsmile.gif Kažin kaip jos,ar nusiplauna poto ?
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 07 30, 18:31)
O man kaip tik puikiai nusivalo su aliejuku ar nuplaunu su vandeniu, Byly vaško likučius.  mastau.gif
O gal kas bandėt Strep vaško juosteles  bigsmile.gif Kažin kaip jos,ar nusiplauna poto ?

strep vasko juosteles tai su aliejukais reikia gramdyt...beje pastebejau, kad nuplesimo sekme priklauso nuo plaukeliu augimo krypties..pvz pas mane ant slaunu dalis auga i apacia, dalis i virsu, dalis i sona... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 07 30, 18:41)
strep vasko juosteles tai su aliejukais reikia gramdyt...beje pastebejau, kad nuplesimo sekme priklauso nuo plaukeliu augimo krypties..pvz pas mane ant slaunu dalis auga i apacia, dalis i virsu, dalis i sona... blink.gif  lotuliukas.gif

O nenusiplauna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 07 30, 19:47)
O nenusiplauna?  ax.gif

nea nenusiplauna...kazkada teko ir kepimo alieju panaudot kad nusigramdytu, nes jokio kosmetinio neturejau lotuliukas.gif siap ten buna idetos dvejos serveteles, skirtos likuciu nuvalymui, tik kad nelabai ju uztenka man.
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 30, 17:10)
kojoms. nežinau, tas vaškas pasilieka ant kūno ir visiškai nieko neišrauna, prisideda papildoma problema - kaip nukrapštyti poto tą vašką  blink.gif
gal kažką ne taip darau.. g.gif

Man tai viską labai gerai išrauna,tik nereik per ilgų užsiaugint ax.gif O vaškas labai gerai su tom servetėlėm nusivalo, jokių likučių nelieka, pakelyje trys servetėlės, o aš tik vieną sunaudoju, greit aš jų visą kalną turėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 31, 11:24)
Man tai viską labai gerai išrauna,tik nereik per ilgų užsiaugint  ax.gif O vaškas labai gerai su tom servetėlėm nusivalo, jokių likučių nelieka, pakelyje trys servetėlės, o aš tik vieną sunaudoju, greit aš jų visą kalną turėsiu  doh.gif


tai neilgi biggrin.gif po depiliacijos depiliaciniu kremu laukiau kol išlįs 3-4 mm mirksiukas.gif
na aš kai vis pabandau pabandau, tai man ir tų servetėlių daug prireikia. nu ne man, nemoku doh.gif geriau jau su depiliaciniu kremu tepliotis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2006 07 30, 11:40)
sveikutes,
prisiskaiciau daug ir visko  rolleyes.gif
pati depiliavimu uzsiimu tikrai senai ir esu isbandzius beveik visus budus. bet dabar susidomejau tuo elastiniu vasku  unsure.gif
taigi kreipiuosi i Kaunietes, gal vis delto issiaiskinot kur jo galima butu isigyti Kaune???    ax.gif


As jau irgi pastebejau, kad geru vietu neisduoda verysad.gif unsure.gif
Atsakyti