Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

jo as buvau viena karta bet man kazkaip nejauku, nes pas ta kosmetologe visa gyvenima vaikstau tai nemalonu pries ja ten.....tai pati su epiliatoriumi pasidarau, bet labai jau skauda pres tai visda isgeriu kokio vynelio nes tada ne taip skauda alc.gif
Atsakyti
Na va nusipirkau ir as ta Byly krema biggrin.gif jau ir isbandziau.lauksiu kada man tie iauge plaukeliai islys lauk bigsmile.gif tikiuosi neteks nusivylti
Atsakyti
Nu ką, prireikė man vėl jūsų pagalbos...
Susigundžiau aš pradžioj, prieš kosmetologės kėdę pabandyti vašką pati. doh.gif
Nusipirkau šiltą vašką byly su vaisių ekstraktais.
O iškilo toks NEREIKŠMINGAS klausimėlis- Kaip po velniais juo naudotis lotuliukas.gif. Pradžioj suprantu, pašildai vašką- Tik kiek laiko, kaip ir kur? Antra, juo užtepi depiliuojamą vietą- O kiek jos reikia tept? Trečia- Kada naudojamos tos plaunamos juostelės? Instrukcijoje nėra lietuvių kalbos doh.gif \Gal kas padės šiai nesusipratėliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 04 27, 14:29)
Nu ką, prireikė man vėl jūsų pagalbos...
Susigundžiau aš pradžioj, prieš kosmetologės kėdę pabandyti vašką pati. doh.gif
Nusipirkau šiltą vašką byly su vaisių ekstraktais.
O iškilo toks NEREIKŠMINGAS klausimėlis- Kaip po velniais juo naudotis  lotuliukas.gif. Pradžioj suprantu, pašildai vašką- Tik kiek laiko, kaip ir kur? Antra, juo užtepi depiliuojamą vietą- O kiek jos reikia tept? Trečia- Kada naudojamos tos plaunamos juostelės? Instrukcijoje nėra lietuvių kalbos  doh.gif \Gal kas padės šiai nesusipratėliai  blush2.gif



1. šildyti mikrobangėje arba indelį įdėti į puodą su šiltu valdeniu ant orkaitės
2. tepti, kai bus visai skystas (prieš tai patikrinti, kad nebūtų baisia karštas) palei plaukų augimo kryptį
3. užtepus vašką prispausti juostelę ir paglostyti palei plaukų augimo kryptį
4. traukti juostelę prieš plaukų augimo kryptį staigiu tvirtu judesiu
5. viską nudepiliavus panaudotas juosteles nuplauti šiltu vandeniu iš čiaupo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 27 balandžio 2006 - 13:45
QUOTE(Bajm @ 2006 04 27, 14:44)
1. šildyti mikrobangėje arba indelį įdėti į puodą su šiltu valdeniu ant orkaitės
2. tepti, kai bus visai skystas (prieš tai patikrinti, kad nebūtų baisia karštas) palei plaukų augimo kryptį
3. užtepus vašką prispausti juostelę ir paglostyti palei plaukų augimo kryptį
4. traukti juostelę prieš plaukų augimo kryptį staigiu tvirtu judesiu
5. viską nudepiliavus panaudotas juosteles nuplauti šiltu vandeniu iš čiaupo


Labai dėkinga 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Diwa,2006 04 26, 21:18]
tai kad kosmetologe patraukia tas kelnaites taip kad viska pasiektu smile.gif vat taip kad nepergyvenk nudepiliuos tiek kiek noresi biggrin.gif aisku butu patogiau be ju,bet man dar nejauku ir as bunu su stringiukais blush2.gif as ir einu is kart po mmm,nes girdejau kad maziau skauda mirksiukas.gif
[/qu




