Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(bum @ 2006 05 24, 17:06)
Aš irgi iš nevilties su peiliuku keletą kartų nuskutau. Tik kad man neišeina su jais neįsipjovus  blush2.gif  doh.gif Tai vėl prie depliatoriaus grįžau.
Pilingas mano normalus, manau pakankamai aštrus. Turiu ir kempinę šiurkščią. Vieną kartą taip įnirtingai su ja susinervinus pasidarbavau, kad net liko tokis 'nubrozdinimas' nat kojos. Tai toliau atsargiau su ja trinuos..  unsure.gif
Gal galit patarti kokį nors labai drėkinantį losijoną ar aliejuką kad oda suminkštėtų kuo labiau?  4u.gif Mąstau apie Johnson&Johnson aliejuką. Gal kas bandėt?  rolleyes.gif


Dabar tepliojuosi Florena vaikišku aliejuku, tai oda gal šiek tiek minkštesnė, bet stebuklo tikrai nėr. Jei nesitepčiau kas vakarą, tai išvis būtų nyku doh.gif Tikėtina, kad ir Johnson bus tas pats unsure.gif
Daug gerų atsiliepimų skaičiau apie Garnier Body Cocoon oranžiniame butelyje - jį pamėgusios sausaodės. Nors kad neapsišautumėt, verčiau keliauti į kūno kremų temą thumbup.gif

Atsakyti
man tai po depiliacijos patinka Bephanten tepalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 24, 14:57)
Atsisakiau minties pati depiliuotis vašku  schmoll.gif  Nieko man su juo nesigauna, viena terlionė  doh.gif
Va ko dar nesu mėginusi- Tai depiliacinės putos. Ar poveikis tokspat kaip ir skutant? Ar skiriasi brangesnių[pvz Veet] veiksmingumas nuo pigesnių putų? blush2.gif


Esu mėginusi Veet putas, tai kiek pamenu šiek tiek geriau nei kremas buvo bigsmile.gif Tik gaunasi truputuką brangiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 05 24, 21:21)
Esu mėginusi Veet putas, tai kiek pamenu šiek tiek geriau nei kremas buvo  bigsmile.gif Tik gaunasi truputuką brangiau  mirksiukas.gif


O kokius plaukelius turi? Nes pas mane gana storoki doh.gif Nors kažkada bandžiau kremuku šalint tai ilgiau palaikius puikiai pavyko thumbup.gif O ar putos tinka ir bikini sričiai?Ir kaip rezultatas ten, nes tai labiausiai ir domina g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 23, 18:29)
Manau, kad depiliacijos principas kaip vaško.
Šiuo būdu plaukus šalina tik Kaune. O davus užklausą PANDHY‘S į Google gavau tik 110 rezultatų ir tik vienas vienintelis buvo lietuviškas, taigi matyt kol kas nelabai nusipirksim tos pastos Lietuvoj, ypač kai tokia nebloga kainytė salone  doh.gif


tai kad mes snekejom kazkada anksciau kad to depil cukraus yra vilniuje, akropolyje, bodyshop'e (pati savo akimis nemaciau, bet tikrai panos I temoje rase)
QUOTE(vita82 @ 2006 05 24, 16:29)
man tai po depiliacijos patinka Bephanten tepalas  thumbup.gif

aha, man irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 05 25, 10:32)
tai kad mes snekejom kazkada anksciau kad to depil cukraus yra vilniuje, akropolyje, bodyshop'e (pati savo akimis nemaciau, bet tikrai panos I temoje rase)


Šnekėta apie tai. Yra ne tik bodyshope, bet pvz. ir Byly firmos cukraus pagrindu pagamintų, bet kad jie ten ne tokie, kaip suprantu g.gif Ten dar daug visokių ingredientų pilna. Naudotis reikia kaip ir karštu vašku, tik kad lengvai nusiplauna likučiai su vandeniu. O apie tą pastą rašo, kad ji kartu masažuojant naudojama mastau.gif Vis bandžiau įsivaizduoti, kaip tas turėtų atrodyti. Nu bet gal g.gif Jei kas eisit į bodyshopą tai apžiūrėkit kas ten per daiktas tiksliai ax.gif


