Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(X-iuke @ 2006 05 05, 08:23)
sveikute, prisiskaichiau Tavu rekomendaciju del to kremuko 2in1, aplekiau kelias parduotuves, kosmadoj nebuvo, o keliuose eurokos parduotuvese po viena pakuote padeta ir garantija iki birzhelio, tai pradejau galvot, per menesi laiko ash ji ishnaudosiu ar nea??
ir ish vis nesuprantu kodel tik po 1 ir tokia trumpa garantija?  g.gif
verysad.gif


Mano irgi iki birželio galioja doh.gif Matyt teks palaukti naujos partijos, nes iki birželio tikrai neištepsit.

QUOTE(bum @ 2006 05 05, 09:34)
Labai užsivėpsojau į pavadinimą ir galvojau ar čia tas Byly 2in1 ar ne, nes neparašyta, kad nuo plaukelių įauginėjimo, o parašyta kad lėtinantis plaukelių augimą, bet gal jis ten kaip nors ypatingai drėkina ir padeda plaukeliam neįaugti, labai tikiuosi  unsure.gif


Jei Byly Retard 2in1, tada tikrai tas. Kito nėr mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Vakar buvau pas kosmetologę dėl veido. Tai parodžiau savo spuogelius ant pažastų. Pati tai galvojau, kad spuogeliai atsirado nuo perspiranto, nes prieš tai naudojau kitą, bet nusidepiliavau el. epiliatorium ir kaip tik sutapo, kad pakeičiau perspirantą. Kosmetologė man pasakė, kad spuogeliai atsirado, nes užnešiau kažkokį užkratą. Išspaudė man juos, dezinfekavo, situacija gerėja. Griežtai rekomendavo depiliuojamas vietas prieš ir po dep. patepti kokiu nors skysčiu, turinčiu alkoholio. Taip pat pasidalino savo patirtim, kad ji pati pažastis tik skutasi vienkartiniais peiliukais. Nes tuomet užkrato tikimybė daug mažesnė, be to, pažastys yra ypač jautri vieta, kur daug prakaito liauko, todėl anot jos jai tas būdas geriausias. Nežinau. Aš tai su peiliukais tikrai nežaisiu. Na nebent žiemą duosiu pažastim pailsėt. Bet dabar, tik išsigydysiu spuogelius, ir vėl šienausiu epiliatorium, tik jau griežtai su dezinfekcija. Dėl įauginėjančių plaukelių: depiliuojamas vietas periodiškai reikia pilinguoti. Tuomet pasišalina negyvas odos sluoksnis ir plaukelių įaugimo tikimybė daug mažesnė. Tiesą sakant, su kojomis instinktyviai kažkaip taip ir elgiausi: kuomet naudoju pilingą prieš celiulitą - tuo pačiu nusipilinguoju ir kojas. Problemų dėl įaugusių plaukelių ant kojų kol kas neturiu (beldžiu į stalą 3 kartus). Bet va pažastis vis užmiršdavau. doh.gif Pasižadu savo pažastims: išsigydau spuogus ir tvarkingai laikausi visu priešuždegiminių ir prevencinių prieš plaukelių įauginėjimą būdų: dezinfekcija, pilingas, odos minkštinimas.
Atsakyti
QUOTE(vaikinukas @ 2006 05 04, 23:15)
Kamuoja klausimelis..ar veiksminga rankine depiliacija (pincetu arba rankomis)? Dekui

o rankomis tai cia kaip? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 05 05, 10:01)
o rankomis tai cia kaip? blink.gif  unsure.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pabandyk isivaizduoti......

o jei rimtai, tai manau, kad ji veiksminga, bet nebus tokia precizikai atlikta kaip salone (nu man tai kantrybes truksta doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 05 05, 10:01)
o rankomis tai cia kaip? blink.gif  unsure.gif