jei su kelnaitem tai kokia ten geda lotuliukas.gif
manau geriausia be kelnaiciu tada jau tikrai viska pasalins....
man ir sake kad po mm geriausia eiti tada ir plaukeliai paauga ir maziau skauda, bet
umn.gif as vistiek bijau
Atsakyti
norejau paklausti jusu patarimo. kuris depilaicinis kremas geriausias is situ: veet, strep ar cliven..? veet tai uz 100ml praso ~17lt. cliven ir strep uz 150 ml lyg tai ~9 lt. kazin ar tas veet geresnis kazkuo negu tie kiti du..? koki jus naudojat..? kuri is situ rinktis labiausiai verta..?
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 28, 10:06)
manau geriausia be kelnaiciu tada jau tikrai viska pasalins....
man ir sake kad po mm geriausia eiti tada ir plaukeliai paauga ir maziau skauda, bet
umn.gif  as vistiek bijau


Aš tai turbū neišdrysčiau be kelnaičių, labai jau nejaukiai jausčiausi.

Atsakyti
Na sveikos gyvos!Vakar nusprendziau pabandyt salto vasko juosteles. Tai galvojau nusisausiu kaip skaudejo... Idomu butu zinoti ar prie tokio skausmo priprantama pvz ar kita karta man taip pat skaudes? Paskui ar taip pat skauda depiliuojant saltu vasku ar el. depiliatorium?Ir ka darau negerai, kad jis neisrove visu plaukiuku?Pas mane jie juodi, stori ir l greit atauga, skust, kad tureciau svelnias kojas reiktu kas pusdieni, tai jau pavargai! Beje maciau kalbejot, bet taip ir neradau ar kam padejo tas jonsons kremas azinantis plaukuotuma!
va kiek klausimu prirasiau! blush2.gif 4u.gif na tikiuos padesit! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 04 29, 12:27)
Na sveikos gyvos!Vakar nusprendziau pabandyt salto vasko juosteles. Tai galvojau nusisausiu kaip skaudejo... Idomu butu zinoti ar prie tokio skausmo priprantama pvz ar kita karta man taip pat skaudes? Paskui ar taip pat skauda depiliuojant saltu vasku ar el. depiliatorium?Ir ka darau negerai, kad jis neisrove visu plaukiuku?Pas mane jie juodi, stori ir l greit atauga, skust, kad tureciau svelnias kojas reiktu kas pusdieni, tai jau pavargai! Beje maciau kalbejot, bet taip ir neradau ar kam padejo tas jonsons kremas azinantis plaukuotuma!
va kiek klausimu prirasiau! blush2.gif  4u.gif na tikiuos padesit! wub.gif


Jooo, už depiliacijos problemų sprendimą tikrai bus paskirta Nobelio premija, bet vat ar jau gimė tas genijus? biggrin.gif

Aš manau, kad prie skausmo priprantama. Tačiau ne po vieno ir ne po dviejų kartų. Prie epiliatoriaus keliamo skausmo pripratau maždaug per porą metų, nors dažnai juo šienaudavau kas savaitę. Taigi antrą kartą skaudės taip pat kaip pirmą biggrin.gif Tik tiek, kad jau žinosit, koks tai skausmas rolleyes.gif
Man epiliatorium skauda labiau nei vašku (bet kokiu), nes su juo nuolat plaukeliai raunami, o su vašku - brūkšt ir nėr, bet tuo momentu skausmas intensyvesnis nei "nuolatinis" epiliatoriaus.

Plaukeliai galėjo neišsirauti, jei nepakankamai išdžiūvo vaškas, jis yra blogos kokybės arba plaukeliai labai stori, tvirti ir šaknys giliai, dažniausiai tai bikini srity šita bėda doh.gif Aš jau beveik susitaikiau, kad su vašku vienu ypu plaukelių nuo bikini srities nepašalinsiu, taigi tenka kartoti arba pabaigti epiliatorium (vis mažiau lieka ir ne taip skauda).