Atsakyti
jaučiu blogiau už skutimą vistiek nebus? g.gif nes rauti negaliu-alergija baisiausia,o skusti kasdien jau taip užknisa...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 24, 16:38)
Aš kartkartėm tarp šienavimų elektriniu epiliatorium su skustuku pravažiuoju  ax.gif  Jei odelė suragėjus, tai ją reikia ne tik šveisti, bet ir minkštint. Kažkaip Byly Retard man tokios funkcijos neatlieka  g.gif  Jis matyt tiesiai prie plauko svogūnėlio eina  biggrin.gif  Gal kokią šiurkščią kempinę išmėginkit, nes jei šveičiat tokio švelnumo šveitikliu kaip Rasos putojantis kūno šveitiklis, nenuostabu, kad niekas nesigauna  doh.gif  Reik ko nors tokio kaip kavos tirščiai  thumbup.gif
Tai niekas ir nesako raminančių priemonių nenaudoti. Aš sakau, kad jos neturi įtakos plaukelių įauginėjimui, nes supratau, kad tokiais būdais ginatės nuo įauginėjančių plaukelių  ax.gif

As irgi va sus kustuku prasienavau biskiuka, nes to kremo nuo plaukeliu iauginejimo neradau, o dar pasveiciu laikas nuo laiko su veidui skirtu sveitikliu su kazkokiais riesutu kevlais ir isitrrinu vaikisku aliejuku balandol ir viskas buna gerai!ir gaunasi bvisai gerai!
tik va man klausimas ar abar visa gyvenima sienaujan epiliatorium ir iaugines tie plaukai?
Atsakyti
Na ir aš vakar pagaliau išbandžiau elastinį vašką bigsmile.gif Bikiniui tai superinis dalykas, bet aišku visko dar nešienavau blush2.gif Ir kažkaip jau labai neskaudėjo thumbup.gif Tik su kojomis terlionė, kai reikia didelį plotą depiliuoti , o dar kažkaip ne visi išsirovė ax.gif Na gal dar neįgudusi esu: nes nelabai mokėjau tą vašką tepti- tai per plonai, tai per storai doh.gif Asmeniškai man, daug mažiau skauda nei su epiliatoriumi, nes ten taip viskas po lėto, taigi ir skausmas sulėtėja biggrin.gif , o su vašku- viens ir nebėra bigsmile.gif
Atsakyti

Nežinau, ar čia plaukai šią savaitę man neauga, ar tas Byly Retard visgi lėtiną jų ataugimą g.gif
Sesė primygtinai aiškino, kad jei Johnsons Hair Minimizing Lotion naudoji sąžiningai kasdien, tai jis irgi veikia g.gif
O Maximos paskutiniame kataloge mačiau Vitaskin kremą po depiliacijos (75ml, 11,99Lt), kuris atseit padeda išvengti įaugėlių ir lėtina plaukelių ataugimą g.gif

ad23, o kodėl jūs manot, kad tie plaukeliai turėtų vieną dieną nustot įauginėt? Man rodos, kad čia bėda forever. Na, nebent senstant organizmui šis tas pasikeičia mastau.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 31, 14:28)
Nežinau, ar čia plaukai šią savaitę man neauga, ar tas Byly Retard visgi lėtiną jų ataugimą  g.gif


Žinokit, aš ir pastebėjau, kad mažiau gauruota tapau smile.gif
Nors dabar netepu Bylyl, bet po mėnesio naudojimo dabar ant kojų ir bikini gal tik kas antras ataugęs. Gal sumažės problemų pagaliau... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 31 gegužės 2006 - 15:31
QUOTE(himalaia @ 2006 05 31, 16:30)
Žinokit, aš ir pastebėjau, kad mažiau gauruota tapau smile.gif
Nors dabar netepu Bylyl, bet po mėnesio naudojimo dabar ant kojų ir bikini gal tik kas antras ataugęs. Gal sumažės problemų pagaliau...  thumbup.gif

kazkaip galvojau,kad oda prisitaikys verysad.gif tikrai...dabar galvoju tikrai kvaila tiketis buvo...bet ko nepadarysi del grozio...
Atsakyti