Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(bum @ 2006 05 23, 14:45)
Neįsivaizduoju kaip gali nudepiliuoti įaugusius plaukelius blink.gif  schmoll.gif

Aš irgi, bet labai norėčiau, kad jie neįaugtų, nes dabar ar su vašku šalinčiau, ar su elektriniu depiliatorium, vistiek tas pats: oda būna baisi, nors tepu visokiom raminančiomis priemonėms, o po savaitės, pasirodo įaugę plaukeliai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2006 05 23, 15:08)
Aš irgi, bet labai norėčiau, kad jie neįaugtų, nes dabar ar su vašku šalinčiau, ar su elektriniu depiliatorium, vistiek tas pats: oda būna baisi, nors tepu visokiom raminančiomis priemonėms, o po savaitės, pasirodo įaugę plaukeliai verysad.gif


Kad tepsit raminančiom priemonėm plaukelių įauginėjimui tuo įtakos nepadarysit. Verčiau rūpinkitės, kad būtų pašalintas raginis odos sluoksnis ir oda būtų minkšta.
Eh, bet tas cukraus būdas įdomus g.gif O jau kainytės! bigsmile.gif
Visos kojos 90 - 110 Lt
Rankos 40 - 50 Lt
Pažastys 30 - 50 Lt
Bikini 60 - 110 Lt
Veido 20 - 25 Lt
Blauzdos 50 - 60 Lt

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 23, 16:16)
Kad tepsit raminančiom priemonėm plaukelių įauginėjimui tuo įtakos nepadarysit. Verčiau rūpinkitės, kad būtų pašalintas raginis odos sluoksnis ir oda būtų minkšta.

Lengva pasakyti. Darausi pylinga kas 2 dieną, tepuosi Byly pagal instrukcijas, pradėjau gerti vitaminą E, o efekto nesimato verysad.gif Eisiu pirkti Holiday Skin - gal ant 'įdegusios' odos ne taip žiauriai viskas atrodys..
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 23, 17:31)
Lengva pasakyti. Darausi pylinga kas 2 dieną, tepuosi Byly pagal instrukcijas, pradėjau gerti vitaminą E, o efekto nesimato  verysad.gif Eisiu pirkti Holiday Skin - gal ant 'įdegusios' odos ne taip žiauriai viskas atrodys..


O kokiu būdu jūs šienaujat? g.gif



Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2006 05 23, 13:35)
Neseniai išgirdau apie depiliacijai naudojamą cukraus pastą PANDHY‘S . Su šiom Cukrinė pasta PANDHY‘S tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos. Skirtingai nuo depiliacijos vašku metodų, depiliacijai cukraus pasta  PANDHY‘S nebūtina atauginti plaukelių. „Kleopatros auksu“  šalinami vos 1-2 mm ilgio, taip pat ir įaugę plaukeliai. Cukrinė pasta PANDHY‘S absoliučiai higieniška. Visiems žinoma, kad cukrus - vienas geriausių konservantų. Leiskite sau užmiršti apie infekcijas.


Tai čia depiliacija panašiai kaip su vašku ar kaip kremu g.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 23, 16:16)
Eh, bet tas cukraus būdas įdomus  g.gif  O jau kainytės!  bigsmile.gif
Visos kojos  90 - 110 Lt
Rankos    40 - 50 Lt
Pažastys  30 - 50 Lt
Bikini  60 - 110 Lt
Veido        20 - 25 Lt
Blauzdos  50 - 60 Lt


O kur čia tokios kainytės?
O kažin nebūtų įmanoma pačioms iš kažkur pasipirkt ir pasidaryti tą depiliacija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 05 23, 19:21)
Tai  čia depiliacija panašiai kaip su vašku ar kaip kremu  g.gif
Papildyta:
O kur čia tokios kainytės?
O kažin nebūtų įmanoma pačioms iš kažkur pasipirkt ir pasidaryti tą depiliacija  bigsmile.gif


Manau, kad depiliacijos principas kaip vaško.
Šiuo būdu plaukus šalina tik Kaune. O davus užklausą PANDHY‘S į Google gavau tik 110 rezultatų ir tik vienas vienintelis buvo lietuviškas, taigi matyt kol kas nelabai nusipirksim tos pastos Lietuvoj, ypač kai tokia nebloga kainytė salone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 23, 17:55)
O kokiu būdu jūs šienaujat?  g.gif

Elektriniu depiliatorium.. Kažko labai suragėjus oda po šios žiemos. Pernai taip nebuvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 23, 17:16)
Kad tepsit raminančiom priemonėm plaukelių įauginėjimui tuo įtakos nepadarysit. Verčiau rūpinkitės, kad būtų pašalintas raginis odos sluoksnis ir oda būtų minkšta.
Eh, bet tas cukraus būdas įdomus  g.gif   O jau kainytės!  bigsmile.gif


Raminančias priemones naudoju, kad oda nebūtų sudirgusi, nes man kojos po depiliacijos atrodo kaip ištinę ir neįmanoma prie jų prisiliesti.
O ta cukraus pasta mane suintrigavo, aš irgi buvau darius paiešką, bet visi kiti puslapiai yra lenkiški, gal ten sakau ir kur nors pardavinėja. Gal po dviejų savaičių teks darbo reikalais važiuoti į Varšuvą, reiks pasižvalgyt jei turėsiu laiko.

