Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Diwa @ 2006 06 01, 17:02)
merginos o kur yra pirkt to elastinio vasko?kokia jo kaina? smile.gif cia tikriausiai toks pats vaskas kaip pas kosmetologes?


Solvesteloje (jei taip pavadinimą parašiau), Jasinskio 3-13. Bet ten būna, ad išperka ir kurį laiką nebūna doh.gif Man atrodo, kad apie 30 Lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 01 birželio 2006 - 17:08
[
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 01, 14:14)
Aha, bandžiau ir aš mažesniais ploteliais tept, bet jau taip ilgai trunka, o ir ne viską išrauna, aj, vienžo ne mano nosiai šitas dalykas laugh.gif  doh.gif

Vaško likutukai nusivalo su vaikišku aliejum kuo puikiausiai. Kažkada net jo neturėjau, tai paprastu saulėgrąžų aliejumi šiek tiek pazulinusi nugramdžiau  ax.gif


o gal jis nespeja sustingti pakankamai??? nes as tepu mazais ploteliais (tokiom jusotelem), bet nepagailiu vasko ir leidziu gerai jam sustingti, dar kartais ji ir paspaudau,kad plaukeliai geriau priliptu
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 06 02, 12:33)
[
o gal jis nespeja sustingti pakankamai??? nes as tepu mazais ploteliais (tokiom jusotelem), bet nepagailiu vasko ir leidziu gerai jam sustingti, dar kartais ji ir paspaudau,kad plaukeliai geriau priliptu


Spėja spėja, dar šaltu buteliu iš šaldytuvo pastingdydavau, bet pas mane tokie gaurai, kad siaubaz doh.gif Jei kyšo 1mm, tai išrovus plaukas būna 5mm. Ko ten tikėtis, kad vaškas išraus, jei kartais su pincetu reik kelis sykius traukti, kad išsirautų doh.gif doh.gif doh.gif
Vis dažniau imu pagalvoti, kad kai imsiu uždirbti daugiau pinigų, keliausiu pas lazerį blush2.gif Bet iki to įvykio dar labai daug laiko - galiu ir apsigalvot, pvz., pasinešti ant natūralaus grožio ir kasų auginimo laugh.gif

Papildyta:
Va, reik jūsų pasiklausti, kaip veikia plaukelių nuskutimas su mašinėle bikini srityje? g.gif Būna epiliatoriai, kur turi skutančią galvutę ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 02 birželio 2006 - 11:48
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 02, 12:45
[cool.gif
Papildyta:[/b]
Va, reik jūsų pasiklausti, kaip veikia plaukelių nuskutimas su mašinėle bikini srityje?  g.gif  Būna epiliatoriai, kur turi skutančią galvutę  ax.gif


Aš bandžiau, nes mano epiliatorius su skustuvu, bet efektas vos ne kaip su žirklėm... Kadangi mano tamsūs plaukai, tai paviršių nuskuta, o prie pat odos paviršiaus taip ir lieka taškeliai... Gal porą valandų po skutimo ir nieko, ir oda taip nedirgsta, bet paskui džiunglės bigsmile.gif
Atsakyti
Dazniausiai naudoju peiliukus, na kartais depiliacini krema. Nuo spuogeliu po skutimo tikrai labai padeda pylingas mirksiukas.gif
Norejau paklausti tu kurios skutasi, kokias skutimosi putas naudojat? ar skutat be ju, tiesiog paprastai?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 06 13, 18:57)
Dazniausiai naudoju peiliukus, na kartais depiliacini krema. Nuo spuogeliu po skutimo tikrai labai padeda pylingas  mirksiukas.gif 
Norejau paklausti tu kurios skutasi, kokias skutimosi putas naudojat? ar skutat be ju, tiesiog paprastai?


Aš kartkartėm peiliukais pasidarbuoju, o kada putų turėjau net dorai nepamenu g.gif Kažkada naudodavau muilą, kad geriau slystų, paskui dušo želė, o dabar dažniausiai šienauju bikini sritį, tai čia naudoju intymios higienos prausiklį blush2.gif


Atsakyti
Aš tai naudoju putas, kurias naudoja mano vyras bigsmile.gif Na man su putom maloniau kažkaip.
Merginos, papasakosiu štai ką: prieš kelias dienas nusidepiliavau bikinį su pincetu pirmą kartą. blush2.gif Aišku, užtruko tai kokią valandą vieną vakarą ir valandą kitą vakarą (depiliavau tik vietas, kur matosi iš kelnaičių). Nei labai skaudėjo, nei ką. Man su epiliatorium labiau skaudėjo kai bandžiau, be to - ne visus plaukelius išrauna. Nor reikia laabai daug kantrybės ir laiko tam procesui, rezultatas to vertas - grožis nerealus dabar biggrin.gif Kas vakarą dar išraunu vieną kitą plaukelį, patepu kremuku, laukiu nesulaukiu kol galėsiu pasipuikuoti paplūdimyje.
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 06 14, 10:26)
Aš tai naudoju putas, kurias naudoja mano vyras  bigsmile.gif



o, aš ir su vyriškom putom bigsmile.gif anksčiau naudodavau weet putas ar kremą, kai vieną kart baigėsi ir pasinaudojau vyriškom. Puikiai nuskuto, oda švelnutė buvo. Vat ir nesuprantu, kuo iš esmės skiriasi tos putos g.gif nujaučiu, kad ten tas pats, tik indeliai skiriasi biggrin.gif
o bikiniui, tai pradedant pincetu, baigiant....ai, neradau dar pačios tinkamiausios priemonės. Eisiu to išgirtojo vaško ieškot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 02, 11:45)

