Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

doh.gif Na jo ko jau Dievas nepagailejo tai plauku ir visur jie veslus blink.gif Paskutine isbandyta ir daug pagyrimu verta priemone tai VEET kremas zele. Man jis patiko del greitos depiliacijos 3min ir galima begti per duris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 04 29, 23:52)
doh.gif  Na jo ko jau Dievas nepagailejo tai plauku ir visur jie veslus  blink.gif  Paskutine isbandyta ir daug pagyrimu verta priemone tai VEET kremas zele. Man jis patiko del greitos depiliacijos 3min ir galima begti per duris bigsmile.gif


aha umn.gif ir as toky naudojau, bet viena diena prasitariau kosmetologei doh.gif tai ji liepe pasiskaityti sudeti ir pasvarstyti kaip oda atrodis po kokiu 10 metu g.gif tai dabar kaupiuosi ir atsiaugineju savo pievas ir eisiu i salona depiliuotis vasku 000189.gif
Atsakyti
Ash kątik po epiliatoriaus procedūros. Prieš kokius metus teko jį naudot, paskui nustojau dėl nerealiai įaugančių plaukų. Žiandien kojas nusišienavai bei bikini. Tai kojos visos kaip musmirė, taškų taškelių... Raudonos... Siaubas. Pasitepiau Byly 2 in 1 kremu, žiūrėsim, kaip bus. O bikini pusė velnio, tik labai gąsdina tie įaugėliai, nes jau baisu būdavo, su pūliais, bet neturiu kur dėtis, reikia, nes irgi iš gauruotųjų priedermės esu. unsure.gif
Tai po kelių dienų reiks rezultatus tikrint, ar apsimoka kremą naudot man. Gerai būtų, kad kaip prieblandai padėtų nuo nelaimės tokios... mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 30 balandžio 2006 - 12:37
QUOTE(himalaia @ 2006 04 30, 13:35)
Ash kątik po epiliatoriaus procedūros. Prieš kokius metus teko jį naudot, paskui nustojau dėl nerealiai įaugančių plaukų. Žiandien kojas nusišienavai bei bikini. Tai kojos visos kaip musmirė, taškų taškelių... Raudonos... Siaubas. Pasitepiau Byly 2 in 1 kremu, žiūrėsim, kaip bus. O bikini pusė velnio, tik labai gąsdina tie įaugėliai, nes jau baisu būdavo, su pūliais, bet neturiu kur dėtis, reikia, nes irgi iš gauruotųjų priedermės esu.  unsure.gif
Tai po kelių dienų reiks rezultatus tikrint, ar apsimoka kremą naudot man. Gerai būtų, kad kaip prieblandai padėtų nuo nelaimės tokios...  mellow.gif


Būtinai parašykit po kokios savaitės, kaip ten tas kremas veikia. Tik nepamirškit, kad pirmą savaitę reik tept du kartus per dieną mirksiukas.gif
O tie "musmirytės" taškeliai po kelių dienų praeis, o vėliau ir dar greičiau, tiesiog oda turi priprasti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 04 29, 23:52)
doh.gif  Na jo ko jau Dievas nepagailejo tai plauku ir visur jie veslus  blink.gif  Paskutine isbandyta ir daug pagyrimu verta priemone tai VEET kremas zele. Man jis patiko del greitos depiliacijos 3min ir galima begti per duris bigsmile.gif


O kada pradeda atauginėt?Bijau kad kaip po skutimo-Jau kitą dieną matytusi doh.gif

Va pirmą kartą savo jėgomis išbandžiau vašką- Kolkas tik kojas. Na skausmas kaip skausmas, su ašarom bet ištvėriau biggrin.gif. Nors tiesą sakant tik pusiau, nežinau ką blogai dariau, bet manau gal nepalaukiau kol visiškai išdžius nes man nevisus išrovė g.gif Pabaigiau eilinį kartą skustuku doh.gif Bet už poros dienų reikės kėsintis į bikinį sritį, o čia jau ne tik ašaros bet ir riksmai tikriausiai laukia lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 30, 14:14)
Būtinai parašykit po kokios savaitės, kaip ten tas kremas veikia. Tik nepamirškit, kad pirmą savaitę reik tept du kartus per dieną  mirksiukas.gif
O tie "musmirytės" taškeliai po kelių dienų praeis, o vėliau ir dar greičiau, tiesiog oda turi priprasti  4u.gif


Gerai, kad priminėt, o tai jau pamiršus pasitept būčiau biggrin.gif
Ir suprantu, kad priprasti oda turi, bet kai prieš metus epiliuodavau, tokio "efekto" nebuvo. Nors sakoma, kad oda per žmogaus (ypač moters) gyvenimą keičiasi. Tai gal ir sugalvojo manoji "papokštaut". Tik kad visai nejuokinga unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 29, 15:18)
Aš irgi iš gauruotųjų padermės  drinks_cheers.gif
Nuo depiliavimo plaukeliai ant kojų susilpnėjo, pažastyse irgi, taigi gerokai švelnesni. Jums irgi po kurio laiko jie tokie pasidarys, bet skustuka tai teks pamiršt visiškai, priešingu atveju plaukeliai nenusilps, kas reikš, kad ir skausmas niekada nesumažės. Prisimenu, buvau padariusi 3mėn. pertrauką nuo epiliatoriaus ir tik su skutuku šienavau. Nemoku apsakyt, koks skausmas buvo kai vėl su epiliatorium ėmiausi šienaut  doh.gif  Pirmą kartą ištvėriau tik pusę blauzdos  blush2.gif  Po pirmos epiliacijos gal 4 dienas vaikščiojau su taškuotom kojom  biggrin.gif  Dabar priprato ir praeina per kelias valandas.
Išrautas plaukelis turėtų ataugti per maždaug 3 savaites, tačiau galimi įvairūs nukrypimai (pvz., plaukelis atrodo išrautas, tačiau iš tiesų jis yra nutrauktas, tai ataugs greičiau, arba šiaip plaukai linkę greitai atželt ir kt.).
Šiaip gerokai ekonomiškiau plaukelius šalinti su epiliatorium, o ir nereikia tada su pincetu ar skustuku užbaiginėt. Ir man trumpiau trunka  biggrin.gif

