Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(ad23 @ 2006 05 31, 18:23)
kazkaip galvojau,kad oda prisitaikys verysad.gif  tikrai...dabar galvoju tikrai kvaila tiketis buvo...bet ko nepadarysi del grozio...


Gyvenimo džiaugsmas būtų mano, jei oda "susiprotėtų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 05 31, 10:15)
Na ir aš vakar pagaliau išbandžiau elastinį vašką  bigsmile.gif Bikiniui tai superinis dalykas, bet aišku visko dar nešienavau  blush2.gif  Ir kažkaip jau labai neskaudėjo  thumbup.gif Tik su kojomis terlionė, kai reikia didelį plotą depiliuoti , o dar kažkaip ne visi išsirovė ax.gif Na gal dar neįgudusi esu: nes nelabai mokėjau tą vašką tepti- tai per plonai, tai per storai  doh.gif Asmeniškai man, daug mažiau skauda nei su epiliatoriumi, nes ten taip viskas po lėto, taigi ir skausmas sulėtėja biggrin.gif , o su vašku- viens ir nebėra bigsmile.gif

o kas tas elastinis vaškas? Koks tikslus jo pavadinimas, kaina ir kur yra pirkti? Kaip jis veikia?

Aš kelis kart bandziau su tokiom vaškuotom juostelėm, tai š... gavosi, nieko neisrauna, tik odą nutąso schmoll.gif

Nusipirkau dabar profesionalaus vaško, tik kad instrukcijos prie jo tai nėra lotuliukas.gif
buvo kilogramais ir kasetėmis, tai pirkau kasetė, nes kur aš dėsiu tą kg, jei netiks doh.gif Galvoju vis kaip nors aš to vaško iš tos kasetės iškrapštysiu.


Tai gal kas nors žinos kaip tiksliai elgtis su tuo vašku?
Dėkinga būčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 01 birželio 2006 - 13:14
QUOTE(Tynka @ 2006 06 01, 13:13)
o kas tas elastinis vaškas? Koks tikslus jo pavadinimas, kaina ir kur yra pirkti? Kaip jis veikia?

Aš kelis kart bandziau su tokiom vaškuotom juostelėm, tai š... gavosi, nieko neisrauna, tik odą nutąso   schmoll.gif

Nusipirkau dabar profesionalaus vaško, tik kad instrukcijos prie jo tai nėra  lotuliukas.gif
buvo kilogramais ir kasetėmis, tai pirkau kasetė, nes kur aš dėsiu tą kg, jei netiks doh.gif Galvoju vis kaip nors aš to vaško iš tos kasetės iškrapštysiu.
Tai gal kas nors žinos kaip tiksliai elgtis su tuo vašku?
Dėkinga būčiau  4u.gif


Čia kažkur jau buvo labai išsamiai parašyta, pavartyk mirksiukas.gif

Tai vaškas, kuriam nereikia naudoti jokių juostelių ir pan., užtepi jo, kai sustingsta plėši prieš plauko augimo kryptį ir vsio thumbup.gif Ji reikia šildyti kol ištirpsta ir po to su kokiu mediniu pagaliuku tepti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 01 birželio 2006 - 13:21
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 11:20)
Čia kažkur jau buvo labai išsamiai parašyta, pavartyk  mirksiukas.gif

Tai vaškas, kuriam nereikia naudoti jokių juostelių ir pan., užtepi jo, kai sustingsta plėši prieš plauko augimo kryptį ir vsio  thumbup.gif Ji reikia šildyti kol ištirpsta ir po to su kokiu mediniu pagaliuku tepti...

acha, tiek tai skaičiau, bet galvoju, gal ta kasetė kokią gerą paskirtį turi, na neardyti jos.

O iki kiek tas vaškas susingsta, nes dabar prakrapčiau kampelį, tai jis man įtartinai į aną ant juostelių panašus, na tokia lipni masė, įsivazdavau, kad kažkaip kiečiau ta masė turėtų atrodyti g.gif

Pirkau jautriom vietom tipo, tai žalias, kitas buvo paprastas - šviesiai rusvas - tai bent jau iš spalvos į tikrą vašką panašesnis
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 06 01, 13:26)
acha, tiek tai skaičiau, bet galvoju, gal ta kasetė kokią gerą paskirtį turi, na neardyti jos.

O iki kiek tas vaškas susingsta, nes dabar prakrapčiau kampelį, tai jis man įtartinai į aną ant juostelių panašus, na tokia lipni masė, įsivazdavau, kad kažkaip kiečiau ta masė turėtų atrodyti g.gif

Pirkau jautriom vietom tipo, tai žalias, kitas buvo paprastas - šviesiai rusvas - tai bent jau iš spalvos į tikrą vašką panašesnis


na man sustingsta panašiai taip, kaip būna nulupus vašką nuo fermentinio sūrio ax.gif ir visai nelimpa schmoll.gif , gal per storai užtepei g.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 14:29)
na man sustingsta panašiai taip, kaip būna nulupus vašką nuo fermentinio sūrio  ax.gif  ir visai nelimpa schmoll.gif , gal per storai užtepei  g.gif