Johnssons kremas kažin ar padės sumažinti plaukuotumą, nors jie savo reklamose rašo, kad po 6 savaičių kasdieninio naudojimo plaukelių turėtų būti mažiau. Bet pamėginti galite biggrin.gif
Turiu Byly Retard 2in1 kremą, kuris skirtas plaukelių įaugimo prevencijai ir atseit mažina plaukuotumą, tačiau yra veiksmingas tik išrovus plaukelius. Dėl įauginėjimo jis tikrai veikia, o dėl to, kad mažiau plaukelių atauga, tai nepasakyčiau. Jis gal tą ataugimą kiek lėtina. Pvz., aš kojas epiliatorium turiu kas savaitę prašienaut, nes dalis plaukelių nutraukiami, tai greitai atauga, kiti šiaip iki tol buvo ramybės būsenoj, o paskum ima augti, tai tų ataugėlių, tepant Byly kremu per savaitę atželia šiek tiek mažiau, bet esmės tai nekeičia. Kadangi jis kainuoja 34-36Lt, tai vien dėl plaukuotumo mažinimo jo tikrai neverta pirkti. Verta dėl įauginėjimo prevencijos.

Taigi mūšiai su nepageidaujamais plaukeliais tęsiasi iki gyvos galvos. biggrin.gif Labiau gauruotoms šiuo atveju nepasisekė labiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 29 balandžio 2006 - 12:27
na o as is tu labiau plaukuoti... deje... Mano plaukeliai ant koju panasus kaip ir bikini zonoj... oj vargas man, na pasikankinsim, nes vakar savo blauzdom sunaudojau 10juosteliu ir vis tiek kas liko nuskutau, tai tas ka nuskutau snd ryte jau biskiuka siurkstu, bet is esmes tikrai kojos visai grazios, visai dar nieko nesimato, o siaip jau matytus, tai vis tik turbut verta.Tik oda dar biskiuka jautri ir paraude ten kur plaukiuku buvo, bet turbut visom taip buna ypac is pradziu..
o kazin kada jie ataugs?ir kada bus galima vel depiliut, nes speju ryt jau bus islinde tie kur nuskutai, tokie vietom po viena...
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 04 29, 13:48)
na  o as is tu labiau plaukuoti... deje... Mano plaukeliai ant koju panasus kaip ir bikini zonoj... oj vargas man, na pasikankinsim, nes vakar savo blauzdom sunaudojau 10juosteliu ir vis tiek kas liko nuskutau, tai tas ka nuskutau snd ryte jau biskiuka siurkstu, bet is esmes tikrai kojos visai grazios, visai dar nieko nesimato, o siaip jau matytus, tai vis tik turbut verta.Tik oda dar biskiuka jautri ir paraude ten kur plaukiuku buvo, bet turbut visom taip buna ypac is pradziu..
o kazin kada jie ataugs?ir kada bus galima vel depiliut, nes speju ryt jau bus islinde tie kur nuskutai, tokie vietom po viena...


Aš irgi iš gauruotųjų padermės drinks_cheers.gif
Nuo depiliavimo plaukeliai ant kojų susilpnėjo, pažastyse irgi, taigi gerokai švelnesni. Jums irgi po kurio laiko jie tokie pasidarys, bet skustuka tai teks pamiršt visiškai, priešingu atveju plaukeliai nenusilps, kas reikš, kad ir skausmas niekada nesumažės. Prisimenu, buvau padariusi 3mėn. pertrauką nuo epiliatoriaus ir tik su skutuku šienavau. Nemoku apsakyt, koks skausmas buvo kai vėl su epiliatorium ėmiausi šienaut doh.gif Pirmą kartą ištvėriau tik pusę blauzdos blush2.gif Po pirmos epiliacijos gal 4 dienas vaikščiojau su taškuotom kojom biggrin.gif Dabar priprato ir praeina per kelias valandas.
Išrautas plaukelis turėtų ataugti per maždaug 3 savaites, tačiau galimi įvairūs nukrypimai (pvz., plaukelis atrodo išrautas, tačiau iš tiesų jis yra nutrauktas, tai ataugs greičiau, arba šiaip plaukai linkę greitai atželt ir kt.).
Šiaip gerokai ekonomiškiau plaukelius šalinti su epiliatorium, o ir nereikia tada su pincetu ar skustuku užbaiginėt. Ir man trumpiau trunka biggrin.gif
Atsakyti