Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

Pasidalinsiu savo patirtim. Anksčiau depiliuodavausi tik pas kosmetologę. Bet brangoka. Apie 150 lt. (čia viskas išskyrus bikini), be to, maždaug kas 2 - 3 savaites reikia eiti, plius augint tuos plaukus iki reikiamo ilgio - žodžiu man vasarą daug problemų būdavo. Draugė davė pabandyt epiliatorių - pakenčiama, bikini tik nebandžiau. Nusipirkau epiliatorių. Dėl įaugusių plaukų - reikia labai minkštinti odą, tada įaugimo tikimybė mažesnė, nes kaip man paaiškino kosmetologė, plaukeliai įauga todėl, kad darosi silpni ir negali išlįsti pro odą. Todėl odą reikia masažuoti ir labai minkštinti bei drėkinti, kad neįauginėtų. Aš, pavyzdžiui, epiliatorių naudoju kas antrą kartą derindama su dep. kremu. Naudojuosi jau kelis mėn. tai jokių problemų įpatingų kol kas neturiu. Tiesa, pažastyse, kai pradėjo atauginėti plaukučiai, tai šiurkštūs kažkodėl šįkart ir niežti labai ir spuogelių buvo atsiradę. Tai aš atradau būdą, kuris man padėjo: kelias dienas netepu pažastų jokiais antiperspirantais, kasvakar išdezinfekuoju pažastis medetkų tinktūra, paskui apie 2 min. pamasažuoju masažine galvute, kuri buvo kartu su epiliatorium, nes tai padeda silpniems plaukeliams išlįsti lauk, todėl neniežti, paskui užtepu nemažą sluoksnį podepiliacinio kremo. Dariau procedūrą 2 kartus, tai viskas tvarkosi, thumbup.gif todėl nutariau ir jumis pasidalinti. Gerai, kad nepagailėjau pinigų epiliatoriui ir pirkau turintį masažinę galvutę, nors galvojau, kad ji man nereikalinga bus ir pan. Be to, naudojų ją kai netingiu ir kojų masažui, įauginėjančių plaukelių prevencijai, todėl su kojomis problemų jokių (beldžiu į stalą 3 kartus). Sėkmės kovojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 01, 11:48)
Skaičiau tokį straipsnį, kad  "gauruotosias" nekamuoja celiulitas, nes harmonų sudetis kitokia, negu tu "beplaukių". Tai taip pagalvojus, kojas dar nusidepiliuoji, bet celiulito tai jau nepanaikinsi. Nors ir nedidelė paguoda, bet vis šioks toks pliusiukas. smile.gif  smile.gif


oi gaila, bet nera taip... to celiulito , kad vezimu vezk...
QUOTE(aglaja @ 2006 05 01, 19:37)
mergaites, pasidalinkit, ka darot su tom demelem, liekanciom po iaugusiu plauku? blink.gif  labai ilgai nepraeina tie raudonumai. gal zinot kokiu kremu, juos panaikinanciu?

kol kas nesusiduriau su iauganciais plaukelias, teisybe pasakius but gerai zinot kaip tai atrodo...

QUOTE(Vovere @ 2006 05 02, 23:09)
na ne taip jau ir brangu tam salone 4u.gif kai skaiciavau tai rankos (pilnai) + kojos (pilnai) + bikini = apie 160
mirksiukas.gif bet as pati eisiu bandyti, tik kai pieva uzaugs virs 5 mm, nes kitaip sake neapsimoka  verysad.gif , bet va konsultacijoje tai buvau pas kosmetologe ir isklausiau morala, kad visi epiliatoriai ir depiliacines priemones skirtos tuo atveju, kai esi isvykusi ir negali pas savo kosmetologe ateit  brunette.gif tai vat dabar gal kita savaite eisiu 4u.gif
Papildyta:
visada depiliuodavausi su depiliacinem puto ir odyte buvo kaip silkas, o dabar kaip zasies oda  verysad.gif o ka tokiu atveju daryti  g.gif oda i svitrini pavirto  angel_sadangel.gif

mano tokia oda daznai buna...bet ne del depiliacijos manau, nes nuo pat vaikystes tokia buvo, o kai plaukiukus nuskusdavau tai praeidavo... g.gif idomu cia...

renaciuk aciu, kad pasidalinai zinosim dabar...

ai dar klausimelis, ten salto vasko instrukcijoj parasyta, kad karta per savaite reikia oda sveist?Kaip suprast ta sveitima?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 04 30, 12:35)
Pasitepiau Byly 2 in 1 kremu, žiūrėsim, kaip bus.

