Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

Sveikutes 4u.gif
siandien nusipirkau Philips'o Satin Ice.. mirksiukas.gif Man tikrai patiko, neskaudejo, todel siaip ne taip prikalbinau vyra pabandyti.. Nusprendziau pasalinti jam plaukelius nuo nugaros. (Siaip vyru plaukuotumas man patinka, bet tik ne ant nugaros) .. Tai va. Pries prasidedant procedurai mano vyras buvo drasus ir pasiryzes skausmui. Bet.. isleke is vonios nei pestas, nei skustas. toks dryziais.. pusiau.. apipasytas doh.gif doh.gif .. dabar sedziu ir mastau, ka daryti biggrin.gif g.gif
nusprendem, kad reikia vis delto atsikratyti tu plaukeliu, bet daryti tai jau ne depiliatoriumi, o vasku.
Kadangi pati vasko niekada nenaudojau, vyras tuo labiau, PRASAU jusu patarimo. Koki rinktis? kur pirkti? kiek kainuos? blink.gif SOS. cia skubu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yewoo @ 2006 06 27, 00:50)
Sveikutes  4u.gif
siandien nusipirkau Philips'o Satin Ice..  mirksiukas.gif Man tikrai patiko, neskaudejo, todel siaip ne taip prikalbinau vyra pabandyti.. Nusprendziau pasalinti jam plaukelius nuo nugaros. (Siaip vyru plaukuotumas man patinka, bet tik ne ant nugaros) .. Tai va. Pries prasidedant procedurai mano vyras buvo drasus ir pasiryzes skausmui. Bet.. isleke is vonios nei pestas, nei skustas. toks dryziais.. pusiau.. apipasytas  doh.gif  doh.gif .. dabar sedziu ir mastau, ka daryti  biggrin.gif  g.gif
nusprendem, kad reikia vis delto atsikratyti tu plaukeliu, bet daryti tai jau ne depiliatoriumi, o vasku.
Kadangi pati vasko niekada nenaudojau, vyras tuo labiau, PRASAU jusu patarimo. Koki rinktis? kur pirkti? kiek kainuos?  blink.gif SOS. cia skubu.  blush2.gif

Kaip Philips'as, kuriom viwtom naudoji? Tikrai neskauda, po kiek laiko plaukeliai atauga? Kiek kainuoja? Lb daug klausimu, bet idomu 4u.gif
Atsakyti
nu mano sese man paskolina sita depiliatoriu,jis apie 300lt kainuoja man rodos...skausmas mazesni,bet kadangi as lb jautri,tai man vistiek nezmoniskai skauda,bet kuo dazniau salini raunamuoju budu,tuo retesni ir maziau ir plonesni atauga biggrin.gif ir iprantama,kad nieko nebejauti rolleyes.gif siaip leidziant galimybems geriau nueiti pas kosmetologa,zymiai greiciau,maziau kentet smile.gif bent jau man
Atsakyti
QUOTE(yewoo @ 2006 06 26, 23:50)
Kadangi pati vasko niekada nenaudojau, vyras tuo labiau, PRASAU jusu patarimo. Koki rinktis? kur pirkti? kiek kainuos?  blink.gif SOS. cia skubu.   blush2.gif

Nusipirkau pries kelias dienas Veet vasko juosteles, blauzdas nusidepiliavau thumbup.gif slaunu dar nedristu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 27 birželio 2006 - 01:13
nu ir kaip tos juosteles?nesunkiai nusiplesia?pati sau nebijojai? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 27, 00:20)
Kaip Philips'as, kuriom viwtom naudoji? Tikrai neskauda, po kiek laiko plaukeliai atauga? Kiek kainuoja? Lb daug klausimu, bet idomu  4u.gif



kadangi pirkau jį tik vakar, negaliu pasakyti, po kiek laiko plaukeliai atauga, bet kad tai yra individualu, tai GARANTUOJU. Nera jokio skirtumo, kokiu depiliatoriumi naudojiesi - jei plaukas gajus, ataug greitai. Naudojau jį vakar kojoms.. iki kelių depiliuodavau ir seniau, su tokiu senuku philips'u, jam jau gal kokie 6-7 metai ax.gif biggrin.gif .. o vakar ryžausi depiliuoti ir aukščiau kelių, visas šlaunis. Pasaka thumbup.gif . tikrai neskaudėjo. Iš pat pradžių kažkas jautėsi, bet kei per tą pačią vietą braukiau 2 ar 3 kartą, jautėsi tik malonus kutenimas. Bandžiau depilioti ir bikini sritį, tai dabar baisu žiūrėt.. viskas spuogeliais nuėjo, raudona raudona ph34r.gif mad.gif ... Nors kitoms gal tos vietos nėra labai jautrios, tai tiks..
tai va, o kainavo apie 250 Lt.
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 06 27, 11:55)
nu ir kaip tos juosteles?nesunkiai nusiplesia?pati sau nebijojai? blink.gif  lotuliukas.gif