Kai užtepat elastinio vaško, ar gražiai jis nusiplėšia? Turiu omeny, ar užtepta "juostelė" visa ir nusiplėšia? Mat man tokiais gabalais nusiplėšdavo doh.gif Vien dėl to elastinio vaško daugiau nepirksiu schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 01, 13:58)
Kai užtepat elastinio vaško, ar gražiai jis nusiplėšia? Turiu omeny, ar užtepta "juostelė" visa ir nusiplėšia? Mat man tokiais gabalais nusiplėšdavo  doh.gif  Vien dėl to elastinio vaško daugiau nepirksiu  schmoll.gif


Iš pradžių tai man irgi nesąmonė buvo, nes vašką tepiau ant vieno ploto kelis sykius- atseit lygindavau doh.gif Po to išbandžiau vienu sykiu, greit užtepu vašką, gaunasi neplati juostelė, tuomet gerai ir nusiplėšia, nes kai per plačiai- tai man irgi per pusę plyšdavo ir pan. Dar kai jau per storai užtepu irgi nusiplėšia ne visa. Nes kažkuri irgi buvo rašiusi, kad reikia vašką tepti nedideliais ploteliais bigsmile.gif Na manau, kai labiau įgusiu, išsityrinėsiu kaip geriau, viskas bus čiki thumbup.gif Tik vat minusas didžiausias, kad ant kojų lieka vaško, kuris su spec. kremais nelabai pasišalina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 01 birželio 2006 - 14:09
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 15:06)
Iš pradžių tai man irgi nesąmonė buvo, nes vašką tepiau ant vieno ploto kelis sykius- atseit lygindavau doh.gif Po to išbandžiau vienu sykiu, greit užtepu vašką, gaunasi neplati juostelė, tuomet gerai ir nusiplėšia, nes kai per plačiai- tai man irgi per pusę plyšdavo ir pan. Dar kai jau per storai užtepu irgi nusiplėšia ne visa. Nes kažkuri irgi buvo rašiusi, kad reikia vašką tepti nedideliais ploteliais  bigsmile.gif Na manau, kai labiau įgusiu, išsityrinėsiu kaip geriau, viskas bus čiki  thumbup.gif Tik vat minusas didžiausias, kad ant kojų lieka vaško, kuris su spec. kremais nelabai pasišalina  doh.gif


Aha, bandžiau ir aš mažesniais ploteliais tept, bet jau taip ilgai trunka, o ir ne viską išrauna, aj, vienžo ne mano nosiai šitas dalykas laugh.gif doh.gif

Vaško likutukai nusivalo su vaikišku aliejum kuo puikiausiai. Kažkada net jo neturėjau, tai paprastu saulėgrąžų aliejumi šiek tiek pazulinusi nugramdžiau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 01, 14:14)
Aha, bandžiau ir aš mažesniais ploteliais tept, bet jau taip ilgai trunka, o ir ne viską išrauna, aj, vienžo ne mano nosiai šitas dalykas laugh.gif  doh.gif

Vaško likutukai nusivalo su vaikišku aliejum kuo puikiausiai. Kažkada net jo neturėjau, tai paprastu saulėgrąžų aliejumi šiek tiek pazulinusi nugramdžiau  ax.gif


aišku, reiks išbandyti thumbup.gif O tada kokiomis priemonėmis depiluoji g.gif 4u.gif Seniau aš naudodavau STREEP pleistrus thumbup.gif kojoms, buvau taip įgudusi, kad vienos juostelės užtekdavo vienai kojai (nes ant abiejų juostelių pusių būdavo vaško, o ir tos juostelės gan ilgos būdavo). Kažin ar jų dar būna- reiktų išbandyti, nes geresnių nežinau 4u.gif nebet kažkas atsirado, seniau buvau bandžiusi įvairius, bet mano minėti buvo geriausi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 01 birželio 2006 - 14:20
QUOTE(egle.a @ 2006 06 01, 15:19)
aišku, reiks išbandyti  thumbup.gif  O tada kokiomis priemonėmis depiluoji  g.gif  4u.gif  Seniau aš naudodavau STREEP pleistrus  thumbup.gif  kojoms, buvau taip įgudusi, kad vienos juostelės užtekdavo vienai kojai (nes ant abiejų juostelių pusių būdavo vaško, o ir tos juostelės gan ilgos būdavo). Kažin ar jų dar būna- reiktų išbandyti, nes geresnių nežinau  4u.gif nebet kažkas atsirado, seniau buvau bandžiusi įvairius, bet mano minėti buvo geriausi...


Kojas ir pažastis su epiliatorium, o bikini sritį - įvairiausiais būdais - pradedant skustuvu, baigiant tuo pačiu epiliatorium. Vienintelio, ko neišbandžiau - visokios putos ir kremai. Bet mano atveju tai būtų tik pinigų mėtymas į balą biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 01, 16:27)
Kojas ir pažastis su epiliatorium, o bikini sritį - įvairiausiais būdais - pradedant skustuvu, baigiant tuo pačiu epiliatorium. Vienintelio, ko neišbandžiau - visokios putos ir kremai. Bet mano atveju tai būtų tik pinigų mėtymas į balą  biggrin.gif


Aš irgi turiu epiliatoriu, tai man su juo patinka nebent tik pažastis depiliuoti blush2.gif Nors jau senokai naudojau. O taip tai vargšiukas, parktiškai, be darbo guli biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 01 birželio 2006 - 16:54
merginos o kur yra pirkt to elastinio vasko?kokia jo kaina? smile.gif cia tikriausiai toks pats vaskas kaip pas kosmetologes?
Atsakyti