Va, reik jūsų pasiklausti, kaip veikia plaukelių nuskutimas su mašinėle bikini srityje?  g.gif  Būna epiliatoriai, kur turi skutančią galvutę  ax.gif

nu va su ta masinele nuo epiliatoriaus tai man ranka nekiltu, nes karta broliui norejau kakla nuskusti (na kur kartais kirpejos atzagariai palieka) o vaikyti blink.gif doh.gif pravalas buvo, gal tik mano toks blogas, bet jis ta plauka kazkaip ne tai kad nuskuto o suvele, jis pas mane labiau tiktu dredus daryt, o ne skust tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 13, 12:46)
dar aprašysiu savo depiliacijos procesą blush2.gif
depiliacijai naudoju elastinį vašką, jis parduodamas "Solvesteloje", vaško forma:  nedideli diskeliai (tokio dydžio kaip būna makijažui valyti)

depiliaciją darau virtvėje
pasiimu  metalinį dubenėlį, įpilu karšto vandens ir pastatau ant viryklės ant mažiausios ugnies, į tą dubenėlį įstatau mažą metalinį puoduką (jis naudojamas tik depiliacijai, nes iki galo neišsivalo) įdedu 1 vaško diskelį, vaškas turi visiškai ištirpti

po to paimu senų laikraščių, patiesiu ant grindų
kūno vietos, kurias depiliuosi turi būti švarios ir sausos
kai ištirpsta vaškas, paimu medinę mentelę (tokią kaip būna pas gydytojus gerklei tikrinti, pirkti toj pačioj parduotuvėj kaip vaškas)
su mentele paimu truputį vaško ir jį tepu ant kūno palei plaukų augimo kryptį
tepu nedidelį plotą: ilgis 2 cm, plotis 1 cm
tas vaškas turi sustingti, kai sustingsta jis darosi nelipnus
po to atplėšiu mažą vaško kraštelį, įtempiu tą kūno vietą ir plėšiu prieš plaukų augimo kryptį

nuplėštas vaškas keliauja į šiukšlių dėžę
ir taip visas procesas kol pašalinami visi nereikalingi plaukai

aš depiliuoju kojas, bikini ir pažastis
ant kūno lieka nepašalinto vaško taškelių, tai jį nuvalau su paprastu apliejumi ir vata
po to sutvarkau virtuvę, su kempine išplaunu depiliuotas kūno vietas, užtepu kokio kremo ir viskas
visas procesas su paruošimu ir sutvarkymu trunka 3 val.

bajm, turiu tau klausimėlį - ar neskauda tokiu būdu depiliuojant bikini zoną (kaip supratau, palieki tik siaurą juostelę)?nes su depiliatoriumi to padaryti praktiškai negaliu-skausmas nerealus schmoll.gif ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 06 16, 13:16)
bajm, turiu tau klausimėlį - ar neskauda tokiu būdu depiliuojant bikini zoną (kaip supratau, palieki tik siaurą juostelę)?nes su depiliatoriumi to padaryti praktiškai negaliu-skausmas nerealus schmoll.gif  ačiū už atsakymą 4u.gif

as kaip bajm pasekeja, tau pasakysiu,kad skauda, o pirma karta tai jau tikrai doh.gif , bet jausmas po depiliacijos yra palaimingas thumbup.gif
veliau su laiku, oda nebe tokia jautri ir tikrai netaip skauda

uzmirsau pasakyti,kad as kelintus metus suvasku ten tvarka darau (ir pati ir salone) tai kad ir kiek oda butu jau ipratusi, su epiliatorium jei ten tvarkyciau, tai turbu sysiu padaryciau is skausmo blush2.gif su vasku visai kitaip - ras ir psio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 16 birželio 2006 - 14:00
QUOTE(laurynaa @ 2006 06 16, 13:57)
as kaip bajm pasekeja, tau pasakysiu,kad skauda, o pirma karta tai jau tikrai  doh.gif , bet jausmas po depiliacijos yra palaimingas  thumbup.gif
veliau su laiku, oda nebe tokia jautri ir tikrai netaip skauda

uzmirsau pasakyti,kad as kelintus metus suvasku ten tvarka darau (ir pati ir salone) tai kad ir kiek oda butu jau ipratusi, su epiliatorium jei ten tvarkyciau, tai  turbu sysiu padaryciau is skausmo  blush2.gif  su vasku visai kitaip - ras ir psio

ta prasme ne taip skauda ar dėl to geriau, kad staigiai nuplėši ir tik tuo momentu skauda?ačiū 4u.gif
Atsakyti