Gal galit pasidalinti kur jūs tą kremą perkate? 4u.gif Mane irgi kamuoja įaugantys plaukeliai.. Įdomu ar jį pardavinėja Lietuvoje, ir jei taip kur Kaune būtų galima rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 05 03, 10:53)
Gal galit pasidalinti kur jūs tą kremą perkate?  4u.gif Mane irgi kamuoja įaugantys plaukeliai.. Įdomu ar jį pardavinėja Lietuvoje, ir jei taip kur Kaune būtų galima rasti  ax.gif


Eurokose ir Kosmadose tikrai būna mirksiukas.gif

QUOTE(Vovere @ 2006 05 02, 23:09)
bet va konsultacijoje tai buvau pas kosmetologe ir isklausiau morala, kad visi epiliatoriai ir depiliacines priemones skirtos tuo atveju, kai esi isvykusi ir negali pas savo kosmetologe ateit


Aišku, kad kosmetologė taip sakys, nes iš kur jai tada klienčių gaut, kurios per mėnesį 160Lt paklotų už jos paslaugas biggrin.gif
Ten, kur verslas ir pinigai, nuoširdumo naivu tikėtis. Nesileiskit mulkinamos ir galvokit savo galva 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 03, 11:51)
Aišku, kad kosmetologė taip sakys, nes iš kur jai tada klienčių gaut, kurios per mėnesį 160Lt paklotų už jos paslaugas  biggrin.gif
Ten, kur verslas ir pinigai, nuoširdumo naivu tikėtis. Nesileiskit mulkinamos ir galvokit savo galva  4u.gif


drinks_cheers.gif , pagalvojau... na ir naglumas tos kosmetologes doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 03 gegužės 2006 - 12:39
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 03, 12:51)
Aišku, kad kosmetologė taip sakys, nes iš kur jai tada klienčių gaut, kurios per mėnesį 160Lt paklotų už jos paslaugas  biggrin.gif
Ten, kur verslas ir pinigai, nuoširdumo naivu tikėtis. Nesileiskit mulkinamos ir galvokit savo galva  4u.gif


ai bet as ir patikejau blush2.gif tai dabar nenumuskit pasitikejimo, nes eisiu bikini sienaut blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 05 03, 16:44)
ai bet as ir patikejau  blush2.gif tai dabar nenumuskit pasitikejimo, nes eisiu bikini sienaut  blink.gif


Na bikinio depiliacija gal ir geriausia pas kosmetologę atlikti, nes pats tai neprieisi visur taip čiki piki, kad būtų blush2.gif o ir šiaip... man atrodo skaudžiau pačiai daryti, nei kai patyrusi daro...
Atsakyti
nepykit, kad neskaiciau auksciau o iskarto klausiu ax.gif
bet kur ta depiliacija pilna daro (rankos, kojos, bikiniukas) uz 160 lt!? blink.gif
as kol kas namie darbuojuosiu su BAJM rekomenduotu vasku thumbup.gif , nieko sekasi gerai, bet va vasarai norisi kad profesionalas padirbetu tongue.gif kruopsciau!!!
mano ranka dar neigudo taip!!!
Atsakyti
Kamuoja klausimelis..ar veiksminga rankine depiliacija (pincetu arba rankomis)? Dekui
Atsakyti
QUOTE(vaikinukas @ 2006 05 04, 23:15)
Kamuoja klausimelis..ar veiksminga rankine depiliacija (pincetu arba rankomis)? Dekui

O kur čia ką nori depiliuot blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 30, 13:14)
Būtinai parašykit po kokios savaitės, kaip ten tas kremas veikia. Tik nepamirškit, kad pirmą savaitę reik tept du kartus per dieną  mirksiukas.gif
O tie "musmirytės" taškeliai po kelių dienų praeis, o vėliau ir dar greičiau, tiesiog oda turi priprasti  4u.gif



sveikute, prisiskaichiau Tavu rekomendaciju del to kremuko 2in1, aplekiau kelias parduotuves, kosmadoj nebuvo, o keliuose eurokos parduotuvese po viena pakuote padeta ir garantija iki birzhelio, tai pradejau galvot, per menesi laiko ash ji ishnaudosiu ar nea??
ir ish vis nesuprantu kodel tik po 1 ir tokia trumpa garantija? g.gif
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 05 05, 07:23)
sveikute, prisiskaichiau Tavu rekomendaciju del to kremuko 2in1, aplekiau kelias parduotuves, kosmadoj nebuvo, o keliuose eurokos parduotuvese po viena pakuote padeta ir garantija iki birzhelio, tai pradejau galvot, per menesi laiko ash ji ishnaudosiu ar nea??
ir ish vis nesuprantu kodel tik po 1 ir tokia trumpa garantija?  g.gif
verysad.gif

Ot velnias, nepažiūrėjau iki kada galioja doh.gif
Labai užsivėpsojau į pavadinimą ir galvojau ar čia tas Byly 2in1 ar ne, nes neparašyta, kad nuo plaukelių įauginėjimo, o parašyta kad lėtinantis plaukelių augimą, bet gal jis ten kaip nors ypatingai drėkina ir padeda plaukeliam neįaugti, labai tikiuosi unsure.gif
Atsakyti