Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

skauda skauda biggrin.gif

bet kaip mano buhalterė sako - po gimdymo skausmų viską iškentėti galima

be to, skauda trumpai

svarbiausia - nusiteikimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 06 16, 14:50)
skauda skauda biggrin.gif

bet kaip mano buhalterė sako - po gimdymo skausmų viską iškentėti galima

be to, skauda trumpai

svarbiausia - nusiteikimas unsure.gif

pati negimdžiau-darė cezarį mirksiukas.gif turbūt todėl depiliatorium bikinio nesugebu "nusivaryti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 06 16, 15:54)
pati negimdžiau-darė cezarį mirksiukas.gif turbūt todėl depiliatorium bikinio nesugebu "nusivaryti" biggrin.gif



aš irgi visai negimdžius

saukau, svarbiausia nusiteikimas ir noras


primenu, nesidepiliuokit vašku prieš ir per mmm, taip pat rytais - tada kūnas būna jautrus

geriausia vakare
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 06 16, 15:57)
aš irgi visai negimdžius

saukau, svarbiausia nusiteikimas ir noras
primenu, nesidepiliuokit vašku prieš ir per  mmm, taip pat rytais - tada kūnas būna jautrus

geriausia vakare

Bajm o koki tu vaska naudoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2006 06 18, 11:29)
Bajm o koki tu vaska naudoji 4u.gif



elastinį
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 06 19, 05:37)

o kur Kaune tokį rasti ?
Atsakyti
As vis skaitinejuosi, renkuosi info, domiuosi, kas, kaip, kur, kada:) nusprendziau, kad irgi keliausiu pas kosmetologe ir isbandysiu depiliacija vasku, nes keik girdejau komentaru, tai kokiu 80% ivertino tik teigiamai. Dar svarsciau isigyti epiliatoriu (apie juos irgi susirinkau maximalia informacija), bet turbut pirmiausia vistiek isbandysiu ksometologes ranku mikluma cool.gif

bet dar reikia sulaukti atostogu, kai nebereiks i darba, ir bus galiuma savaite kokia nesidepiliuoti, kad butu ka rauti tongue.gif

Tikiuosi, nenusivilsiu ir nemirsiu is skausmo. Esu bailiuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasafane @ 2006 04 22, 17:45)
mane taipogi kamavo ilgai problema su greit atauganciais ir iauganciais plaukeliais..
nuo epiliatoriaus susigadinau visa oda  doh.gif  unsure.gif bet dabar naudoju Veet putas ir  taskeliai nuo iaugusiu plaukeliu jau mazeja ir oda tampa lygesne, nors reklamoje sako tris savaites laiko, man depiliuot tenka kas kokias 5 dienas  blush2.gif

Ne velnio ten tris savaites nelaiko...man irgi tik kelias dienas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 06 16, 14:03)
ta prasme ne taip skauda ar dėl to geriau, kad staigiai nuplėši ir tik tuo momentu skauda?ačiū 4u.gif

skauda daug, bet trumpai - su vasku, o su depiliatorium- skauda daug ir ilgai tongue.gif bent jau man
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 06 16, 15:50)
skauda skauda biggrin.gif

bet kaip mano buhalterė sako - po gimdymo skausmų viską iškentėti galima

be to, skauda trumpai

svarbiausia - nusiteikimas unsure.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Nu, as ne per seniausiai pagimdzius, bet vis dar vaikstau su ilgom kelnem doh.gif - net pagalvoti apie ta epiliatoriu man wacko.gif . Ir cia kalbu tik apie blauzdu tvarkyma doh.gif . Vat bijau to skausmo, kuri sukelia tas plauku rovimas i psio. Jauciu pries gimdyma su elektriniu epiliatorium darbuodavaus, bet po jo - gal reiks skusti plaukelius biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikutes, turiu problemu tik su bikinio srities depiliacija, kitas vietas depiliuoju skustuvu, daznai zaisti tenka, bet nieko baisaus. O va su bikiniu liudniau, nuskutus iaugineja plaukeliai, issikelia pulinukai. Ir jausmas ir vaizdas ne koks blink.gif Idomu butu suzinoti apie vasko panaudojima? jo tiek daug ir ivairaus yra, kad sunku ir issirinkti. Gal galite pasidalinti patirtimi. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bajm @ 2006 06 19, 08:37)

Mane ir sudominai su tuo elstiniu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildux79 @ 2006 06 25, 19:00)
Sveikutes, turiu problemu tik su bikinio srities depiliacija, kitas vietas depiliuoju skustuvu, daznai zaisti tenka, bet nieko baisaus. O va su bikiniu liudniau, nuskutus iaugineja plaukeliai, issikelia pulinukai. Ir jausmas ir vaizdas ne koks  blink.gif  Idomu butu suzinoti apie vasko panaudojima? jo tiek daug ir ivairaus yra, kad sunku ir issirinkti. Gal galite pasidalinti patirtimi.  blush2.gif
Papildyta:

Mane ir sudominai su tuo elstiniu...  4u.gif

as tai pati nesugebejau bikini su vasku nusidepiliuot blush2.gif kai zinai,kad skaudes,tai ranka nekyla lupti doh.gif o kosmetologe ir greiciau nulupa,tai maziau skauda thumbup.gif
Atsakyti