Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

[quote=Laimė,2006 06 28, 07:04]
Merginos, o gal kuri žinote kur Kaune galima būtų nusipirkti elastinio vaško? g.gif
Papildyta:
Tynka, gal tau kas atsakė, nes matau, kad tu kaunietė ax.gif

nea, vis dar nezinau, kur gauti, ieskau...
Atsakyti
[quote=Tynka,2006 06 28, 10:21]
[quote=Laimė,2006 06 28, 07:04]
Merginos, o gal kuri žinote kur Kaune galima būtų nusipirkti elastinio vaško? g.gif
Papildyta:
Tynka, gal tau kas atsakė, nes matau, kad tu kaunietė ax.gif

nea, vis dar nezinau, kur gauti, ieskau...
[/quote]

Mickevičiaus g-vėje, Gundoje ir Nagavitoje (Savanorių pr.) jau kieno nors žiūrėta?
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 06 28, 10:04)
Jei neturi endokrininių problemų siūlyčiau juos šalinti lazeriu, nes tada tikrai neatauga. Tiesa, būdas brangus ir neužtenka vieno karto, reikia 2-3k.
Jei turi problemų su skydliauke ir etc., tai šalink vašku. Tikrai nepakenks.
Ši informacija iš Odos ir lazerinės chirurgijos centro gydytojos lūpų ax.gif

Laimė, o gal žinai kiek tiksliai ar maždaug kainuoja plaukelių šalinimas lazeriu?
Atsakyti

Labas,
Aš noriu sužinoti ar kiekvienam kosmetologiniam atlieka depiliavimo proceduras? Zinau, kad užsienyje kosmetologijos kabinetuose atlieka ir bikini zonos depiliaciją?O kaip pas mus?
Papildyta:
Na čia ir vėl aš
Noriu dar sužinoti kur Kaune atlieka bikini depiliaciją?ir kiek tai kainuoja?Nes vasara, o dažnai darbuojantis peiliukais labai susierzina oda. Iš anksto AČIŪ biggrin.gif
Atsakyti
kur kaune nzn,bet manau visuose kosmetologijos kabinetuose,o del bikini tai atlieka tikrai smile.gif tik nlb malonu procedura,bet iprantama ir paskui lb patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 06 28, 20:54)
Laimė, o gal žinai kiek tiksliai ar maždaug kainuoja plaukelių šalinimas lazeriu?


Berods 200Lt., bet reikia skambinti ir klausti...
Atsakyti
Sveikutes, gal butu galima gauti issamesnes informacijos apie elastini vaska... 4u.gif
Atsakyti
KAUNIETĖMS 4u.gif siūlau pasiskaityti temelę kas kur gerai ir be to dar laaabai pigiai daro depiliacijas mirksiukas.gif

Išbandyta thumbup.gif Ir nerealiai patogus variantas dirbančioms, nes jei reikia, tai ir 21 val priims mirksiukas.gif wub.gif

http://www.supermama...ic=63268&st=276

Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 06 29, 09:03)
Berods 200Lt., bet reikia skambinti ir klausti...

Aciu uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Madiuka @ 2006 06 28, 22:17)
Noriu dar sužinoti kur Kaune atlieka bikini depiliaciją?ir kiek tai kainuoja?Nes vasara, o dažnai darbuojantis peiliukais labai susierzina oda. Iš anksto AČIŪ  biggrin.gif

Tai daro beveik kiekvienam salone, o bikini kainuoja nuo 15 iki 50 Lt, kaip kokiam salone.

QUOTE(mildux79 @ 2006 06 29, 12:08)
Sveikutes, gal butu galima gauti issamesnes informacijos apie elastini vaska... 4u.gif

O tas elastinis vaškas tai koks, kur skirtas profesionalams, skarbonkėse, kur reikia pašildyti vašką ir tada tepti ant kojų? Bet jį turbūt pardavinėja dideliais kiekiais? Aš vis galvoju nusipirkti, bet paskui pagalvoju o jeigu man neišeis ar nemokėsiu, kur tada jį kišti.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 07 04, 23:41)
O tas elastinis vaškas tai koks, kur skirtas profesionalams, skarbonkėse, kur reikia pašildyti vašką ir tada tepti ant kojų? Bet jį turbūt pardavinėja dideliais kiekiais? Aš vis galvoju nusipirkti, bet paskui pagalvoju o jeigu man neišeis ar nemokėsiu, kur tada jį kišti.


Matau kaunietė esi, tai pirma pasakyk kur Kaune jo gauti žadi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 06 28, 11:30)
Mickevičiaus g-vėje, Gundoje ir Nagavitoje (Savanorių pr.) jau kieno nors žiūrėta?


Bet gi tu pati rašei kad šitose parduotuvėse galima nusipirkti.

Aš nežinau kur jo gauti, aš ir nelabai žinau kaip jis turi atrodyti. Tik galvoju, kad pačiai gal vertėtų pabandyti depiliuotis, nes ir pigiau ir laiko su nieko nerteikia derinti, kada nori tada ir darai.
Atsakyti