Verdam pačios biggrin.gif 90% cukraus, likusioji vanduo, nors jau taip reklamuoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tija: 23 gegužės 2006 - 22:03
Atsisakiau minties pati depiliuotis vašku schmoll.gif Nieko man su juo nesigauna, viena terlionė doh.gif
Va ko dar nesu mėginusi- Tai depiliacinės putos. Ar poveikis tokspat kaip ir skutant? Ar skiriasi brangesnių[pvz Veet] veiksmingumas nuo pigesnių putų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 23, 19:31)
Elektriniu depiliatorium.. Kažko labai suragėjus oda po šios žiemos. Pernai taip nebuvo  blush2.gif


Aš kartkartėm tarp šienavimų elektriniu epiliatorium su skustuku pravažiuoju ax.gif Jei odelė suragėjus, tai ją reikia ne tik šveisti, bet ir minkštint. Kažkaip Byly Retard man tokios funkcijos neatlieka g.gif Jis matyt tiesiai prie plauko svogūnėlio eina biggrin.gif Gal kokią šiurkščią kempinę išmėginkit, nes jei šveičiat tokio švelnumo šveitikliu kaip Rasos putojantis kūno šveitiklis, nenuostabu, kad niekas nesigauna doh.gif Reik ko nors tokio kaip kavos tirščiai thumbup.gif

QUOTE(Tija @ 2006 05 23, 22:59)
Raminančias priemones naudoju, kad oda nebūtų sudirgusi, nes man kojos po depiliacijos atrodo kaip ištinę ir neįmanoma prie jų prisiliesti.


Tai niekas ir nesako raminančių priemonių nenaudoti. Aš sakau, kad jos neturi įtakos plaukelių įauginėjimui, nes supratau, kad tokiais būdais ginatės nuo įauginėjančių plaukelių ax.gif

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 24, 15:57)
a ko dar nesu mėginusi- Tai depiliacinės putos. Ar poveikis tokspat kaip ir skutant? Ar skiriasi brangesnių[pvz Veet] veiksmingumas nuo pigesnių putų?


Nesu mėginusi putų, bet kuo jų poveikis gali skirtis nuo kremų? Man rodos, kad jokio skirtumo, išskyrus konsistenciją unsure.gif Taigi jei kremai "ima" jūsų plaukelius, tai "ims" ir putos. Pigių/brangių santykis toks pat turėtų būt kaip ir kremų g.gif
Eh, kremai mano gaurų neįveikia, tai truputį pavydžiu toms, kurios gali naudotis šiuo būdu blush2.gif
Atsakyti
Naudoju Veet su alijosium bikini tik sriciai. Kolkas nebuvo nei berimu nei kitu nesklandmu.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 24, 15:38)
Aš kartkartėm tarp šienavimų elektriniu epiliatorium su skustuku pravažiuoju  ax.gif  Jei odelė suragėjus, tai ją reikia ne tik šveisti, bet ir minkštint. Kažkaip Byly Retard man tokios funkcijos neatlieka  g.gif  Jis matyt tiesiai prie plauko svogūnėlio eina  biggrin.gif  Gal kokią šiurkščią kempinę išmėginkit, nes jei šveičiat tokio švelnumo šveitikliu kaip Rasos putojantis kūno šveitiklis, nenuostabu, kad niekas nesigauna  doh.gif  Reik ko nors tokio kaip kavos tirščiai  thumbup.gif

Aš irgi iš nevilties su peiliuku keletą kartų nuskutau. Tik kad man neišeina su jais neįsipjovus blush2.gif doh.gif Tai vėl prie depliatoriaus grįžau.
Pilingas mano normalus, manau pakankamai aštrus. Turiu ir kempinę šiurkščią. Vieną kartą taip įnirtingai su ja susinervinus pasidarbavau, kad net liko tokis 'nubrozdinimas' nat kojos. Tai toliau atsargiau su ja trinuos.. unsure.gif
Gal galit patarti kokį nors labai drėkinantį losijoną ar aliejuką kad oda suminkštėtų kuo labiau? 4u.gif Mąstau apie Johnson&Johnson aliejuką. Gal kas bandėt? rolleyes.gif
Atsakyti