Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

Nesiparink tongue.gif Sutik klausimas skamba keistai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 07, 20:02)
Atrodo čia tiek daug mūsų su probleminėmis kojomis, bet kai pažiūriu vasarą pajūryje, tai visų tokios kojos lygutėlės kaip ledas

Butent bigsmile.gif
Atsakyti
Man kilo dar vienas klausimelis. Dabar po depiliacijos vasku kazkur savaite ir kai oda pasiurpsta skauda tas vietas kur nudepiliuota. Cia taip bus visada ar tik pirmus kartus?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 05 11, 17:05)
Man kilo dar vienas klausimelis. Dabar po depiliacijos vasku kazkur savaite ir kai oda pasiurpsta skauda tas vietas kur nudepiliuota. Cia taip bus visada ar tik pirmus kartus?

jei nuolat depiliuosi turetu praeiti,oar naudoji raminanti alieju po dep.?
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 11, 21:57)
jei nuolat depiliuosi turetu praeiti,oar naudoji raminanti alieju po dep.?

na as kaip pirmam kartui naudojau vaska jautriai odai, o aliejuka vaikiska naudojau balmandoli toki, na jis kudikiam tinka, tai man irgi labai gerai veikia...
Atsakyti
[quote=ad23,2006 05 12, 10:00]
na as kaip pirmam kartui naudojau vaska jautriai odai, o aliejuka vaikiska naudojau balmandoli toki, na jis kudikiam tinka, tai man irgi labai gerai veikia...


Man atrodo kad geriau būtų naudoti kremą po depiliacijos. Nes jis tam ir yra skirtas.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 05 12, 10:00)
na as kaip pirmam kartui naudojau vaska jautriai odai, o aliejuka vaikiska naudojau balmandoli toki, na jis kudikiam tinka, tai man irgi labai gerai veikia...


O kuo skiriasi vaškas jautriai odai nuo įprasto vaško? g.gif Juk abu daro tą patį - išrauna plaukelius su šaknim, o tai labiausiai ir dirgina odą. Kas dar ypatingo tame vaške gali būti?

QUOTE(sssaule @ 2006 05 14, 11:46)
Man atrodo kad geriau būtų naudoti kremą po depiliacijos. Nes jis tam ir yra skirtas.


Ne visi kremai, atseit skirti naudojimui po depiliacijos, savo paskirtį atitinka. Kiek bandžiau, jie man nesiskyrė nuo paprasto kremo kūnui būtent raminimo prasme, nes ingredientų sąrašas dažnai būna labai ilgas, taigi paprastai neišvengiama ir dirginančių. Man dermatologė patarė sudirgusią odą raminti kremu su cinku (vaistinėse Vitella 75ml ~20Lt), bet kuo puikiausiai tinka ir paprastas cinko tepalas, kurio gal 30ml kainuoja 3-4Lt, ieškoti vaistinėse.
Atsakyti
tai va supratau, kaip atrodo tie iaugantys plaukai... doh.gif doh.gif doh.gif snd einu pagulet i vonia ir pasveisiu kojytes, o paskui prie progos nusipirksiu to kremo!beje vyras padovanojo elektroni epiliatoriu ar depiliatoriu, nezinau kaip ten vadinas... gal kuri paaiskinsit?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 05 20, 13:41)
tai va supratau, kaip atrodo tie iaugantys plaukai... doh.gif  doh.gif  doh.gif  snd einu pagulet i vonia ir pasveisiu kojytes, o paskui prie progos nusipirksiu to kremo!beje vyras padovanojo elektroni epiliatoriu ar depiliatoriu, nezinau kaip ten vadinas... gal kuri paaiskinsit?


Teoriškai epiliatorius - tas, kuris plauką išrauna, o depiliatorius - tas, kuris plauką nuskuta/nukerpa, žodžiu, neišrauna. Bet praktikoj vartojam abi sąvokas pramaišiui ir ne visada pagal paskirtį biggrin.gif Svarbiausia, kad suprastumėm, ką turim omeny ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Mite_Baja @ 2006 05 06, 16:41)
o kokie atsiliepimai apie VEET kremus?


Na nesenai nusipirkau Veet bikini zonai jautriai odai. Ir likau labai patenkina. Tikrai super thumbup.gif nueme visus plaukelius. Dariau viska kaip rase instrukcija ir man patiko biggrin.gif O prie depiliuojancio kremo buvo pridetas ir kremas po skutimosi, tai pasitepusi juo, oda tapo svelni, neparaudusi ir nei kiek neisbere (kas budavo anksciau)

O kojoms as tepu Nivea specialus po skutimosi, taip pat esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai išgirdau apie depiliacijai naudojamą cukraus pastą PANDHY‘S . Su šiom priemonėm atlieka tik vienam Kauno centre, bet gal būtų įmanoma gauti kur nors šios pastos? Gal kas žinot?

Įdedu aprašymą:
Cukrinė pasta PANDHY‘S tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos. Skirtingai nuo depiliacijos vašku metodų, depiliacijai cukraus pasta PANDHY‘S nebūtina atauginti plaukelių. „Kleopatros auksu“ šalinami vos 1-2 mm ilgio, taip pat ir įaugę plaukeliai. Cukrinė pasta PANDHY‘S absoliučiai higieniška. Visiems žinoma, kad cukrus - vienas geriausių konservantų. Leiskite sau užmiršti apie infekcijas.

Skamba tikrai viliojančiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2006 05 23, 13:35)
Įdedu aprašymą:
Cukrinė pasta PANDHY‘S tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos. Skirtingai nuo depiliacijos vašku metodų, depiliacijai cukraus pasta  PANDHY‘S nebūtina atauginti plaukelių. „Kleopatros auksu“  šalinami vos 1-2 mm ilgio, taip pat ir įaugę plaukeliai. Cukrinė pasta PANDHY‘S absoliučiai higieniška. Visiems žinoma, kad cukrus - vienas geriausių konservantų. Leiskite sau užmiršti apie infekcijas.

Skamba tikrai viliojančiai smile.gif

Neįsivaizduoju kaip gali nudepiliuoti įaugusius plaukelius blink.gif schmoll.gif
Atsakyti