Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(vita82 @ 2006 07 25, 10:56)
O tau ranku plaukeliai neiaugineja?  blush2.gif


Nea, neiaugineja jokie plaukeliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2006 07 24, 13:06)
Sveikos,

vakar nusipirkau "kankinimo aparatą"..., kitaip sakant epiliatorių-depiliatorių. Tai vakar išbandžiau - epiliavau kojas, eikit sau, skauuuuda, nors ir su visais skausmą nažinančiaus "šaldikliais", bet vis tiek skauda. Šiandien kojų oda kažkokia jautri, bijau, kad neįaugtų plaukeliai ir kojų neišbertų raudonais taškeliais.
Papasakokit iš patirties kuri nors apie epiliatorius ir kaip jums su jais sekasi "susidraugauti" smile.gif


mano 'susidraugavimo su epiliatorium istorija' blush2.gif
is pradziu dalimis per kelias dienas nusiroviau plaukus su vasko juostelem. po to su epiliatorium pradejau isrovineti pavienius ataugancius plaukelius, mazdaug kas 3 dienas...kuo toliau, tuo maziau skauda, ataugineja maziau plaukeliu ir laiko tarpai tarp tu pavieniu plauku epiliavimo mazeja...veliau nusiepiliavau ir bikini zona..irgi po truputi, per kelias dienas...ranku negaliu iki siol su epiliatorium epiluot...vis dar ziauriai skauda...saldymas man visa nepadeda, atrodo, kad tik dar labiau suerzina oda...taigi, mano paslaptis - epiliuoti po truputi, po keleta plaukeliu smile.gif
su vasku man daug maziau skauda, bet kad labai brangiai kainuoja, neapsimoka visai...
Atsakyti
sveikutes, noriu patarimo biggrin.gif

planuoju pirkti epiliatoriu tik va, nezinau kuris geriausias doh.gif

ar jus viena galvute nusiskutat kojas, pazastis ir bikini zona ar skirtingomis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 07 26, 10:09)
sveikutes, noriu patarimo  biggrin.gif

planuoju pirkti epiliatoriu tik va, nezinau kuris geriausias  doh.gif

ar jus viena galvute nusiskutat kojas, pazastis ir bikini zona ar skirtingomis  mirksiukas.gif


Aš naudoju PHILIPS Sensitive. Viena galvute skutu visas vietas, iškyrus bikini, kurį depiliuoju pincetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 07 24, 17:05)

Tik aš vis susimąstau: o kaip bus nėštumo metu? Ar tada bus galima? Nes instrukcijoj parašyta, jog pradėti epiliatorium šienaut laukiantis negalima, o jei jau esi pripratus? Baisu ir pagalvot, kad ir vėl reikėtų po nėštumo iš naujo pratintis  doh.gif


Aisku, kad galima depiliuotis nestupo metu. Pradeti gal ir negalima, del skausmo. Bet jei esi pratusi, tai nestumas nemaisho biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 26, 10:39)
Aš naudoju PHILIPS Sensitive. Viena galvute skutu visas vietas, iškyrus bikini, kurį depiliuoju pincetu  doh.gif


O pas mane paprastas PHILIPS
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 07 26, 10:09)
sveikutes, noriu patarimo  biggrin.gif

planuoju pirkti epiliatoriu tik va, nezinau kuris geriausias  doh.gif

ar jus viena galvute nusiskutat kojas, pazastis ir bikini zona ar skirtingomis  mirksiukas.gif

Su ta pačia galvute ir kojas, ir bikini skutu, nors dabar pradėjau epiliuot, kaip ir kojas.
Bet pvz. BRAUN'as turi tik vieną skutimo galvutę komplekte ir dvi, kurias rauna plaukelius 4u.gif

Dabar pirkčiau PHILIPS'ą, nes jis net 1mm plaukelius pašalina, ne taip, kaip BRAUN'as doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 liepos 2006 - 11:16
as naudoju philips su tuo ledo konteineriu,tai nlb patinka,neviska nudepiliuoja ir greitai atsyla...na bet kenciu,nors isvis nemegstu situ aparatu lotuliukas.gif beje siandien einu antra karta pazstu depiliacijai vasku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 27, 12:13)
Dabar pirkčiau PHILIPS'ą, nes jis net 1mm plaukelius pašalina, ne taip, kaip BRAUN'as  doh.gif


Mano draugė turi kažkokį senesnį Braun`ą, tai irgi juo nėra patenkinta. Aš turiu Phillips, taip, jis dažniausiai išrauna tuos trumpesnius plaukelius (bet ar 1mm paima, aš negarantuoju), bet dar dažniau juos tiesiog nukerta, o tai tas pats kas ir skusti doh.gif Naujasis Braun to atseit nedaro, bet kokio ilgio paima irgi nežinau g.gif
Raportuokit kas žinot biggrin.gif
Atsakyti
Kojoms - Strep vaško juostelės, man labai gerai depiliuoja ir kojos švelnios išlieka ilgam... ax.gif
Pažastys - bandau kuo dažniau darytis grožio salone vašku ( pačiai namuose su tais pleistrais neišeina...), kai pritrūksta laiko/pinigų, pasinaudoju depiliaciniu kremu Vitaskin arba skustukais (stengiuosi kuo rečiau).
Bikini zona- tas pats depiliacinis kremas Vitaskin, morališkai ruošiuosi depiliacijai vašku... blink.gif

Vis žiūriu ir žiūriu į plaukus ant rankų: gal ir juos depiliuoti vašku? g.gif
Jie nėra tamsūs, yra šviesūs, bet...kažkokie ilgi..net nežinau, ką su rankom daryti??
Atsakyti
QUOTE(savanna @ 2006 07 27, 22:20)
Vis žiūriu ir žiūriu į plaukus ant rankų: gal ir juos depiliuoti vašku?  g.gif
Jie nėra tamsūs, yra šviesūs, bet...kažkokie ilgi..net nežinau, ką su rankom daryti??


Išgyvenot su tais plaukais iki dabar - išgyvensit ir ilgiau biggrin.gif O jei ne, tai padaugės dar vienu šienaujamu plotu doh.gif Dėl šios priežasties mano rankos vis dar natūraliai gauruotos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(savanna @ 2006 07 27, 21:20)
Vis žiūriu ir žiūriu į plaukus ant rankų: gal ir juos depiliuoti vašku?  g.gif
Jie nėra tamsūs, yra šviesūs, bet...kažkokie ilgi..net nežinau, ką su rankom daryti??

Aš per savo kvailumą pradėjau depiliuot rankas,tai ir vargstu dabar,nes turiu pastoviai depiliuot doh.gif
Atsakyti