Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Diwa @ 2006 05 05, 12:41)
nu geras doh.gif as pries savaite nusipirkau sita krema ir net neatkreipiau demesio i galiojimo laika,o dabar perskaiciau ir is karto nulekiau paziureti. tai gi mano ir galioja iki birzelio blink.gif  ot durna kad pirkau tik babkes ismeciau fool.gif


Nu geras aš irgi tik dabar nuėjau pasižiūrėti iki kada galioja, taigi irgi iki birželio, bet tikrai nemanau, kad mėnuo pogaliojimopasibaigimo jis bus jau nebetinkamas, ne koks pienas kad surugtų.
Atsakyti
o kokie atsiliepimai apie VEET kremus?
Atsakyti
skaiciau skaiciau tai vien epiliatoriai ir vaskai...mane labaiu kremas domina ax.gif tad ar geras taip reklamuojamas VEET? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
aktyvumo jokio g.gif
na ne vien veet (yra gi visokiu)
kas naudoja? manau tai idialaiusia - neskauda...
Atsakyti
klausimas vercia is koto...kiek metu su pincetu zadi ka depiliuoti? neisivaizduoju...nebent raso koks nors jaunas su pukeliais panosei...tai taip gali pesiotis nes kai skuti atauga storesni tvirtesni ir tamsesni.
Atsakyti
kojom ir pazastim ar efektyvus?
Atsakyti
Jei kalbant apie kremus... tai Veet man geriausi: tiek kremas jautriai odai, tiek putos... kitų firmų esu bandžiusi, tai jie man pasirodė prastesni...
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 05, 16:50)
Aš tai pažastis pradėjau su epiliatorium ne taip seniai šienauti ir visada po depiliavimu su arbatmedžio aliejum suvilgytu kosmetiniu diskeliu perbraukiu. O kitur įauginėja plaukeliai tai baisu  doh.gif Jaučiu kad dėl po žiemos išsausėjusios odos  unsure.gif Tikiuosi tas Byly padės..  ax.gif


Oho, tu kantri, aš vieną sykį grybštelėjau, tai tik ašaros pabiro iš akių koks skausmas.

Atrodo čia tiek daug mūsų su probleminėmis kojomis, bet kai pažiūriu vasarą pajūryje, tai visų tokios kojos lygutėlės kaip ledas
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kuri bandete ir pasirode labai veiksmingas kremas intymioje vietoje?
Koki pasiulytumete pabandyti?
Atsakyti
yra atskira tema apie depiliavima intymioje vietoje. kiek teko skaityti tai atsileipimai nelabai. sako kad ne iki galo reikala sutvarko.
Atsakyti
As irgi naudoju veet ir tikrai esu patenkinta! Nei skauda, nei oda dirgini, nei ka. As uz thumbup.gif
Atsakyti
Klausimas nebuvo akcentuotas bikinio ar kokiai kitai sriciai, cia jau kiekvienas asmuo pagal savo iskrypimo laipsni suprato. Dekui uz info, kas atsaket.
Atsakyti