na man kol kas irgi dar neatauge..jau kaip dziaugiames mes su vyru!Nes skutant ar depiliuojant kremu jau sekanti ryta negalima prisiliest buvo. O dabar jau kelinta diena kojytes svelnios. bikini ir pazastu skausmo dar bijau ir nelabai man ten aisku kaip su tom pazastim.
O kad su epiliatorium ekonomiskiau tai turbut tiesa. Skaiciavom su vyru atsiperka per kokius 4meneselius, dar greiciau turbut, tik su vasku kaip kazkuri sake turbut pratintis reik, nes ten op ir viskas. O cia is leto. Tai prasysiu vyro vestuviu jubiliejaus proga epiliatoriaus, tik kazin koks pats paciausias!? g.gif

QUOTE(Vovere @ 2006 04 30, 11:51)
aha  umn.gif ir as toky naudojau, bet viena diena prasitariau kosmetologei  doh.gif tai ji liepe pasiskaityti sudeti ir pasvarstyti kaip oda atrodis po kokiu 10 metu  g.gif tai dabar kaupiuosi ir atsiaugineju savo pievas ir eisiu i salona depiliuotis vasku  000189.gif

o salone brangu?Ir gal geriau nudepiliuoja nei pati?Papasakok viska!
Atsakyti
Skaičiau tokį straipsnį, kad "gauruotosias" nekamuoja celiulitas, nes harmonų sudetis kitokia, negu tu "beplaukių". Tai taip pagalvojus, kojas dar nusidepiliuoji, bet celiulito tai jau nepanaikinsi. Nors ir nedidelė paguoda, bet vis šioks toks pliusiukas. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 01, 11:48)
Skaičiau tokį straipsnį, kad  "gauruotosias" nekamuoja celiulitas, nes harmonų sudetis kitokia, negu tu "beplaukių". Tai taip pagalvojus, kojas dar nusidepiliuoji, bet celiulito tai jau nepanaikinsi. Nors ir nedidelė paguoda, bet vis šioks toks pliusiukas. smile.gif  smile.gif


Kamuoja kamuoja irnesakyk.gif
Aišku, aš dar jauna, vaikų neturiu, tai ir tas celiulitas pakenčiamose ribose. Po kelių metų plaukuotumas nebus sumažėjęs, o vat celiulito tai tikrai daugiau turėsiu biggrin.gif
Na, nebent tam straipsnyje kalbėta apie tas, kurios turi hormoninių sutrikimų ir dėl to padidėjęs plaukuotumas. Aš hormoninių sutrikimų neturiu, iš prigimties mano plaukai tankūs ir stori... visur doh.gif Taigi ir čia "išganymo" nematau biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 01, 11:48)
Skaičiau tokį straipsnį, kad  "gauruotosias" nekamuoja celiulitas, nes harmonų sudetis kitokia, negu tu "beplaukių". Tai taip pagalvojus, kojas dar nusidepiliuoji, bet celiulito tai jau nepanaikinsi. Nors ir nedidelė paguoda, bet vis šioks toks pliusiukas. smile.gif  smile.gif

jo tada man celiulitas negresia lotuliukas.gif nes gauruotumu tai as tikrai pasizymiu ax.gif net ir su vasku viska nurovus, mano plaukeliai atauga per nepilnas 2savaites doh.gif o ka jau kalbeti apie skustukus.........
Atsakyti
mergaites, pasidalinkit, ka darot su tom demelem, liekanciom po iaugusiu plauku? blink.gif labai ilgai nepraeina tie raudonumai. gal zinot kokiu kremu, juos panaikinanciu?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 05 01, 11:05)
o salone brangu?Ir gal geriau nudepiliuoja nei pati?Papasakok viska!

na ne taip jau ir brangu tam salone 4u.gif kai skaiciavau tai rankos (pilnai) + kojos (pilnai) + bikini = apie 160
mirksiukas.gif bet as pati eisiu bandyti, tik kai pieva uzaugs virs 5 mm, nes kitaip sake neapsimoka verysad.gif , bet va konsultacijoje tai buvau pas kosmetologe ir isklausiau morala, kad visi epiliatoriai ir depiliacines priemones skirtos tuo atveju, kai esi isvykusi ir negali pas savo kosmetologe ateit brunette.gif tai vat dabar gal kita savaite eisiu 4u.gif
Papildyta:
visada depiliuodavausi su depiliacinem puto ir odyte buvo kaip silkas, o dabar kaip zasies oda verysad.gif o ka tokiu atveju daryti g.gif oda i svitrini pavirto angel_sadangel.gif
Atsakyti