Juosteles thumbup.gif nusiplesia lengvai, neskaudejo, bet matai mano kojos jau ipratusios prie depiliacijos ax.gif ir plaukeliu nebuvo itin daug (pries tai depiliuodavau su depiliatorium Philips). Bet kojos zymiai svelnesnes negu po depiliatoriaus ax.gif
Ziuriu i savo slaunis ir galvoju, kad gal reik ir jas pabandyt padepiliuot su tom juostelem (nors sios vietos pas mane l jautrios) g.gif
Atsakyti
nu blauzdos pas mane irgi jau ipratusios,nuo philipso,bet tingiu ilgia terliotis,o slaunis bijau,jau apaugo,bet pas mane sviesus plaukeliai,tai dar neskubesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yewoo @ 2006 06 26, 23:50)
Sveikutes  4u.gif
siandien nusipirkau Philips'o Satin Ice..  mirksiukas.gif Man tikrai patiko, neskaudejo, todel siaip ne taip prikalbinau vyra pabandyti.. Nusprendziau pasalinti jam plaukelius nuo nugaros. (Siaip vyru plaukuotumas man patinka, bet tik ne ant nugaros) .. Tai va. Pries prasidedant procedurai mano vyras buvo drasus ir pasiryzes skausmui. Bet.. isleke is vonios nei pestas, nei skustas. toks dryziais.. pusiau.. apipasytas  doh.gif  doh.gif .. dabar sedziu ir mastau, ka daryti  biggrin.gif  g.gif
nusprendem, kad reikia vis delto atsikratyti tu plaukeliu, bet daryti tai jau ne depiliatoriumi, o vasku.
Kadangi pati vasko niekada nenaudojau, vyras tuo labiau, PRASAU jusu patarimo. Koki rinktis? kur pirkti? kiek kainuos?  blink.gif SOS. cia skubu.  blush2.gif


Vargsas vyriskis, tiek skausmo, o rezultatas tikrai superinis doh.gif
Atsakyti
ai apsigalvojau del tu vasko juosteliu,katik sese papaskojo apie salta vaska unsure.gif jai kazkokia kosmetologe sake,kad depiliuojant su saltu vasku paskui i vieta kur buvo plaukelis atauga 2 plaukeliai ar panasiai,tai gal nebenoriu ax.gif geriau nepagailesiu pinigeliu ir varysiu i koki salona...
Atsakyti
na o pas amne kitokia problemele gal patarsit ka daryti
gal kas ka nors naudojot
turiu usus biggrin.gif, na zinoma ne tikra to zodzio prasme taciau kai ziuriu nuotraukas atrodo lyg kazkokia tamsesne linija virs lupu nors tie plaukuciai miniatiuriniai ir beveik nesimato bet va objektyvas uzfiksuoja gal kas bandet kaip nors depiliuoti juos....rauti jau labai skaudu
be to kad ir neataugtu kokia gausybe ju ir storesniu
Atsakyti
Merginos, o gal kuri žinote kur Kaune galima būtų nusipirkti elastinio vaško? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2006 06 01, 14:13)
o kas tas elastinis vaškas? Koks tikslus jo pavadinimas, kaina ir kur yra pirkti? Kaip jis veikia?

Aš kelis kart bandziau su tokiom vaškuotom juostelėm, tai š... gavosi, nieko neisrauna, tik odą nutąso  schmoll.gif


Tynka, gal tau kas atsakė, nes matau, kad tu kaunietė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyvate @ 2006 06 28, 09:41)
na o pas amne kitokia problemele gal patarsit ka daryti
gal kas ka nors naudojot
turiu usus biggrin.gif, na zinoma ne tikra to zodzio prasme taciau kai ziuriu nuotraukas atrodo lyg kazkokia tamsesne linija virs lupu nors tie plaukuciai miniatiuriniai ir beveik nesimato bet va objektyvas uzfiksuoja gal kas bandet kaip nors depiliuoti juos....rauti jau labai skaudu
be to kad ir neataugtu kokia gausybe ju ir storesniu


Jei neturi endokrininių problemų siūlyčiau juos šalinti lazeriu, nes tada tikrai neatauga. Tiesa, būdas brangus ir neužtenka vieno karto, reikia 2-3k.
Jei turi problemų su skydliauke ir etc., tai šalink vašku. Tikrai nepakenks.
Ši informacija iš Odos ir lazerinės chirurgijos centro gydytojos lūpų ax.gif
Atsakyti