Turbūt su pirštais paima plauką ir traukia biggrin.gif Bet su tokia 'depiliacija' mažesnių plaukelių 'nenudepiliuosi' cool.gif
Papildyta:
Oj, klausimas buvo ar veiksmingas.. Tai taip, veiksminga viskas kad plauką panaikina smile.gif Tik vat efektyvumas laiko atžvilgiu tai kitas klausimas..
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 05 05, 08:23)
sveikute, prisiskaichiau Tavu rekomendaciju del to kremuko 2in1, aplekiau kelias parduotuves, kosmadoj nebuvo, o keliuose eurokos parduotuvese po viena pakuote padeta ir garantija iki birzhelio, tai pradejau galvot, per menesi laiko ash ji ishnaudosiu ar nea??
ir ish vis nesuprantu kodel tik po 1 ir tokia trumpa garantija?  g.gif
verysad.gif

nu geras doh.gif as pries savaite nusipirkau sita krema ir net neatkreipiau demesio i galiojimo laika,o dabar perskaiciau ir is karto nulekiau paziureti. tai gi mano ir galioja iki birzelio blink.gif ot durna kad pirkau tik babkes ismeciau fool.gif
Atsakyti
ash tai visad pasizhiuriu galiojima (na retais atvejais beskubedama pamirshtu pasizhiuret doh.gif ), nes esu jau pasimokiusi biggrin.gif

nagi pagaliau shaindien radau ta kremuka galiojanti iki metu pabaigos tongue.gif
jei kaunietem reikia, tai jo yra merkurojaus eurokos parduotuvej cool.gif

savaitgali kankinsiuos depiliuodama cray.gif
Atsakyti
tikrai dabar ir as pasimokiau verysad.gif gaila vis del to ismestu pinigeliu i bala.siaip tikrai nesitikejau kad taip trumpai gali galioti doh.gif be ka darysi,kita karta busiu jau atidesne ir atkreipsiu demesi i tokius dalykus.
P.S. o gal nieko nenutiks jei dar koki menesiuka iki kokios liepos as ji panaudociau? blush2.gif aaa kaip manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2006 05 05, 15:22)
tikrai dabar ir as pasimokiau verysad.gif gaila vis del to ismestu pinigeliu i bala.siaip tikrai nesitikejau kad taip trumpai gali galioti doh.gif be ka darysi,kita karta busiu jau atidesne ir atkreipsiu demesi i tokius dalykus.
P.S. o gal nieko nenutiks jei dar koki menesiuka iki kokios liepos as ji panaudociau? blush2.gif aaa kaip manot? smile.gif


Aš savo kremą ketinu naudoti tol, kol pabaigsiu, tai maždaug įvyks liepą. Laikykit kremą kur nekarštoj vietoj, pvz., spintelėj ir nieko tam kremui neatsitiks drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 05 05, 09:00)
Griežtai rekomendavo depiliuojamas vietas prieš ir po dep. patepti kokiu nors skysčiu, turinčiu alkoholio. Taip pat pasidalino savo patirtim, kad ji pati pažastis tik skutasi vienkartiniais peiliukais. Nes tuomet užkrato tikimybė daug mažesnė, be to, pažastys yra ypač jautri vieta, kur daug prakaito liauko, todėl anot jos jai tas būdas geriausias. Nežinau. Aš tai su peiliukais tikrai nežaisiu. Na nebent žiemą duosiu pažastim pailsėt. Bet dabar, tik išsigydysiu spuogelius, ir vėl šienausiu epiliatorium, tik jau griežtai su dezinfekcija. Dėl įauginėjančių plaukelių: depiliuojamas vietas periodiškai reikia pilinguoti. Tuomet pasišalina negyvas odos sluoksnis ir plaukelių įaugimo tikimybė daug mažesnė. Tiesą sakant, su kojomis instinktyviai kažkaip taip ir elgiausi: kuomet naudoju pilingą prieš celiulitą - tuo pačiu nusipilinguoju ir kojas. Problemų dėl įaugusių plaukelių ant kojų kol kas neturiu (beldžiu į stalą 3 kartus).  Bet va pažastis vis užmiršdavau.  doh.gif

Aš tai pažastis pradėjau su epiliatorium ne taip seniai šienauti ir visada po depiliavimu su arbatmedžio aliejum suvilgytu kosmetiniu diskeliu perbraukiu. O kitur įauginėja plaukeliai tai baisu doh.gif Jaučiu kad dėl po žiemos išsausėjusios odos unsure.gif Tikiuosi tas Byly padės.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 05, 15:35)
Aš savo kremą ketinu naudoti tol, kol pabaigsiu, tai maždaug įvyks liepą. Laikykit kremą kur nekarštoj vietoj, pvz., spintelėj ir nieko tam kremui neatsitiks  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif as taip ir darysiu.naudosiu bent iki liepos men.ir tepsiu jo negailedama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 05 05, 12:01)
o rankomis tai cia kaip? blink.gif  unsure.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti