Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

Paciai neteko susidurti ,bet girdejau jau ne is vienos,kad lazeriu plaukeliu lb gerai salina Kaune,vaiko ir motinos klinikoje.Kas daresi,sake,kad po mirmo karto dar siek tiek ataugo,bet zymiai maziau ir svelnesni,o po antro karto susitvarke pilnai,kainavo 400 lt.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 07 05, 16:46)
Paciai neteko susidurti ,bet girdejau jau ne is vienos,kad lazeriu plaukeliu lb gerai salina Kaune,vaiko ir motinos klinikoje.Kas daresi,sake,kad po mirmo karto dar siek tiek ataugo,bet zymiai maziau ir svelnesni,o po antro karto susitvarke pilnai,kainavo 400 lt.

400 Lt iš viso?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 07 05, 19:54)
400 Lt iš viso?


Ai, čia kaip kam, kitai gali ir po 6 kartų viskas iš naujo ataugti, visko būna, tai ir tie kartai individualūs, ir kaina. Kas ir abydna, kad gali tūkstantį ar daugiau LT išleisti, o vistiek ataugs kailis. Čia ne skalbimo mašina, ner garantijos... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 05 liepos 2006 - 21:07
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 18:08)
Solvesteloje (jei taip pavadinimą parašiau), Jasinskio 3-13. Bet ten būna, ad išperka ir kurį laiką nebūna  doh.gif Man atrodo, kad apie 30 Lt  g.gif


O gal zinote kur Kaune galima nusipirkti to elastinio vasko??? smile.gif
Atsakyti
klausykit,as esu depiliavusis vasku aps kosmetologe ir bikini,ir pazastis viena karta,noriu eiti pazastis antram kartui,nes patogu,netrugdo,bet man pasake kaikas,kad pazastyse yra lb dau kazkokiu liauku svarbiu ir ten truputy jas pajudinus galima susirgti veziu.ar kuri nors girdejote tai?ka manote? g.gif
Papildyta:
dar vienas dalykas.noriu pati isbandyti vaska,bet kazkaip bijau,ar nereikia to spec sildytuvo ir pan?maciau body shope parsidavineja akzkox vaskas ir tokie medziaginiai popereliai...jei nusipirkciau,nezinociau kaip elgtis... g.gif
Atsakyti
Sveikos,

vakar nusipirkau "kankinimo aparatą"..., kitaip sakant epiliatorių-depiliatorių. Tai vakar išbandžiau - epiliavau kojas, eikit sau, skauuuuda, nors ir su visais skausmą nažinančiaus "šaldikliais", bet vis tiek skauda. Šiandien kojų oda kažkokia jautri, bijau, kad neįaugtų plaukeliai ir kojų neišbertų raudonais taškeliais.
Papasakokit iš patirties kuri nors apie epiliatorius ir kaip jums su jais sekasi "susidraugauti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 07 24, 00:51)
klausykit,as esu depiliavusis vasku aps kosmetologe ir bikini,ir pazastis viena karta,noriu eiti pazastis antram kartui,nes patogu,netrugdo,bet man pasake kaikas,kad pazastyse yra lb dau kazkokiu liauku svarbiu ir ten truputy jas pajudinus galima susirgti veziu.ar kuri nors girdejote tai?ka manote?  g.gif
Papildyta:
dar vienas dalykas.noriu pati isbandyti  vaska,bet kazkaip bijau,ar nereikia to spec sildytuvo ir pan?maciau body shope parsidavineja akzkox vaskas ir tokie medziaginiai popereliai...jei nusipirkciau,nezinociau kaip elgtis...  g.gif


Dėl vėžio, kiek aš žinau, tai smarkiai perdėta. Pažastyse yra limfmazgiai, atsiranda ir juose vėžys, tačiau ne nuo depiliacijos vašku. Aišku, jei yra daugiau rizikos veiksnių , tai depiliacija labiau dirgina tas vietas ir tai galbūt ir gali turėti įtakos, bet nemanau, kad ji būtų esminė. Kur kas dažniau galit susilaukti kokios užsikimšusios prakaito liaukutės ar pan., bet tai ne vėžys. Jei kyla daugiau klausimų, kreipkitės savo gydytoją smile.gif
Vaškui šildyti būna specialūs šildytuvai, kai kas naudoja tuos pačius kur ir vaikams maisteliui šildyti, o aš paprasčiausiai į puoduką įpilu vandens, įstatau vaško kasetę ir tirpdau. Bent jau iš pradžių siūlau nepirkti to šildytuvo, nes gal jums terlionės su vašku namie nepatiks ir bus tik išmesti pinigai mirksiukas.gif

QUOTE(MamyteVK @ 2006 07 24, 14:06)
Sveikos,
vakar nusipirkau "kankinimo aparatą"..., kitaip sakant epiliatorių-depiliatorių. Tai vakar išbandžiau - epiliavau kojas, eikit sau, skauuuuda, nors ir su visais skausmą nažinančiaus "šaldikliais", bet vis tiek skauda. Šiandien kojų oda kažkokia jautri, bijau, kad neįaugtų plaukeliai ir kojų neišbertų raudonais taškeliais.
Papasakokit iš patirties kuri nors apie epiliatorius ir kaip jums su jais sekasi "susidraugauti"  smile.gif


Jei pirmą kartą su epiliatorium šienaujat, tai čia taip ir turi būti biggrin.gif Tiesą sakant, taip bus dar ilgai doh.gif Pirmais kartais skausmas toks aštrus, kad jokios "nuskausminančios" priemonės nepadeda (šaldymas, masažas, alkoholis biggrin.gif ). Na, nebent iš kur nors gautumėt tokį purškaliuką, kuris užšaldo iš viršaus (man tokiu gerklę išpurškė kai operavo anginą laugh.gif ). Labiau skauda prieš mėnesines ir kažkuriuo paros metu, bet man paros metas neturi įtakos.
Tačiau laikui bėgant priprasit prie skausmo (po kokių 2-3 mėn.). Aišku, jei paskui grįšit prie skutimo ar kitų depiliavimo būdų, kurie neišrauna plaukelių, tai ir vėl teks kankintis iš naujo doh.gif
Man po pirmos depiliacijos raudoni taškeliai neišnyko 4 dienas bigsmile.gif Dabar išnyksta per kelias valandas ar dieną (kol kas nelabai suprantu nuo ko tai priklauso).
Aš pirmą kartą ištvėriau nudepiliuoti tik pusę blauzdos lotuliukas.gif Dabar šienauju dar ir šlaunis bei pažastis. Prie bikini nebekišu nagų, nes įauginėja plaukeliai doh.gif Dabar jau beveik dveji metai, kai nebedarau "skutimo" pertraukų, tai plaukeliai tikrai daug kartų švelnesni, o ir su ataugusiais nebebaisu išeiti į miestą thumbup.gif Vienžo kankintis iš pradžių verta biggrin.gif

Tik aš vis susimąstau: o kaip bus nėštumo metu? Ar tada bus galima? Nes instrukcijoj parašyta, jog pradėti epiliatorium šienaut laukiantis negalima, o jei jau esi pripratus? Baisu ir pagalvot, kad ir vėl reikėtų po nėštumo iš naujo pratintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2006 07 24, 14:06)
Sveikos,

vakar nusipirkau "kankinimo aparatą"..., kitaip sakant epiliatorių-depiliatorių. Tai vakar išbandžiau - epiliavau kojas, eikit sau, skauuuuda, nors ir su visais skausmą nažinančiaus "šaldikliais", bet vis tiek skauda. Šiandien kojų oda kažkokia jautri, bijau, kad neįaugtų plaukeliai ir kojų neišbertų raudonais taškeliais.
Papasakokit iš patirties kuri nors apie epiliatorius ir kaip jums su jais sekasi "susidraugauti" smile.gif


ax.gif su tuo "daikčiuku" susidraugauji, kai kojos, t.y. oda pripranta ir neb taip skauda, aš po kurio laiko vėl pradėjau depiliuoti, tai galvojau nusišausiu nuo skausmo, o anksčiau net nemirksėdama nusidepiliuodavau mirksiukas.gif
po depiliacijos būtina pasitepti kremuku, skirtu po šios procedūros, kad oda atsigautų;
dėl įaugimo- bent man tai vienintelė priemonė-pilinguoti ir kuo dažniau (aš beveik kas vakarą tai darau) ir minkštinantis odą kremas ar aliejus.
sėkmės bandant susidraugauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą ir supratimą smile.gif.
Kadangi vakar epiliavausi tik pirmą kartą ir l.skaudėjo, tai ne visur gerai nušienavau, norėjau šiandien pakartoti procedūrą, bet nusprendžiau duoti atsigauti odai, todėl ryt vėl šienausiu...

O kokį kremą naudojate po epiliacijos???? Kokį galite rekomenduoti???
Atsakyti
as tai naudoju johnsons baby ta po depiliacijos.negaliu pasakyti,kad jis letina augima,bet jis skaniai kvepia ir nuramina kojas,yra gan riebus,kad kojos pasimaitintu ir nepleiskanotu,bet siaip jei neturiu tai perdaug nesikremtu,bet koki losjona isitrinu smile.gif
Atsakyti
Man skaudziausia depiliuotis rankas doh.gif vis negaliu priprasti prie to skausmelio biggrin.gif dar labai skaudejo depiliuojant pirmus kartus pazastis...bet dabar jau isvis neskauda, nes plaukeliai atauga ploni ir retesni...dziaugiuosi, kad nebereikia ju skusti kasdiena, uztenka nusidepiliuoti pora kartu per savaite ir pazastys buna svelnios thumbup.gif kojas depiliuoti isvis neskauda, siaip pas mane koju plaukeliai visada buvo labai sviesus ir ploni... net ir kai skusdavau jie ataugdavo sviesus ir ploni. ax.gif depiliuojant tai isvis beveik niekas neatauga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 07 25, 00:29)
Man skaudziausia depiliuotis rankas  doh.gif vis negaliu priprasti prie to skausmelio biggrin.gif dar labai skaudejo depiliuojant pirmus kartus pazastis...bet dabar jau isvis neskauda, nes plaukeliai atauga ploni ir retesni...dziaugiuosi, kad nebereikia ju skusti kasdiena, uztenka nusidepiliuoti pora kartu per savaite ir pazastys buna svelnios  thumbup.gif kojas depiliuoti isvis neskauda, siaip pas mane koju plaukeliai visada buvo labai sviesus ir ploni... net ir kai skusdavau jie ataugdavo sviesus ir ploni.  ax.gif depiliuojant tai isvis beveik niekas neatauga  biggrin.gif

O tau ranku plaukeliai neiaugineja? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 25 liepos 2006 - 10:58